طالع بینی عشق و عاشقی سال ۹۶

طالع بینی عشق و عاشقی سال 96

در این مطلب از مجله دخترانه صورتی‌ها ، بخش روانشناسی فانتزی ، طالع بینی عشق و عاشقی سال ۹۶ و طالع بینی عاشقانه سال ۲۰۱۷ را آماده کرده‎ایم.

طالع بینی عشق و عاشقی سال ۹۶

شمارش معکوس سال ۹۶ شروع شده است و همه در تکاپوی خانه‌تکانی و خرید و … به طور کلی همه در انتظار سال جدید و اتفاق‌های جدید هستند. آن‌هایی هم که به فال و طالع‌بینی علاقه و اعتقاد دارند می‌خواهند بدانند سال ۹۶ چه اتفاقاتی برایشان خواهد افتاد. طالع‌بینی و فال بر اساس کتاب‌هایی که در این زمینه چاپ شده است ، معلوم می‌شود. نمی‌توان به طور حتم گفت صحیح است یا غلط! ولی پیشنهاد ما این است که طالع‌بینی و انواع فال‌ها و … را به عنوان سرگرمی در نظر بگیرید. چون سرنوشت ما دست خداست و معلوم نمی‌شود چه آینده‌ای در انتظارمان است. با ما همراه باشید و طالع بینی عشق و عاشقی سال ۹۶ را به ثورت جداگانه برای هر ماه بخوانید.

طالع بینی ۹۶ متولدین بهار

طالع بینی عاشقانه سال 2017

طالع بینی عشق و عاشقی سال ۹۶ برای فروردین :

زندگی عاطفی شما در سال ۹۶ رنگارنگ است ، تعجب نکنید چون که شما تجربه زندگی سیاه و سفید را نداشته‌اید و همیشه دوستانی در اطرافتان بودند که هوای شما را نگه داشته باشند. اما در این سال باید حواستان باشد و کمی محتاط‌تر عمل کنید. احساسات خالص خود را، تا زمانی که به دیگران اطمینان کامل پیدا نکردید، به اشتراک نگذارید. اگر تا به حال مجرد بوده‌اید، سال آتی شریک زندگی ایده‌آل تان را پیدا خواهید کرد، فردی که درست مانند شما عاشق پیشه است.

طالع بینی عاشقانه اردیبهشت :

یکی از دوستان قدیمی شما که در گذشته با شما رابطه عاشقانه داشته، به سمتتان باز می‌گردد و از شما فرصتی دوباره می‌خواهد. شما نیز به این فکر می‌کنید که چرا مسائل آنطور که باید برای بار اول خوب پیش نرفت. شاید انتظاراتی که از زندگی داشته‌اید متفاوت بوده است. این سال بهتر است با خودتان صادق باشید. نیازی نیست که به خاطر دیگران خودتان را تغییر دهید. شاید فکر کنید که خواسته‌هایتان دور از انتظار است اما سال ۲۰۱۷ سالی پر از عشق برایتان خواهد بود. دوستان زیادی دورتان را می‌گیرند و همین باعث می‌شود که اعتماد به نفستان افزایش یابد.

طالع بینی عاشقانه سال ۲۰۱۷ برای خرداد :

سال ۹۶ سالی پر از رشد و پیشرفت در زمینه روابط عاطفی برایتان خواهد بود. در اوایل سال، دوستان جدید زیادی پیدا خواهید کرد که در تمام سال دورتان را خواهند گرفت و روزهای خوشی را در کنارشان تجربه خواهید کرد. اگر در تلاش برای شروع یک رابطه عاطفی هستید، از این که احساسات واقعی‌تان را ابراز کنید، خجالت نکشید. خود واقعی‌تان را نشان دهید تا دیگران نیز جذب شما شوند. اگر هم در رابطه‌ای بلند مدت به سر می‌برید، ممکن است احساس یکنواختی کنید. پس هر چه سریع‌تر به رابطه‌تان تغییراتی دهید تا آتش عشق بار دیگر شعله‌ور شود.

