راه‌های ابراز علاقه به شوهر – زبان عشق

راه‌های ابراز علاقه به شوهر

راه‌های ابراز علاقه به شوهر با زبان عشق

ابراز علاقه به شوهر آن قدرها هم که فکر می‌کنیم سخت نیست! بلکه روش‌های خیلی ساده‌ای دارد (راه‌های ابراز علاقه به شوهر) که همه از آن باخبر هستند فقط گاهی اوقات آن را فراموش می‌کنند. شاید برای آقایان ابراز علاقه کار سختی باشد ولی با مرور زمان آسان می‌شود. این خانم هست که ابراز علاقه را به همسر خود یاد می‌دهد عشق برای خودش زبان مخصوصی دارد که به آن زبان عشق می‌گویند. همه عاشقن باید زبان عشق را بیاموزند و از آن استفاده کنند. و توسط آن اقدام به ابراز علاقه به شوهر یا خانم خود کنند.

راه‌های ابراز علاقه به شوهر

در این مطلب از مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها راه‌های ابراز علاقه به شوهر را مطالعه می‌کنیم. زندگی پر ازعشق را برایتان آرزومندیم.

روش‌هایی ساده برای ابراز عشق و علاقه به همسر

بیشتر اهل تفریح باشید

تفریح و خوشگذرانی در زندگی می‌تواند یکی از بهترین روش‌هایی برای ابراز علاقه شوهر شما باشد. هیچ اشتباهی در این خواسته‌ی همسرتان وجود ندارد چون او انتظار دارد بیشتر اوقات را با شما سپری کند. تفریح آن فرد را عاشق‌تر و خاص‌تر می‌کند.

با نزدیک‌تر شدن

از مهم ترین راه‌های ابراز علاقه به شوهر لمس کردن اوست. منظور از نزدیک‌تر شدن به همسر ، لمس کردن است فقط با لمس کردن می‌تواند مطلبی را به همسرش بگوید که هنگام صحبت قادر به انتقال آن نیست.

نمایش عمومی عشق :

یکی از روش‌های ابراز علاقه به شوهر ، نمایش عمومی عشق است. بسیاری افراد هستند که علاقه و عشق خود را روی شبکه‌های اجتماعی به اشتراک می‌گذارند و محبت خود را به همسرشان نشان می‌دهند و می‌تواند راه ساده و موثری هم باشد.

گرفتن دست :

یکی از راه‌های ابراز علاقه به شوهر گرفتن دست اوست. دست گرفتن بعضی زوجین بسیار رمانتیک و دل‌نشین است چون این حالت عشق آن‌ها را پررنگ‌تر می‌کند و این احساس را در بقیه ایجاد می‌کند که آن‌ها احساس امنیت دارند و مراقب یکدیگر هستند. خانم‌ها می‌توانند از روش‌های بالا برای ابراز علاقه به همسرشان استفاده کنند چون آقایان دوست دارند توجه و محبت زیاد خانم را ببینند و بدانند چقدر برای همسرشان اهمیت دارند.

15 دیدگاه برای “راه‌های ابراز علاقه به شوهر – زبان عشق

 1. شیما گفته:

  ما همسایه مون یه پسر داره که چهار سال ازم بزرگتره….من خیلی بهش علاقه دارم ولی نمیتونم به دلیل شرایطی بهش بکم دوسش دارم،اونم چند بار با کارهاش به من ابراز علاقه کرده …لطفا مطلبی بذارید که من بفهمم اون عشقش به من حقیقیه یا از روی هوسه و داره گولم میزنه خواش میکنم نظرمو منتشر کنین من به هرکی رو اوردم روشو برگردوند تو رو جون هرکی دوسش دارین کمکم کنید

  • رحـان جعفـری گفته:

   در پاسخ به شیما– سلام دوست گلم … ببخش بابت تاخیر در تایید…شیما خانوم گل میشه بگی که رفتاراش دقیقا چجوری هست…تا اونجایی که میتونم راهنماییت میکنم. و در ضمن کلی مطلب راجع به این موضوعی که می‌خوای داریم فقط کافیه از قسمت جستجو پیدا کنی

 2. شیما گفته:

  رحان جون همیشه تو رو مثل خواهرم میدونم عزیزم کمکم کن تو رو خدا تورو جون امام تو رو جون هرکی دوس داری

 3. شیما گفته:

  وقتی اومده بودن خونمون هی نگام میکرد چند بارم وقتی داداش کمچولوم داشت تو کوچه بازی نیکرد من مواظبش بودم اون پسر برام اهنک عاشقاته میذاشت هی نگام میکرد میخندید

  • رحـان جعفـری گفته:

   در پاسخ به شیما– دوست عزیزم بستگی به سن شما داره اگه اگر نوجوان هستید این احساس و حساسیت ممکنه که از روی احساسات دوران نوجوانی باشه و زودگذر! ولی اگه احساس می‌کنین که اینجوری نیست و نسبت به حس خودتون اعتماد دارین … در این مواقع صبر بهترین روشه…چون اگه قراره ابراز علاقه‌ای صورت بگیره باید از طرف پسر باشه.

 4. شیما گفته:

  خدا هرچی میخواین بهتون بده مرسی که کمکم کردی عززززیییزززم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.