از چه بو و عطری خوشتان می‌آید؟ (شخصیت‌شناسی)

شخصیت شناسی از روی عطر مورد علاقه

آیا می‌دانید انتخاب عطر و بوی مورد علاقه رابطه نزدیکی با شخصیت افراد دارد؟! و یا می‌دانستید روانشناس‌ها می‌توانند از روی عطر مورد علاقه شخصیت انسان‌ها را بشناسند؟ در ادامه این مطلب از مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها، شخصیت شناسی از روی عطر مورد علاقه را خواهیم داشت. همراه ما باشید.

شخصیت شناسی از روی عطر

انتخاب عطر کسی که شخصیت آرام و ملایمی دارد با کسی که مدام دنبال هیجان است صددرصد باید تفاوتی داشته باشد و این تفاوت برمی‌گردد به شخصیت درونی آن‌ها.

طبق آمارگیری این نتیجه تقریبا در حدود ۷۸% افراد صدق کرده ولی موارد استثنا هم وجود دارد. کلا این نوع روانشناسی‌ها را مانند ” شخصیت شناسی از روی عطر مورد علاقه ” نباید ملاک شناخت خود و یا افراد دیگه قرار بدهیم، این‌ها فقط می‌تواند در راه شناخت قدم کوچکی باشد. شما به چه عطر و بویی علاقه دارید؟

تو این مطلب از مجله دخترانه صورتی ها ما برای شما شخصیت شناسی از روی عطر مورد علاقه را آماده کردیم که عطرها رو به ۶ دسته‌ی، عطر تند، عطر ملایم، عطر گرم ، عطر خنک، عطر شیرین، عطر تلخ جدا کرده و در مقابل هرکدام شخصیت مربوط را نوشته‌ایم. امیدواریم برای شما هم صدق کند و مورد علاقه واقع بشود.

شخصیت شناسی از روی عطر مورد علاقه

شخصیت شناسی از روی عطر مورد علاقه

خصوصات افرادی که عطرهای تند می‌زنند

اکثر افرادی که به عطرهای تند علاقه‌مند هستند، اعتماد به نفس زیادی دارند، مورد اعتماد بسیاری از مردم و مدیرهای قوی و موثر در رابطه با دیگران هستند. این افراد قدرت تصمیم‌گیری بالایی دارند، دارای هوش بالایی هستند و درست و غلط را به خوبی از هم تشخیص می‌دهند. آن‌ها همواره تلاش می‌کنند همه چیز را مطابق میل خود کنند. آن‌ها در عشق صبورند. عطرهای تند، روحیه آن‌ها را شاداب و زنده می‌کند و به همین خاطر همیشه دنبال این نوع عطرها هستند.

شخصیت اخلاقی از روی عطر

شخصیت شناسی از روی عطر مورد علاقه، عطرهای ملایم

کسانی که عطرهای ملایم را انتخاب می‌کنند و به آن علاقه دارند، آدم‌های خودخواهی نیستند. آن‌ها اسرارآمیزند و به سرعت و آسانی می‌توانید نظرشان را جلب کنید. روزشان با توجه به خلق و خویشان می‌تواند خوب یا بد باشد. این افراد قدرت این را دارند که به سادگی مسائل پیش آمده را فراموش می‌کنند.

زود عصبانی می‌شوند و گاهی اوقات به کوچک‌ترین چیزها هم اعتراض دارند. آن‌ها بیشتر دنبال شخصی هستند که قابل اعتماد باشد. این افراد بین دوستان محبوب‌اند و اعتماد همه را جلب می‌کنند.

شخصیت شناسی از روی عطر مورد علاقه

کسانی که از عطرهای خنک استفاده می‌کنند

اکثر کسانی که عطرهای خنک دوست دارند دارای غروری مثبت هستند؛ به طوری که همیشه می‌توانند میزبان باشکوهی برای دوستان باشند. به سختی می‌تواند حس برتری جویی خود بر دیگران را کنترل کنند. آن‌ها انرژی خود را بیهوده تلف نمی‌کنند و از همین رو، یک سازمان‌دهنده خوب و قوی محسوب می‌شوند که به راحتی می‌توانند وظایف و اعمال خود را سر و سامان دهند.

