شخصیت‌شناسی جالب از روی عکس پروفایل

شخصیت‌شناسی جالب از روی عکس پروفایل

شخصیت شناسی از روی عکس پروفایل

عکس پروفایل افراد می‌تواند راز و شخصیت درونی آن‌ها را فاش کند‎.پس مدت‌ها دوستان و آشناهای خود را در شبکه‌های اجتماعی پیدا می‌کنید  اولین چیزی که به آن دقت می‌کنید، چیست؟

بله  درست حدس زدین! عکس پروفایل که انتخاب کرده‌اند.

عکس پروفایل را افراد با توجه به سلیقه و روحیه خودشان انتخاب می‌کنند. و این انتخاب شاید بخشی از شخصیت افراد را نشان می‌دهد.

ولی در همه‌ی افراد صدق نمی‌کند پس بهتر است این موضوع‌ها که در دره شخصیت‌شناسی قرار دارد را تا آن حد جدی نگیریم که معیار قضاوتمان در برار افراد باشد.

در این مطلب از مجله دخترانه صورتی ها شخصیت شناسی از روی عکس پروفایل رو براتون آماده کردیم امیدواریم که خوشتون بیاد.

شخصیت شناسی از روی عکس پروفایل

شخصیت شناسی از روی عکس پروفایل

عکس صورت

اگر عکسی که برای پروفایل خود انتخاب کرده‌‍اید شامل تنها بخشی از صورت‌ شما است، پس باید بگوییم شما فردی با وجدان و وظیفه شناس هستید. شما عاشق سیاست، نظم، قانون و رفتارهای برنامه‌ریزی شده هستد و دوست دارید چهره واقعی خود را، همان گونه طبیعی و ساده به نمایش بگذارید. از آن که دیگران شما را فردی پخته و با تجربه ببینند بسیار لذت می‌برید.

 

عکس دسته جمعی

انتخاب عکس دسته جمعی نشان دهنده شخصیت برونگرا است. شاید عکس دسته جمعی که شما به اشتراک می‌گذارید آن قدر خوب و باکیفیت نباشد اما همین که افراد محبوب‌تان را نشان می‌دهد،برای شما کافی است.

شاید هم می‌خواهید با این کار با یک تیر دو نشان بزنید؛ هم تصویری آراسته از خودتان را که برای ‌مهمانی حاضر شده‌اید را به نمایش بگذارید و هم با حضور دیگران در تصویر می‌گویید که به بودن در جمع علاقه دارند و اهل آداب و معاشرت هستید. تفریح، میهمانی و خوشگذرانی در اولویت زندگی شما قرار دارد و جمع با دوستان‌تان را به تنهایی ترجیح می‌دهید.

 

عکس رنگی

معمولا عکس‌های رنگی رنگی طرافداران بسیاری دارند. کسانی که انتخابشان عکس رنگی است،احتمالا مانند عکس‌شان شخصیتی دلنشین و مطبوع دارند. اگر شما هم جزوه این دسته از افراد هستید و چهره شما در عکس‌هایی که به اشتراک می‌گذارید معمولا خندان و شاداب است اما آنچه در عکس اهمیت زیادی دارد، نه تنها چهره خندان بلکه انرژی مثبتی است که به مخاطبان خودتان منتقل می‌کنید.

همچنین روحیه سازگاری و همکاری با دیگران در شما موج می‌زند به همین دلیل تمام تلاش‌تان را می‌کنید تا همیشه در تعادل با اجتماع باشید.

 

عکس سیاه و سفید

عکس سیاه و سفید هم می‌تواند انتخاب دیگری برای عکس پروفایل باشد. از آنجا که شما رنگ‌های سیاه و سفید را ترجیح می‌دهید، اینطور به نظر می‌رسد که تمایل زیادی به رنگ‌های شاد ندارید. انتخاب رنگ‌های خنثی نشان‌دهنده این است که شما خیلی خودتان را با مسائل عاطفی درگیر نمی‌کنید، به بیانی خیلی احساساتی نیستید. از طرف دیگر این رنگ می‌تواند نشان‌دهنده ناراحتی یا حتی احساسات منفی در شما باشد.

 

عکس هنری

شما فردی هستید روشن فکر، که از تضاد و تناقض لذت می‌برید، یعنی کمال را در همین تضادها می‌بینید. شما ترجیح می‌دهید که چهره خود را به غیر از زمان‌هایی که می‌خواهید پیامی را منتقل کنید، در عکس نشان ندهید. به همین دلیل اکثر عکس‌هایتان از زاویه پشت سر یا تنها از پاها و دست‌هایتان گرفته می‌شود. این نشان‌دهنده هوش، ذکاوت، روشن فکری و اشتیاق شما به تجربه چیزهای جدید است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.