طرح‌هایی زیبا از ساعت دیواری و رومیزی – سری(۱)

طرح‌ جدید ساعت دیواری و رومیزی

ایده برای انتخاب ساعت دیواری و نحوه انتخاب محل مناسب برای نصب آن

ایده اول: قبل از هر چیز باید هنگام خرید ساعت دیواری دقت نمایید تا ساعت متناسب با سایر وسایل خانه انتخاب نمایید و حتما پیش از اقدام به خرید محل نصب ساعت را مشخص نمایید. هنگام انتخاب ساعت، رنگ و فرم و بافت دیوارهای خانه را نیز لحاظ نمایید. اگر دیوار یا ستون باریک را برای نصب ساعت برگزیده‌اید، ساعتی باریک و متناسب با آن انتخاب نمایید و یا اگر دیواری پهن مد نظر شماست توصیه می‎شود ساعت بزرگی انتخاب کنید چرا که یک ساعت کوچک اصلا مناسب نیست.

ایده دوم: در انتخاب محل ساعت توجه داشته باشید که محلی که انتخاب می‎نمایید از تمام قسمت‌های خانه قابل مشاهده باشد، استفاده از ساعت‌های سقفی نیز برای رسیدن به این هدف توصیه می‎شود، زیرا در صورت استفاده از این ساعت‌ها از هر دوطرف ساعت قابل مشاهده است و زمان همیشه در دسترس شما خواهد بود.

ایده سوم: اگر دوست دارید که دکوراسیون منزل شما طراحی خاصی داشته باشد، استفاده از ترکیب آیینه و ساعت عالی خواهد بود و فضای شما را وسیع‎تر نشان خواهد داد و دکوراسیون منزل شما را منحصر به فرد جلوه خواهد کرد.

ایده چهارم: برای انتخاب ساعت دیواری برای اتاق خواب، حتما اگر خواب سبکی دارید و یا مشکل بی‌خوابی دارید از ساعت‌های دیجیتالی استفاده نمایید تا صدای عقربه‌ها شما را آزار ندهد، اما اگر خواب راحتی دارید، ساعت دیواری را رو به روی تخت خواب خود نصب کنید تا به راحتی قابل مشاهده باشد.

ایده پنجم: برای انتخاب مدل ساعت به سبک مبلمان و دکوراسیون و طراحی داخلی منزل خود دقت نمایید تا متناسب با آن یک ساعت کلاسیک آونگ‌دار و یا مدرن دیجیتال را انتخاب نمایید.

 

در این مقاله گالری زیبایی از مدل‌های ساعت دیواری،ساعت رومیزی،همچنین ساعت مخصوص آشپزخانه را مشاهده می‌کنید.امیدواریم لذت ببرید.

 

مدل‌هایی جدید از ساعت دیواری

طرح‌ جدید ساعت دیواری و رومیزی

طرح‌ جدید ساعت دیواری و رومیزی

ساعت دیواری

ساعت رومیزی

ساعت رومیزی

ساعت برای آشپزخانه

ساعت دیواری

وسایل تزئینی

ساعت دیواری

 

مدل‌های ساعت

ساعت دیواری آشپرخانه

نمونه‎ای از ساعت دیواری

ساعت دیواری

ساعت

ساعت رومیزی

طرح‌های جالب از ساعت دیواری

ساعت دیواری

ساعت دیواری

ساعت دیواری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.