رژیم غذایی مناسب برای چاق شدن

رژیم غذایی برای چاق شدن

صورتی‌ها: بسیاری از افراد برای رسیدن به تناسب اندام باید چاق شوند. لاغری بیش از حد نیز باعث نافرم دیده شدن بدن خواهد شد. در این مطلب از مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها، رژیم غذایی برای چاق شدن را برایتان آماده کرده‌ایم ابن رژیم ویژه کسانی است که بسیار لاغر و کم خوراک هستند در طول این رژیم روزانه دو لیوان آب میوه میل کنید – در طول روز زیاد بخورید – قند، شکر، خرما و سایر مواد قندی را در حد متعادل مصرف کنید.

رژیم غذایی برای چاق شدن

رژیم غذایی برای چاق شدن

رژیم غذایی برای روز شنبه

صبحانه:
( رژیم غذایی برای چاق شدن ) یک سوم نان لواش و یک قوطی کبریت پنیر (سی گرم) و یک و نیم عدد گردو برای وعده اصلی و به عنوان میان وعده صبح یک میوه دلخواه

ناهار :
برای وعده اصلی، دو کفگیر برنج و هفت قاشق غذاخوری خورش+ یک قوطی کبریت گوشت و نصف کف دست ته دیگ و به عنوان دسر یک لیوان بستنی (۲۵۰ سی سی) میل کنید و برای میان وعده عصر هم یک میوه دلخواه.

شام :
املت گوشت: یک قطعه املت و یک سوم نان لواش وعده اصلی و به عنوان دسر سه چهارم یک قطعه کیک شکلاتی و برای وعده قبل از خواب یک لیوان شیر یا ماست میل کنید.

رژیم غذایی برای چاق شدن ، روز یکشنبه

صبحانه :
برای وعده اصلی نان و پنیر، یک سوم نان لواش و یک قوطی کبریت پنیر و به عنوان میان وعده صبح میوه میل کنید.

ناهار :
به عنوان وعده اصلی ناهار یک بشقاب متوسط سوپ‌خوری آش شله قلمکار و ۴/۵ نان لواش و یک کاسه متوسط ماست خوری ماست و برای دسر سه چهارم فنجان ژله را میل کنید و برای میان وعده عصر هم یک میوه.

شام :
برای وعده اصلی، یک چهارم ساندویچ همبرگر متوسط و برای میل کردن دسر، یک و نیم قطعه شکلات و به عنوان وعده قبل از خواب سه چهارم لیوان شیر یا ماست.

رژیم غذایی برای چاق شدن در یک ماه

برنامه رژیم غذایی برای چاق شدن روز دوشنبه

صبحانه
برای صبحانه، یک لیوان شیر و دو عدد بیسکویت و به عنوان میان وعده صبح یک میوه.

ناهار :
به عنوان وعده اصلی دو کفگیر پلو استانبولی پلو با مرغ و نصف کف دست ته دیگ و به عنوان دسر یک لیوان بستنی و برای میان وعده هم یک عدد سیب.

شام :
یک سوم بشقاب متوسط کشک و بادمجان و یک چهارم نان لواش و سبزی خوردن به میزان دلخواه به عنوان وعده اصلی و برای دسر هم یک قطعه کیک شکلاتی . برای وعده قبل از خواب یک لیوان شیر یا ماست

رژیم غذایی برای روز سه‌شنبه

صبحانه:
برای صبحانه یک لیوان شیر و دو عدد خرما و برای میان وعده یک میوه.

ناهار :
چلو خورش قیمه بادمجان: یک و نیم کفگیر برنج و پنج قاشق غذاخوری خورش+ سه چهارم بادمجان+ یک و نیم قوطی کبریت گوشت و یک کف دست ته دیگ به عنوان دسر هم یک لیوان بستنی و برای میان وعده عصر، یک واحد میوه

شام :
برای وعده شام آش سبزی: دو سوم بشقاب متوسط سوپ‌خوری آش و یک چهارم نان لواش و به عنوان دسر : یک قطعه شکلات برای وعده قبل از خواب، یک لیوان شیر یا ماست

رژیم غذایی برای چاق شدن افراد لاغر

برنامه رژیم غذایی برای چاق شدن برای روز چهارشنبه

صبحانه :
برای وعده صبحانه : شیر و موزپف یک لیوان شیر و نصف موز بزرگ و برای میان وعده صبح، یک واحد میوه.

