طراحی زیبا با حنا روی دست – سری(۲)

طراحی‌های جدید حنا روی دست

همونطور که در سری اول طراحی با حنا روی دست گالری زیبایی از طراحی‌های خلاقانه و زیبای حنا روی دست مشاهده کردین در این مطلب نیز عکس‌های طراحی‌های جدید حنا روی دست رو مشاهده می‌کنین امیدوارم براتون مفید باشه.

طراحی‌های جدید حنا روی دست

درسته که حساسیت از طریق حنا خیلی کم دیده میشه ولی شما در هنگام استفاده از حنا روی پوست ابتدا مطمئن شوید که برای پوستتان حساسیت ایجاد نمی‌کنه سپس اقدام به طراحی کنید. برای این کار مقدار خیلی کمی حنا روی ناخیه داخلی ساعد دست امتحان کنید اگر برای پوستتان حساسیت داشته باشد در عرض چند ساعت مشخص میشه و خارش شدید ایجاد میکنه و موجب قرمز شدن رنگ پوست می‌کنه.

ولی حساسیت ناشی از حنا خیلی کم دیده میشه چون حنا(مخصوصا حنای طبیعی و اصل) خاصیت مفیدی برای بدن و حتی پوست داره جوری که قدیمیا معتقدن برای بچه‌هایی که تازه متولد شدن شدن اولین تابستون رو باید رو پاها و دستاش حنا بذارن تا گرما زده نشه.

طرح حنا عربی

طرح حنا ساده

طرح جدید حنا روی دست

طرح حنا عربی

طرح خوشگل و زیبای حنا روی دست

طرح حنا روی بازو

در طراحی با حنا روی دست هر چه اجازه دهیم حنا بیشتر روی پوست بمونه همونقدر زیاد رنگ می‌گیره و این باعث میشه دیر هم از پوست پا شه. حنا برعکس مو که خیلی دیر پاک میشه بر روی پوست خیلی زود پاک میشه واسه همین هرچه ماده غلظ‌تر و زمان بیشتری بمونه به همون اندازه دیرتر پا میشه.

طراحی جدید روی دست با حنا

شابلون طراحی حنا

طرح حنا روی بدن

طرح حنا روی بدن

طراحی با حنا روی دست – طرح گل

طراحی روی دست با حنا

طراحی دست با حنا

تاتو روی دست

طراحی روی دست

طراحی روی دست

طراحی حنای جالب و زیبا روی دست 

مجله مد و زیبایی - دخترانه

اگه نظری در مورد این قسمت از مجله دخترانه صورتی‌ها (طراحی‌های جدید حنا روی دست‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌) دارین از طریق کامنت به ما اعلام کنین تا رسیدگی بشه. از این که همراه ما هستین خوشحالیم.

 

4 دیدگاه برای “طراحی زیبا با حنا روی دست – سری(۲)

  1. tarane گفته:

    دستتون واقعادردنکنه خیلی دنبال این نقش حنامیگشتم که گذاشتین حالامیخوام واسه خودم ازاین مدل طرح هاروروی دستم طراحی کنم واقعا مـــــــرسی???

  2. ناهیدخانوم گفته:

    خیلی زیبا بودن. من خودم طراحی میکنم با حنا . طرحاش برام مفید بودن*** مرسی واقعا. اگر بشه بازم طرحای قشنگتر بزارید.♡♡

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.