این افراد معمولا طوری رفتار می‌کنند که انگار مساله مهمی در ذهن خود دارند و در تلاش هستند که آن را حل کنند. گاهی اوقات هم احساس مبهمی به آن‌ها دست می‌دهد که انگار از چیزی نگران هستند.

شخصیت اخلاقی از روی عطر

شخصیت اخلاقی کسی که از عطرهای تلخ استفاده می‌کند

کسانی که عطرهای تلخ را ترجیح می‌دهند، انگیزه‌ای قوی برای انجام هر کاری دارند، اما تغییر در زندگی را نمی‌پسندند. زمانی که تصمیم گرفتند، روی تصمیمشان تا مدت‌ها پافشاری می‌کنند. فعال و ورزشکارند. برای دیگران مشکل است که به آن‌ها نزدیک شوند. زمانی که متوجه می‌شوند نمی‌توانند به چیزی که می‌خواهند دست پیدا کنند، به سادگی تسلیم نشده و آن را رها نمی‌کنند.

هنگامی که کارها مطابق میل آن‌ها انجام نمی‌شود، ممکن است اخم کنند، ولی عصبانی نمی‌شوند. خویشتن داری و صبر از صفات ذاتی این افراد است و به دلیل همین خصوصیات است که کارهای خود را معمولا راحت انجام داده و تا آخر پای آن می‌ایستند.

شخصیت از روی عطر

خصوصیات کسانی که عطرهای گرم را ترجیح می‌دهند

کسانی که به عطر تلخ علاقه نشان می‌دهند، آماده رقابت هستند. در مقابل اعمالشان مسئولیت پذیرند و می‎دانند چگونه با مردم رفتار کنند. همواره اهدافی برای دستیابی دارند و حقیقتا برای رسیدن به آن‌ها تلاش می‌کنند. دوستانشان برای آن‌ها بسیار مهم بوده و معمولا قدر آن چه را دارند، به خوبی می‌دانند. گاهی اوقات واکنش آن‌ها در برابر مسائل مختلف بسیار شدید است که آن هم به شخصیت گرم آن‌ها بر می‌گردد که نشان می‌دهد بیش از اندازه احساساتی هستند.

افراد علاقه‌مند به عطرهای گرم بسیار خونگرم‌اند و همراه خوبی برای فامیل و دوستان هستند. خشونت را نمی‌پسندند و می‌دانند چه چیزی و چه کاری را چه موقع باید انجام داد. حسادت در این افراد جایی ندارد. خصوصیت دیگر این افراد این است که مسافرت را بسیار دوست دارند؛ به ویژه اگر با دوستان باشد.

روانشناسی با عطر

ویژگی افرادی که عطر شیرین می‌زنند

این افراد خیال پرداز و شوخ طبع هستند. آن‌ها به دنبال کشف چیزهای جدید هستند و به راحتی از محیط اطراف خود درس می‌گیرند. دوستان این آدم‌ها خوشبخت‌اند، چون خیلی راحت می‌توان با آن‌ها صحبت کرد و وقتی دوستان واقعی خود را پیدا کنند تا آخر عمر به آن‌ها اعتماد می‌کنند و همیشه همراهشان هستند.

آن‌ها نسبت به همه چیز دارای احساسی قوی‌اند، اما زمانی که از دست شخص یا اشخاصی عصبانی می‌شوند، برایشان مشکل است آن‌ها را ببخشند. آرزو و اهدافشان در زندگی زیاد و جالب است. گاهی عجیب به نظر می‌رسند، اما همه کسانی که دوروبرشان هستند،این حالت‌های آن‌ها را دوست دارند

ممنون که با این مطلب همراه ما بودید ♥

11 دیدگاه برای “از چه بو و عطری خوشتان می‌آید؟ (شخصیت‌شناسی)

  1. سارینا گفته:

    مرررررررســـــــــــی خیلی عالی بود و بازم مرررررسسسسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.