ناهار :
کتلت گوشت: سه عدد کتلت گوشت و گوجه فرنگی به میزان دلخواه و یک عدد نان لواش و یک کاسه متوسط ماست خوری ماست و به عنوان دسر، هشت عدد چیپس و برای میان وعده عصر هم یک واحد میوه.

شام :
دلمه فلفل، یک عدد دلمه فلفل و یک چهارم نان لواش به عنوان دسر، یک قطعه کیک شکلاتی و برای وعده قبل از خواب هم یک لیوان شیر یا ماست.

رژیم غذایی چاق شدن برای روزپنج‌شنبه

صبحانه
در رژیم غذایی برای چاق شدن در وعده صبحانه روز پمچ‌شنبه نان و پنیر و گردو، یک سوم نان لواش و یک قوطی کبریت پنیر و یک و نیم عدد گردو برای میان وعده صبح هم یک واحد میوه باید مصرف کنید.

ناهار :
ماکارونی با قارچ: یک و سه چهارم لیوان ماکارونی و یک کاسه متوسط ماست خوری ماست به عنوان دسر هم بک و نیم فنجان ژله میل کنید. برای میان وعده عصر هم یک واحد میوه.

شام :
برنج و خورش دلخواه: سه چهارم کفگیر برنج و دو قاشق غذاخوری خورش+ یک قوطی کبریت گوشت و به عنوان دسر یک قطعه شکلات میل کنید و برای وعده قبل از خواب، سه چهارم لیوان شیر یا ماست.

رژیم غذایی برای 5کیلو چاق شدن

رژیم غذایی برای روز جمعه

صبحانه :

( رژیم غذایی برای چاق شدن ) شیر و خرما: یک لیوان شیر و دو عدد خرما و برای میان وعده صبح یک میوه میل کنید.

ناهار :
چلو کباب کوبیده: یک و سه چهارم کفگیر برنج و سه چهارم سیخ کباب کوبیده و گوجه فرنگی کبابی به میزان دلخواه و یک کاسه متوسط ماست خوری ماست و به عنوان دسر هشت عدد چیپس و برای میان وعده عصر یک میوه.

شام :
املت گوجه فرنگی: یک و نیم قطعه املت و یک سوم نان لواش . به عنوان دسر، سه چهارم قطعه کیک شکلاتی میل کنید و به برای وعده قبل از خواب یک لیوان شیر یا ماست.

12 دیدگاه برای “رژیم غذایی مناسب برای چاق شدن

 1. sana گفته:

  خیییییییییییییییلی ممنونم که بالاخره به نظرم توجه کردین 🙂

 2. ... گفته:

  ببخشید من یک سال و دو ماهه که پریود شدم و ۱۴سالو خورده ای هم سنمه و الان خیلی عذر میخوام چون همه دختریم میگم باسنم و رانم داره خیلی بزرگ میشه و البته کمر باریکی دارم . وزنم ۵۲ و قدم ۱۶۳ هستش به نظرتون من نرمالم ؟؟؟؟ حس می کنم که خیلی چاق شدم و کم کم دارم شکم میزنم !!! لطفاااااا کمکم کنین …

 3. مریم گفته:

  سلام من الان نزدیک یکساله زایمان کردم و به طرز عجیبی چاق شدم الان 70 کیلوام همه میگفتن باشیر دادن لاغر میشم ولی من روز به روز چاق میشم نمیدونم چیکار کنم وقت باشگاه رفتن وحتی ورزش کردن هم ندارم نمیدونم واقعا اعتماد به نفسمو ازدست دادم همه جام نرماله فقط شکم پهلوهام بزرگ و بی ریخت شده لطفا راهنماییم کنین چیکار کنم تا سایز کم کنم

  • رحـان جعفـری گفته:

   در پاسخ به مریم– سلام دوست خوبم بهتره فقط رژیم لاغری شکم داشته باشین اگه از طریق اپلیکیشن مجله ما رو دنبال میکنین قسمت جستجو لاغری شکم رو تایپ کنین از سایت هم همینطور

 4. farnaz گفته:

  در پاسخ به دوست عزیز … که چهارده سالته من تو سن تو ۶۰کیلو وزن داشتم اما شامو اینا نخوردم شدم ۵۶ ولی الان تو ۱۵ سالگیم وزنم ۶۶ شده رژیم گرفتم سعی کن شبا شام خیلی کم بخوری و یا سالاد بخوری وزنت خوبه نزار از این بیشتر بشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.