 

طالع بینی عشق و عاشقی سال ۹۶ متولدین تابستان

طالع بینی عشق و عاشقی سال ۹۶

طالع بینی عشق و عاشقی سال ۹۶ برای تیر :

احتمال دارد که در سال ۹۶ به مشکلاتی در رابطه عاطفی‌تان برخورد کنید ، به همین دلیل باید آماده باشید و در صورت مشاهده مشکلی هر چند کوچک، سریع آن را مهار کنید تا تاثیری بر روابط عاطفی در بلند مدت نگذارد. اگر مجرد هستید، با افراد جدید قرار ملاقات بگذارید اما حواستان باشد که سریع وارد عمل نشوید و به دیگران فرصت تصمیم گیری دهید. فشار بیش از اندازه آن‌ها را ترسانده و از شما دور می‌کنند. اگر اجازه دهید که مسائل روند طبیعی‌شان را پیش بگیرند، خواهید دید که همه چیز بر وفق مراد شما پیش می‌رود.

طالع بینی عاشقانه مرداد :

ممکن است که رابطه عاطفی متولدین این ماه در سال ۹۶ حوصله‌بر شود، به همین دلیل باید به فکر راهی برای ایجاد هیجان در آن باشید.  شاید بد نباشد با همسر یا خانواده خود به یک مسافرت بروید و در کنار هم مکان‌های جدید را کشف کنید. فراموش نکنید که احساس شما هر چه باشد، باید هوای رابطه‌تان را داشته باشید زیرا این رابطه چیزهای با اهمیتی دارد که دیگران از آن محرومند. اگر هم مجردید، اعتماد به نفس‌تان زیاد می‌شود و با افراد مختلفی دیدار می‌کنید و در همین دیدارها است که شریک زندگی خود را در اواخر سال پیدا خواهید کرد.

طالع بینی عاشقانه سال ۲۰۱۷ برای شهریور :

در سال ۹۶ باید تمام تلاشتان را بکنید تا از روابط سمی و ناسالم خودتان را نجات دهید. افراد زیادی، به خصوص در محیط کار و دامنه دوستان، در اطراف شما هستند که قابل اعتماد نمی‌باشند. اگر بتوانید آن‌ها را تشخیص و از زندگی دور کنید، فضا برای دوستی‌های پایدار و سالم بازتر خواهد شد. اگر هم در رابطه‌ای عاشقانه به سر می‌برید، سال خوبی در انتظارتان خواهد بود، از این جهت که رابطه‌ای عمیق‌تر را تجربه خواهید کرد. افراد مجرد هم از تنهایی خود ناراحت نباشند. برای شروع یک رابطه عاشقانه آماده باشید.

 

طالع بینی ۹۶ متولدین پاییز

طالع بینی عاشقانه سال 96 ، سال خروس

طالع بینی عشق و عاشقی سال ۹۶ برای مهر :

شما در سال ۹۶ زیاد به فکر روابط عاشقانه نخواهید بود. به جای آن دوست دارید که تمرکزتان را بر کارهایتان بگذارید. دوستان نیز از این مسئله که شما خیلی در دسترس نیستید، شاکی می‌شوند.  از طرف دیگر، روحیه حساس شما باعث شده که به هر کسی اعتماد نکنید و جز افراد مورد اعتمادتان، دیگران را به حریم خصوصی‌تان راه ندهید. اما این را هم به یاد داشته باشید که بدون شریک زندگی، ممکن است همه چی برایتان پس از مدتی کسل کننده شود. پس تمام درهای پیش رویتان را نبدید.

