طرح‌های جالب و شیک کاغذدیواری – سری(۳)

طرح‌های جالب و شیک کاغذدیواری – سری(3)

طرح های جدید کاغذ دیواری

یکی از کارهایی که میشه در منزل یا محل کار برای زیبایی انجام داد نصب کاغذ دیواری هستش که زیبایی ، جذابیت ، شیک بودن خونه یا محل کارتونو چندید برابر میکنه و یا حتی میشه با انتخاب های درست کاغذ دیواری برای هرکدوم از بخش های خونه یا محل کار یک خونه خیلی متفاوت و شیکی رو بسازید. کاغذ دیواری ها انواع مختلف و همچنین طرح های خیلی مختلفی رو داره و همین امر هم هستش که انتخاب اونو سخت میکنه.در انتخاب کاغذ دیواری باید به این نکته توجه کنیم که از یک نوع کاغذ دیواری برای کل منزل یا محل کار نباید استفاده کنیم و هر بخش از خونه باید کاغذ دیواری با طرح مخصوص به خودش رو داشته باشه.

انواع کاغذ دیواری

این مهم است که در مورد رایج‌ترین انواع کاغذ دیواری‌های موجود، در هنگام خرید اطلاعاتی داشته باشید. اساسا کاغذدیواری‌هایی که دارای پوشش وینیل هستند بادوام‌ترین انواع کاغذدیواری‌ها محسوب می‌شوند.

این نوع از کاغذدیواری‌ها هم‌چنین قابل شست‌وشو و ضد آب هستند. همین نوع از کاغذدیواری خود به دو نوع تقسیم می‌شود: نوع اول در قسمت پشت کاغذ دیواری دارای لایه‌ای از وینیل است و نوع دوم دارای لایه‌ای از وینیل در قسمت روی کاغذ دیواری است که مسلما نوع دوم دوام بیشتری دارد.

نوع اول قابل شست‌وشو و ضد آب است و راحت‌تر از روی دیوار کنده می‌شود. بنابراین نوع دوم کاغذ دیواری‌های دارای پوشش وینیل، می‌توانند مناسب‌ترین گزینه برای انتخاب باشند.

همانطور که در سری قبل طرح‌های جالب کاغذدیواری را مشاهده کرده بودید، در ادامه طرح‌های بسیار جالب و جدید کاغذدیواری برای دکوراسیون سالن پذیرائی،اتاق خواب و حتی سرویس خواب را مشاهده می‌کنید. برای مشاهده مدل های بیشتر به لینک زیر برید:

طرح‌های جالب کاغذدیواری

طرح کاغذ دیواری جالب برای منزل

طرح کاغذ دیواری جالب برای منزل

طرح کاغذدیواری خوش‌رنگ

طرح جدید کاغذدیواری

کاغذدیواری طرح غروب

کاغذدیواری طرح غروب

طرح کاغذ دیواری منزل

طرح جدید کاغذدیواری

کاغذدیواری طرح منظره

طرح جدید کاغذدیواری

کاغذدیواری ساده برای اتاق خواب

طرح جدید کاغذدیواری

رنگ شاد کاغذدیواری

طرح جدید کاغذدیواری

کاغذدیواری طرح گل های قرمز

طرح جدید کاغذدیواری

طرح های جدید کاغذ دیواری

طرح های جدید کاغذ دیواری

طرح جدید درخت کاغذدیواری

مجله مد و زیبایی - خانه و دکوراسیون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.