موهای شما چقدر بلند است؟ (شخصیت شناسی با اندازه مو)

شخصیت شناسی از روی مدل مو

 شخصیت شناسی از روی مدل مو

موهایتان چقدر بلند است؟ علاقه دارید موهایتان کوتاه باشد و یا بلند؟ آیا می‌دانید که اندازه موها تاثیر زیادی روی شخصیت شما دارد؟ با شخصیت شناسی از روی مدل مو می‌توانید دوستانتان و یا حتی خودتان را بهتر بشناسید ولی همانطور که قبلا هم گفتیم شخصیت شناسی و طالع بینی از روی ظاهر را به عنوان سرگرمی در نظر بگیرید و اوقات فراقت خود را پر کنید. در ادامه این مطلب از مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها ، شخصیت شناسی از روی مدل مو (اندازه مو) را می‌خوانید.

شخصیت شناسی از روی مدل مو

موهای کوتاه تا روی گردن

شخصیت شناسی از روی مدل مو : افرادی که اندازه موهایشان تا روی گردن است به خوبی بین زندگی شخصی و شغل خودشان تعادل ایجاد می‌کنند و هیچ یک را قربانی دیگری نمی‌کنند. این افراد راستگو و درستکار هستند حتی اگر این درستکاری و صداقت به ضررشان تمام شود. همچنین بی‌باک و منظم هستند. شخصیت آن‌ها به نوعی است که از تکرار روزمرگی خوششان نمی‌آید و همیشه علاقه دارند مسائل جدید کشف کنند. البته بعضی از زنانی که موهای کوتاه تا روی شانه دارند بدون فکر عمل می‌کنند و این ممکن است برایشان مشکل ایجاد شوند.

موهای بلند تا روی شانه‌ها

این افراد عاشق ارتباط برقرار کردن و حرف زدن با دیگران هستند و با جاذبه درونی خود باعث جلب توجه بقیه می‌شوند. این افراد از زن بودن خود خرسند هستند و از جذابیت خودشان لذت می‌برند. این افراد دوست دارند چالش‌های جدیدی در زندگی ایجاد شود و با انگیزه از آن‌ها استقبال کنند. همچنین این افراد در پیدا کردن دوست و دوست شدن با دیگران خیلی ماه هستند و دوستی‌هایشان را طولانی مدت حفظ می‌کنند.

شخصیت شناسی از روی مدل مو

روانشناسی رنگ مو ، روانشناسی موی کوتاه

موهای کوتاه پسرانه

کسانی که موهای کوتاهی دارند دارای اعتماد به نفس بالا هستند همچنین شخصیت اجتماعی ، جذاب و دوست داشتنی هستند این افراد به راحتی با غریبه‌ها ارتباط برقرار می‌کنند و دوستان جدیدی پیدا می‌کنند. همیشه دوست دارند کارهایی انجام دهند که همه هوش و ذکاوتشان را تایید کند و همچنین روش مقابله با مشکلات را به خوبی می‌دانند. همچنین صادق هستند ولی گاهی بدون فکر عمل می‌کنند.

موهای خیلی بلند

این افراد محافظه کار ، صبور و رویاپرداز هستند. در زمینه مسائل عاطفی ، همیشه به دنبال یافتن رابطه‌های پایدار و طولانی مدت هستند. البته در این رابطه بسیار گزینشی عمل کرده و حس و حالشان به طور مستقیم به طرف مقابلشان بستگی دارد. این افراد برای رویاهای خود مبارزه می‌کنند و حتی برای تحقق اهداف ، ناممکن را هم ممکن می‌سازند. عزم راسخ و پشتکار این زنان به آن‌ها کمک می‌کند تا آن چه می‌خواهند را به دست بیاورند.

31 دیدگاه برای “موهای شما چقدر بلند است؟ (شخصیت شناسی با اندازه مو)

 1. یکتا خانوووم گفته:

  من موهام پسرونه کوتاهه خخخخخخخ شبیه عکس اخریم ….. واقعا خیلی توضیحاتم با خودم شبیه است ….. همه اینو میگن …… در مورد وسایل تزیینی و فانتزی یه چیزایی یاد بدین ….. دوستون دارم صورتی هااااااااااااا

 2. یکتا خانووووم گفته:

  من با گیسو موافقم ….. خب ما همه دختریم چه اشکال دارررره؟؟؟؟؟ صورتی ها بزار ….. تازه اصلا در مورد دوران قاعدگی و پریود ما دخترا چیزی نمیگین ….. یا مثلا چجوری اندام هامون رو صاف و خوش تیپ نگه داریم …… کیا با نظرم موافقن؟؟؟؟

 3. Moⓑin@ گفته:

  من با نظر گیسو موافق نیستم اما با نظر یکتا خانوم درباره دوران … و خوش هیکلی موافقم که مطلب بزارید

 4. نها گفته:

  من۱۰۰٪ باگیسو و یکتاخانووووووم مممممممممممممممممموافقم ، رحان جون مطلب بزار.

 5. نورا گفته:

  سارینا و یکتا خانوم
  می مو بلند چه عیبی داره
  یکتا خانوم هم درباره پریود دارن هم فانتزی
  شاید شرت و سوتینم باشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.