ست‌های مناسب با پلیور زنانه برای فصل‌های سرد

ست پلیور زنانه

سرما کم کم در حال آمدن است و باید لباس‌های کمد خودمان را عوض کنیم و لباس‌های پاییزی خود را کنار گذاشته و لباس‌های زمستانی خود را بیرون آورده و دم دست خود قرار دهیم. پلیور زنانه یکی از لباس‌هایی است که در زمستان به صورت فراوان استفاده می‌شود اما بسیاری از بانوان از پوشیدن آن در مهمانی‌های خودمانی خودداری می‌کنند. به همین دلیل هم در این مطلب ما ایده‌های جالب ست پلیور زنانه با دیگر لباس‌ها را برای شما بازگو خواهیم کرد تا در مهمانی نیز از این لباس استفاده کنید.

ست پلیور زنانه

ست پلیور زنانه

بسیاری از دختران و زنان تصور می‌کنند که پلیور مخصوص خانه و استایل بیرون خانه است آن هم از زیر کاپشن زنانه و یا مانتو زمستانی این درحالی است که پلیور را می‌شود در مهمانی‌های دوستانه و معمولی نیز استفاده کرد و استایل شیک و جذابی نیز داشت فقط کافی است برخی از ایده‌های ست پلیور زنانه را دانست و آن‌ها را اجرا کرد.

پلیور را می‌تواند با لباس‌های مختلفی ست کرد ولی ایده‌هایی که در این مطلب برای شما بیان خواهیم کرد استایلی خاص را برای شما رقم خواهند زد. با ما همراه باشید و ایده‌های ست پلیور زنانه را مشاهده کنید.

ایده‌های جالب ست پلیور زنانه

این ایده‌ها را شما می‌توانید با هزینه‌های کم و یا ترکیب کردن دیگر لباس‌های نیز درست کنید و نیاز به هزینه کردن‌های زیاد نخواهید داشت.

اگر جشن دارید ست دامن و پلیور را امتحان کنید :

ست پلیور زنانه با دامن

اگر انسانی تجمل گرایی نیستید و دوست دارید استایل هماهنگ با فصل سرد و ساده داشته باشید می‌توانید ست دامن با پلیور را انتخاب کنید به همراه کفش پاشنه بلند که هم ساده خواهد بود هم شیک و زیبا

تیپ اسپرت و جذاب با پلیور :

اگر تازه عروس هستید و یا اینکه دوست دارید همسرتان را غاقل گیر کنید و زیبایی خود را به او نیز نشان دهید حال وقت این کار است. از پلیورهای بلند که تا پاهای شما کشیده می‌شود استفاده کنید به همراه جوراب شلواری‌های نازک، با این کار یک استایل اسپرت و جذاب برای خود خواهید داشت که توجه همسرتان را نیز جلب خواهد کرد.

ست پلیور و شلوار جین زنانه :

پولیور با شلوار زنانه

شلوار جین خود را از کمد بیرون بیاورید و با پالیور خود ست کنید و استایلی مناسب برای مهمانی‌های رسمی برای خود درست کنید. برای مهمانی‌های رسمی خانگی و خانوادگی. در این حالت علاوه بر سادگی زیبایی را نیز همراه خود خواهید داشت.

شلوار سفید با پلیور :

پولیوز زنانه و شلوار سفید

یکی دیگر از ایده‌های ست پلیور زنانه پوشیدن آن با شلوار سفید می‌باشد. شلوارهای سفید زیبایی خاصی دارند و معمولا توجهات را به خود جلب می‌کنند به همین دلیل هم شما می‌توانید این شلوارها را با پلیور استفاده کنید. ترجیحا شلوار شما باید تنگ باشد و پلیور نیز گشاد تا پاهای شما بیشتر به چشم بیاید.

با برخی از ایده‌های ست پلیور زنانه آشنا شدید شما نیز می‌توانید امسال با پلیورهای خود استایل‌های زیبایی ساخته و شیک و جذاب دیده شوید. از اینکه همراه مجله صورتی‌ها بودید کمال تشکر را داریم.

5 دیدگاه برای “ست‌های مناسب با پلیور زنانه برای فصل‌های سرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.