طالع بینی عاشقانه آبان :

اگر مجرد هستید، سال ۹۶ سالی پر از دیدارهای عاشقانه برایتان خواهد بود. اعتماد به نفس بالای شما، افراد زیادی را به سمتتان جذب می‌کند که از میان آن‌ها می‌توانید فرد ایده آل خود را بیابید. اگر هم متاهل هستید، از سمت شریک زندگی‌تان علاقه زیادی را برای رابطه‌تان خواهید دید که به شما انگیزه لازم را برای بهبود پیوندتان می‌دهد. در این سال کمتر به نظرات دیگران و بیشتر به مراد دلتان در تصمیم‌گیری‌های جدید تکیه کنید.

طالع بینی عاشقانه سال ۲۰۱۷ برای آذر :

شما در سال ۹۶ به مقدار زیادی تحت تاثیر نظرات و پیشنهادات اطرافیان قرار می‌گیرید که بر رابطه عاطفی‌تان نیز تاثیر منفی می‌گذارد. اما باید قضاوت درست را یاد بگیرید. اگر در رابطه عاطفی جدیدی به سر می‌برید، به فکر راه‌هایی باشید تا شریک زندگی‌تان را متاثر کند. آنچه مهم است، نه مادیات بلکه معنویات است. اگر هم مجرد هستید، دیگر تنها نخواهید ماند. به زودی فردی را ملاقات می‌کنید که زندگی شما را از این رو به آن رو می‌کند.

 

طالع بینی عاشقانه سال ۲۰۱۷ متولدین زمستان

فال سال 96

طالع بینی عشق و عاشقی سال ۹۶ برای دی :

سال ۹۶ برای متولدین دی ماه سالی پر از عشق و عشقی است. اگر در رابطه عاطفی بلند مدتی به سر می‌برید، رابطه‌تان مستحکم تر از قبل خواهد شد و همین موضوع شادی زندگی شما را چند برابر خواهد کرد. مشکلاتی را که به تازگی با آن‌ها دست و پنجه نرم می‌کنید نیز تماما حل خواهند شد. شما فرد لجبازی هستید اما بهتر است در سال پیش رو اشتباهات‌تان را بپذیرید و سعی کنید که از خودتان شریک ایده‌آل‌تری برای رابطه بسازید. در این صورت نیز اطرافیان تان دید مثبت‌تری نسبت به شما خواهند داشت.

طالع بینی عاشقانه بهمن :

اگر مجرد هستید، یک رابطه عاطفی خوب را آغاز خواهید کرد که همان گونه که می‌خواستید، رابطه‌ای بلند مدت برایتان خواهد بود. درست است که تا به حال رابطه‌های بلند مدت را تجربه نکردید اما سال ۹۶ وارد رابطه‌ای جدی خواهید شد و در نهایت به مراد دلتان می‌رسید. کلید موفقیت شما در این سال جدیت در تصمیم‌گیری‌های شما است. حتی رابطه شما با خانواده تان نیز نزدیک تر از قبل می‌شود. اگر هم متاهل‌اید اما تا به حال فرزندی نداشته‌اید، سال ۹۶ زمان خوبی برای این تصمیم بزرگ است.

طالع بینی عاشقانه سال ۲۰۱۷ برای اسفند :

سال ۹۶ سالی پر از احساس برای اسفندی‌ها خواهد بود. در روابط عاطفی شما تغییرات محسوسی رخ خواهد داد. اگر مجرد هستید و فردی را زیر نظر دارید، از تصمیم‌تان عقب نکشید و پا پیش بگذارید. گشاده رو و صادق باشید تا دیگران نیز جذبتان شوند. اگر هم در رابطه‌ای هستید، در این سال تمام تلاش خود را بکنید تا رابطه‌ای مستحم‌تر بسازید. روحیه مثبتی که از رابطه‌تان به دست خواهید آورد، بر دیگر زمینه‌های زندگی‌تان نیز تاثیری مثبت خواهد گذاشت.

8 دیدگاه برای “طالع بینی عشق و عاشقی سال ۹۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.