طالع بینی سال ۲۰۱۷ (سال خروس)

طالع بینی سال خروس

در این مطلب از مجله دخترانه صورتی‌ها، طالع بینی سال ۲۰۱۷ و طالع بینی سال خروس رو براتون آماده کردیم که خوندنش خالی از لطف نیست ولی ما می‌دونیم آینده و همه‌چی دست خداس از لحاظ سرگرمی و کنجکاوی می‌خونیم.با ما همراه باشید.

طالع بینی سال ۲۰۱۷ – سال خروس

از قدیم شنیده‌ایم که هر سال را به حیوان مخصوصی ربط می‌دهند و به این ترتیب هر کس در هر سالی متولد شده باشه به یک حیوان نسبت داده می‌شود. نمی‌دونم چقدر به طالع‌بینی معتقد هستید ولی تبدیل به یه علم  روانشناسی شده و هر روز بیشتر از دیروز دارن بررسیش می‌کنن تا به نتایج بیشتر برسن.
سال ۲۰۱۷ به عبارتی ۹۶ ما که در راهه سال خروس هست و برای سال خروس یه سری مشخصات هست که به عنوان طالع بینی سال خروس یا طالع بینی سال ۲۰۱۷ بررسی می‌کنیم

طالع بینی سال خروس

طالع بینی سال خروس

کارهای مهم‌تان را در این هفته‌ها انجام دهید
بر اساس تعالیم فنگ شویی، توازن بین قدرت‌ها پنج عنصر طبیعت عامل شادی، تحقق رویاها و پیشبرد کارها شده و با توجه به عنصر سال خروس توصیه می‌شود که اگر قصد سرمایه گذاری اقتصادی دارید، کمی دست نگه داشته و سریع اقدام نکنید، برای نتیجه مطلوب و راه اندازی کسب و کار کمی صبر به خرج دهید و پس از تحقیق و تلاش درفصل‌های پیش رو اقدام کنید
با توجه به توزیع متفاوت انرژی در طول سال، بهتر است پروژه‌‌ها خود را در پاییز یا دو هفته آغازین از هر فصل سال خروس شروع کنید، در مقابل هفته‌های آخر هر فصل زمان ثبات انرژی و کارها است.

بر اساس چرخش ماه، فصل و روز به طور دائمی، در جریان انرژی پنج عنصر کیهان شناسی چینی تفاوت به وجود می‌آید. حضور یک عنصر غالب حاکم بر چرخه انرژی سالانه و پیشگویی‌های سنتی چینی اثر می‌گذارد.

متولدین سال خروس چه شخصیتی دارند؟

بر اساس طالع بینی سال خروس،اگر در منتظر تولد فرزندی در سال خروس یعنی سال ۲۰۱۷ هستید باید بدانید که متولدین این سال به خصوص در فصل بهار دارای شخصیتی، مغرور، مقاوم، سرسخت و اهل رفتارهای نمایشی هستند.

متولدین سال خروس اهل عدالت و انصاف، سخنوری و تولید هستند. شغل مدیریت در بخش‌ها دولتی و خصوصی، مشاغل نظامی یا شغل پلیس به شدت مورد علاقه متولدین این سال است.

سال موش صحرایی، خرگوش و خروس یک عنصر مشترک دارند البته تمام نشانه‌های زودیاک چینی دارای چندین عنصر پنهان هستند، بنابراین، دولت‌مردان و سیاست‌مداران متولدین این سه سال در هسته قدرت فعالیت می‌کنند.

سال خروس، بهترین زمان برای خواستگاری رفتن وعروسی گرفتن!

اگر دختر یا پسر مجردی هستید و ازدواج نکرده‌اید، سال خروس زمان بسیار خوبی برای شروع یک پیوند تازه است، با این حال احساسات عاشقانه شما با کسی که قصد ازدواج با او را دارید ممکن است باعث اتفاقاتی شود، در اغلب افراد به دلیل اینکه سمبل این سال آتش است حرارت و گرمی عشق بیش از پیش می‌شود اما مراقب باشید به دلیل عدم توازن انرژی ممکن است همین آتش ناگهان زبانه کشیده و عشق شما را نابود کند، پس بیشتر مراقب رفتار خود و خانواده‌تان باشید.

افزون بر یک رابطه عاشقانه تازه، سال خروس به دلیل چرخه انرژی خاصش برای کسانی که نامزد هستند، سال فرخنده‌ای برای عروسی گرفتن است، البته در چین و اغلب کشورهای آسیایی شرقی رنگ سنتی لباس عروسی، قرمز و هم‌خوان با سمبل آتش سال جدید است.

طالع بینی سال ۲۰۱۷

خصوصیات متولدین سال خروس :

رنگ لباس، جواهر و دکوراسیون منزلتان را این گونه انتخاب کنیدبه منظور تعادل جریان انرژی و بهره‌مند شدن از انرژی‌ها مثبت بهتر است برای انتخاب طلا، جواهرو لباس به عنصر سال توجه و انرژی توجه کرد.

بر اساس فنگ شویی به جهت تعادل انرژی ، باید رنگ عنصر سال در دکوراسیون داخلی جریان داشته باشد. در سال ۲۰۱۷ باتوجه به عنصر آتش بهتر است تا در اشیا و وسایل دکوری خانه از قرمز، قرمز مایل به قهوه‌ای و خرمایی استفاده کنید.

برای طلا و جواهر از رنگ عنصر زمین یعنی زرد و قهوه‌ای آسفالریت استفاده کنید. علاه بر این باید توجه داشته باشید در سال ۲۰۱۷ کمتر سراغ  لباس‌ها به رنگ قرمز و جواهراتی به رنگ گیلاس، یاقوت و الماس قرمز، گارنت، رودوکروزیت بروید.

موفقیت‌ها درخشان پیش روی شما است

سال ۲۰۱۷ یا سال خروس زمان رسیدن به موفقیت‌های درخشان بوده و کسانی که صبر و بردباری در تحمل سختی‌ها پیشه کردند توانسته‌اند یک کسب و کار فردی موفق راه بیندازند.

بسیاری از مردم در طول این سال تمایل دارند محیط زندگی و کار خود را به طور کامل تغییر دهند اما بر اساس نشانه‌های زودیاک چینی برخی افراد به دلیل جریان انرژی و غلبه استرس نمی‌توانند کار را مدیریت کرده و در رسیدن به اهداف خود شکست می‌خورند.

جو سیاسی جهان متشنج می‌شود

عنصر آتش سال خروس فلزات را ذوب کرده و موجب گرما و ایجاد فضا متشنج می‌شود. پیشگویان با توجه به عنصر این سال بروز رفتارها خشن در رهبران سیاسی کشورها را دور از انتظار ندیده و جو متشنج سیاسی را پیش بینی می‌کنند.پیشگویان درخشش مشاهیر و افراد مشهور در حوزه هنر و موسیقی را برای سال ۲۰۱۷ پیش بینی می‌کنند.

2 دیدگاه برای “طالع بینی سال ۲۰۱۷ (سال خروس)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.