خرید عطر و ادکلن اورجینال
سایه ابرو دائمی

همه چیز درباره‌ی سایه ابرو دائمی

ابرو در زیبایی چهره تاثیر بسیار زیادی دارد ولی همه خانم‌ها ابروهای پهن و زیبا ندارند و این موضوع برای بانوان دردسر بزرگی است و همیشه به دنبال راه‌حلی برای زیباتر کردن ابروهای خود هستند. از زمان‌های قدیم، همه از روش‌های طبیعی برای پرپشت کردن ابروها استفاده می‌نمودند. بعد از گذشت زمانی از مداد ابرو برای شکل دادن ابروها و آرایش صورت، استفاده شد. امروزه روش‌های کشیدن ابرو و فرم دادن به آن بیشتر شده و حتی روش‌های دائمی نیز بوجود آمده است. سایه ابرو یکی از روش‌های دائمی فرم دادن به ابرو می‌باشد که بیشتر خانم‌ها از آن استفاده می‌کنند. در ادامه این مطلب از مجله بانوان صورتی‌ها، اطلاعاتی در مورد سایه ابرو دائمی می‌خوانیم. همراه ما باشید.

سایه ابرو دائمی چیست؟

سایه ابرو دائمی

سایه ابرو یکی از انواع تاتو ابرو است، که برای پر کردن ابروها از آن استفاده می‌شود. در واقع سایه ابرو دائمی مانند سایه ابرو آرایشی عمل می‌کند با این تفاوت که سایه ابرو آرایشی ماندگاری ندارد ولی سایه ابرو ماندگاری طولانی دارد. هنگام استفاده از روش سایه ابرو برای زیباتر کردن ابروها، ابروها حالت طبیعی خود را از دست نمی‌دهند و طبیعی‌تر از تاتو نیز دیده می‌شوند زیرا کم‌رنگ‌تر از تاتو ابرو است و کادر آن نیز مانند تاتو پررنگ و واضح نیست.

اگر مشتری درخواست سایه ابرو با کادر داشته باشد، در این حالت کل ابرو سایه زده می‌شود، به صورتی که دور ابرو یک کادر ایجاد شود. در واقع مرز ابرو کاملا مشخص است. ولی اگر مشتری درخواست سایه ابروی طبیعی نماید، کل ابرو سایه زده می‌شود ولی تراکم در مرز ابرو کم شده و کادر واضحی ایجاد نمی‌شود.

ماندگاری سایه ابرو چقدر است؟

ماندگاری سایه ابرو چقدر است؟

مهم‌ترین سوالی که در موقع انجام سایه ابرو پیش می‌آید، این است که ماندگاری سایه ابرو چقدر است؟ شاید نتوانیم جواب قطعی به این سوال بدهیم، زیرا ماندگاری سایه ابرو دائمی از هر شخص به شخص دیگر متفاوت است، ولی به طور متوسط، می‌توان گفت ماندگاری سایه ابرو بین شش ماه تا یک سال است و بستگی به پوست، شرایط فیزیکی و … هر شخص دارد.

رنگ سایه ابرو چگونه باید انتخاب شود؟

رنگ سایه ابرو چگونه باید انتخاب شود؟

رنگ سایه ابرو در طبیعی و زیبا دیده شدن ابروها تاثیر زیادی دارد بنابراین باید در انتخاب رنگ دقت نمایید. بهتر است رنگ سایه ابرو یک یا دو درجه از رنگ موهایتان روشن باشد. معمولا رنگ قهوه‌ای برای این‌کار مورد استفاده قرار می‌گیرد. گقتی است که هر چه رنگ ابرو تیره‌تر باشد، ماندگاری آن بیشتر است ولی اگر با رنگ موهایتان تناسب نداشته باشد، غیر طبیعی دیده خواهد شد.

همچنین نوع رنگ سایه ابرو باید بدون سرب و ارگانیک باشد، با وجود اینکه که رنگ‌های سرب دار ماندگاری بیشتری دارند ولی رنگ‎های ارگانیک بدون ضرر هستند.

درد سایه ابرو تا چه حد است؟

درد سایه ابرو تا چه حد است؟

برای بسیاری از خانم‌ها سوال پیش می‌آید که درد سایه ابرو چقدر است؟ ابرو یکی از قسمت‌های صورت می‌باشد که هنگام تاتو کمترین درد را دارد. می‌دانیم که آستانه درد در همه افراد متفاوت است ولی با وجود دستگاه‌های پیشرفته و و مواد بی‌حس‌کننده این درد قابل تحمل می‌باشد.

در دوران بارداری و شیردهی از سایه زدن ابروها خودداری نمایید، قابل ذکر است که اگر بیماری خاصی نظیر دیابت و … دارید، قبل از تاتو ابرو حتما به آرایشگر خود اطلاع دهید. همچنین در دوران قاعدگی و بالا بودن فشار خون و … از سایه ابرو دائمی خودداری کنید.

 

بعد از سایه ابرو ممکن است، از فرم و یا رنگ آن خوشمان نیاید و یا از سایه ابرو خسته شویم، در این حالت باید چند ماه و یا چند سال صبر کنیم تا سایه ابرو از بین برود؟ در جواب این سوال باید بگوییم که روش‌های پاک کردن ابرو زیاد است. در ادامه به بررسی این روش‌ها می‌پردازیم:

روش‌های پاک کردن سایه ابرو دائمی

روش‌های پاک کردن سایه ابرو

پاک کردن سایه ابرو با لیرز

یکی از روش‌های قطعی برای پاک کردن سایه ابرو، لیزر می‌باشد، که تعداد جلسات آن بستگی به جوهر استفاده شده در سایه ابرو دارند. جوهرهای قدیمی دیرتر از جوهرهای جدید پاک می‌شوند.

کرم پاک‌کننده سایه ابرو

امروزه برای پاک کردن سایه ابرو، کرم‌های پاک کننده وارد بازار شده‌اند. با کمک این کرم‌ها می‌توانید در طول زمان کوتاهی سایه ابرو خود را محو کنید.

آب نمک، روشی برای از بین بردن سایه ابرو

یکی از روش‌های از بین بردن سایه ابرو دائمی آب نمک می‌باشد. آب نمک روش بدون خطر است که تاثیر بیشتری هم دارد. پس این روش در واقع راحت‌ترین روش پاک کردن سایه ابرو به شمار می‌آید.

پاک کردن سایه ابرو با گلایکولیک اسید

پاک کردن سایه ابرو با گلایکولیک اسید کمی زمان‌بر است، زیرا باعث لایه‌برداری پوست می‌گردد. در واقع گلایکولیک اسید به مرور زمان سلول‌های مرده‌ی پوست را از بین می‌برد. فقط در صورت داشتن حساسیت، احتیاط به خرج دهید.

در ادامه ویدئو سایه ابرو را مشاهده می‌کنید:

ویدئو سایه ابرودانلود فیلم سایه ابرو

ممنون از این که همراه ما بودید، هیچ کس نمی‌تواند بگوید که از کدام روش دائمی ابرو استفاده کنید، ولی در این مورد می‌توانید اطلاعات خود را بالا برده و سپس تصمیم بگیرید. امیدوارم برایتان مفید بوده باشد، لطفا نظرتان را راجع به این مطلب برایمان اطلاع دهید ♥