شنیدن این جملات از همسرتان زنگ خطر است!

اشتباهات زنان در رابطه با مردان

اشتباهات زنان در رابطه با مردان

بعضی مواقع در زندگی زناشویی اتفاقاتی رخ می‌دهد که ازدواج به خطر می‌افتد هم زنان و هم مردان باید همدیگر را بشناسند و احترام همدیگر را همیشه نگه دارند. همیشه باید حرف‌هایی برای گفتن به هم داشته باشند. بعضی مواقع زنان اشتباهی انجام می‌دهند که در مردان تاثیر منفی می‌گذارد. اشتباهات زنان در رابطه با مردان باعث می‌شود که احساس خستگی و بیزاری در مردان ایجاد شود و حرف‌هایی را بگوید در این مواقع زنان نباید این حرف‌ها را نشنیده بگیرند بلکه به اشتباهشان پی ببرند و در مورد آن بتوانند صحبت کنند تا حل شود.

اشتباهات زنان در رابطه با مردان

در ادامه این مطلب از مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها ، اشتباهات زنان در رابطه با مردان و حرف‌های مردان که باید روی آن‌ها بایستید و تمرکز کنید تا ایرادتان را پیدا کنید.

اشتباهات زنان در رابطه با مردان و جملات هشدار دهنده و خطرناک مردان

۱- حوصله‌ام سر رفته!

اگر از همسرتان مدام این جمله را می‌شنوید که حوصله‌اش سر رفته است باید نگاهی به زندگی روزمره خود بیندازید و از خودتان چند سوال مهم پرسید. آیا از زندگی عادی و روزمره‌تان راضی هستید؟ همسرتان راضی است؟ اگر جوابتان منفی است پس تقصیر شماست! چون خانم باید آرامش و هیجان زندگی روزمره را فراهم کند. باید تغییراتی در زندگی روزمره ایجاد کنید کارها و دلبری‌هایی که عشقتان را زنده و قوی کند. زن و شوهر ممکن است عشقشان یادشان رفته باشد و نیاز به یادآوری باشد.

۲- تو هیچوقت حرف‌های مرا نمی‌فهمی یا مرا درک نمی‌کنی!

هیچ کس تفاوت بین زن و مرد را انکار نمی‌کند این تفاوت گاهی اوقات باعث به وجود آمدن یک ارتباط پیچیده شود که هیچ یک از طرفین همدیگر را درک نمی‌کنند اگر همسرتان به طور مداوم اظهار به درک نشدن می‌کند بیشتر خانم‌ها در مقابل بیشتر لجبازی می‌کنند که اشتباه است باید وقت بگذارید و به حرف‌های همسرتان گوش کنید و بگویید که حرف‌هایش را می‌فهمید.

۳- تو هیچوقت عوض نمی‌شوی

اکثر افراد انتظار عوض شدن و تغییر یافتن بعد از ازدواج همسرشان را دارند و وقتی این تغییر را نمی‌بینند شکایت می‌کنند اگر همسرتان مدام به شما می‌گوید که هیچ وقت عوض نمی‌شوی به جای عصبانی شدن و لج کردن که کار اشتباهی است می‌توانید با همسرتان صحبت کنید که دوست دارد چه چیزی عوض شود؟ چه چیزی مورد پسندش نیست؟ با آرامش خودتان می‌توانید همسرتان را قانع کنید و درک شوید.

 

اشتباهات زنان در رابطه با مردان

اشتباهات زنان در رابطه با مردان

۴- تو چرا مثل …. نیستی؟

یک رفتار ناپسند میان زوجین ، مقایسه همسر خود با همسر دیگران یا افراد دیگر است که ویران کننده روابط است. این یعنی همسرتان به آن چه هستید ارزش نمی‌دهد. اگر از همسرتان این حرف را می‌شنوید باید مواظب باشید در موقعی که هر دو آرام هستید سر صحبت را باز کنید و بگویید که از شنیدن این حرف ناراحت می‌شوم و … اگر حل نشد و باز هم تکرار شد به این وضعیت خوب فکر کنید و تصمیمی بگیرید که برای سلامتی و خوشبختی‌ شما بهتر باشد.

۵- تو دیگه اون آدمی که من عاشقش شدم نیستی!

بعد از گذشت چند سال از زندگی مشترک تغییرات فیزیکی ، احساسی و حتی عقلانی ایجاد می‎شود. همسرتان ممکن است این جمله را به شما بگوید ولی غافل است که خودش هم همان کس نیست و او هم عوض شده است. اما نباید شما این حرف را بگویید که شما هم دیگر عاشقش نیستید! بلکه باید منطقی صحبت کنید که ما در کنار هم رشد کردیم ، تغییر یافتیم و باید به این تغییرات احترام بگذاریم.

اشتباهات زنان در رابطه با مردان

توقع مردان از همسرانشان

۶- هر چی تو بگی درسته یا هر جور خودت دوست داری

شاید خیلی خانم‎ها از این جمله خوششان بیاید و نشان دهنده این بدانند که همسرشان تابع نظر شماست بلکه این گونه نیست و علائم زنگ خطر است چون نشان دهنده فقدان علاقه به کارهایی است که به شما مربوط است. تکرار آن هم نشانه فقدان علاقه و هیجان در رابطه شما است. رمز داشتن ازدواجی موفق ، رسیدگی به مسائل جزئی و کوچک نیست ، بلکه اعتماد کردن به هم و حرف زدن با همدیگر است. برای حل مشکلاتتان با هم وقت بگذارید تا بتوانید زندگی شاد را کنار هم تجربه کنید.

4 دیدگاه برای “شنیدن این جملات از همسرتان زنگ خطر است!

  1. Moⓑin@ گفته:

    خداروشکر ما که هنوز همسر نداریم که بخوایم اینا رو ازش بشنویم ـــــــــــــخخخخخخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.