خرید عطر و ادکلن اورجینال
شلوار لی دخترانه 2018

ترندترین شلوارهای لی دخترانه ۲۰۱۸

شلوار لی پای ثابت کمد لباس تمامی دختران و بانوان می‌باشد و کمتر کسی را می‌تواند پیدا کرد که شلوار لی استفاده نکند. امسال نیز طراحان مد و زیبایی دنیا برای شلوارهای لی دخترانه و زنانه مدل‌هایی را در نظر گرفته‌اند که به طبع مد روز خواهند بود. در این مطلب ترندترین مدل‌های شلوار لی دخترانه ۲۰۱۸ را برای شما معرفی کرده و گالری از عکس‌های آن‌ها را برای شما نمایش خواهیم داد.

صورتی‌ها: اگر شما نیز به دنبال خرید شلوار لی دخترانه برای بهار و تابستان امسال خود هستید حتما این مطلب را مطالعه کنید و با جدیدترین مدل‌ها و ترندها آشنا شوید. همراه ما باشید.

شلوار لی دخترانه

شلوار لی دخترانه 2018

در هر سال مدل‌های خاصی از شلوار لی مدل شده و بیشتر دختران و بانوان از آن‌ها استفاده می‌کنند. باید توجه کرد که علاوه بر ترند بودن مناسب بودن شلوار برای اندام و سلیقه شخصی نیز در انتخاب مدل شلوار بسیار مهم می‌باشد. ترندهای شلوار لی دخترانه ۲۰۱۸ را در ادامه بشناسید و مدلی که با سلیقه شما تطابق دارد را انتخاب کنید.

شلوار لی دخترانه ۲۰۱۸

شلوار لی دخترانه 2018

شلوارهای لی کم رنگ را امسال بیشتر خواهید دید :

خاصیتی که باعث می‌شود این مدل شلوارها خاص و متفاوت دیده شوند رنگ آن‌ها می‌باشد. پیش از این فقط دختران جوان از این مدل شلوار لی استفاده می‌کردند ولی امسال این مدل شلوار را بر تن هر بانویی حتی میانسال خواهید دید. ست کردن شلوار لی کم رنگ بسیار ساده می‌باشد به همین دلیل هم می‌توان به راحتی آن را در مکان‌های مختلف حتی مجالس رسمی نیز استفاده کرد. در زیر نمونه‌هایی از این مدل شلوار را می‌توانید مشاهده کنید.

شلوار لی دخترانه

شلوار لی دخترانه

شلوار لی دخترانه

شلوار لی کوتاه همچنان در بورس

۲ سالی می‌شود که شلوارهای لی کوتاه در ایران روی بورس هستند و بانوان و دختران از آن‌ها استفاده می‌کنند. امسال نیز این مدل شلوارها را خواهید دید زیرا که طراحان لباس همچنان در طراحی‌های خود از آن‌ها استفاده می‌کنند. برای زیبایی بیشتر شلوار لی دخترانه کوتاه آن را همراه با کفش پاشنه بلند بپوشید. تا هم قد شما بلدتر دیده شود و هم پاهای شما کشیده‌تر.

شلوار لی طرح دار از ترندهای شلوار لی دخترانه ۲۰۱۸

امسال شلوار لی طرح‌دار جزو ترندهای شلوار لی دخترانه ۲۰۱۸ خواهد بود. این مدل شلوارها با اینکه طرفداران زیادی ندارند ولی امسال ترند خواهند بود. طرح روی شلوارهای لی مختلف خواهد بود از گل گرفته تا طرح‌های ساده.

شلوار لی دخترانه 2018

شلوارهای لی دم‌پا گشاد تا زده شده را همچنان خواهیم دید:

این مدل شلوار در ایران خواهان بسیار کمی دارد ولی در اروپا طرفداران زیاد. با وجود اینکه شلوارهای دم‌پا گشاد که انتهای آن‌ها تا زده شده است چند سالیست مد شده و طراحان بسیار بر روی آن تاکیید دارند ولی در ایران مورد استقبال دختران و بانوان قرار نگرفته است. با این وجود این مدل شلوار نیز جزو ترندهای شلوار لی دخترانه ۲۰۱۸ است.

شلوار لی دخترانه 2018

با جدیدترین مدل‌های شلوار لی دخترانه ۲۰۱۸ آشنا شدید در ادامه چند مدل دیگر را نیز می‌توانید مشاهده کنید.

شلوار های مد روز دخترانه

مدل شلوار لی دخترانه جدید

مدل شلوار لی دخترانه جدید

شلوار های مد روز دخترانه

شلوار لی دخترانه جدید ۲۰۱۸

شلوار لی دخترانه 2018

شلوار لی دخترانه

شلوار لی دخترانه 2018

امیدواریم از مشاهده این مدل‌ها لذت برده باشید.