مزایا، محصولات و کاربردهای روغن نارگیل برای مو

روغن نارگیل برای مو

همانطور که می‌دانید انواع روغن‌های طبیعی برای پوست و مو مفید هستند. روغن نارگیل هم جزو روغن‌های طبیعی است که برای مو بسیار مفید می‌باشد که برای پیشگیری از ریزش مو عالی عمل می‌کند. در این مقاله از مجله صورتی‌ها، خواص روغن نارگیل برای مو را بررسی خواهیم کرد همراه ما باشید علاوه بر خواص روغن نارگیل برای مو، روش استفاده از روغن نارگیل برای مو سر را هم بدانیم.

روغن نارگیل برای مو

روغن نارگیل برای مو

روغن نارگیل برای موها بسیار مفید است. شاید بگویید که من قبلا استفاده کرده و هیچ نتیجه‌ای نگرفته‌ام. در جواب این موضوع می‌توانیم بگوییم که احتمالا شما روش استفاده از روغن نارگیل برای مو سر را نمی‌دانستید. روغن نارگیل وقتی مفید عمل می‌کند که روش استفاده آن را به طور کامل بدانید. این مقاله مخصوص شماست.

در ابتدای این مقاله در مورد جزئیات استفاده از روغن نارگیل مطالبی خواهیم خواند و خواص روغن نارگیل برای مو و همچنین بایدها و نبایدهای استفاده از آن را را خواهیم دانست. سپس ۲۵ ماسک مو مفید نارگیلی را برایتان معرفی می‌کنیم.

چرا باید برای مراقبت از موها، از روغن نارگیل استفاده کنیم؟

خواص روغن نارگیل

روغن نارگیل یکی از معدود روغن‌های گیاهی است که عمدتا از چربی‌های اشباع شده تشکیل شده است. در حالی که چربی‌های اشباع برای مصرف مناسب نیستند (به همین دلیل مصرف بیش از حد آن توصیه نمی‌شود)، ولی آن‌ها برای پوست و مو فوق‌العاده هستند.

دو اسید چرب در روغن نارگیل وجود دارد که عبارتند از لوریک اسید و اسید میریستیک. در سطح مولکولی این اسیدهای چرب که به اندازه کافی مستحکم هستند به پروتئین‌های مو متصل می‌شوند. هیچ روغن دیگری همچون روغن نارگیل قادر به نفوذ و اتصال به مو نیست. بسته به نحوه استفاده شما این روغن می‌تواند منافع بسیاری داشته باشد. معمولا روغن نارگیل قبل یا در طول دوش استفاده می‌شود.

تمام مزایای روغن نارگیل برای مو

مزایای روغن نارگیل برای مو

بعضی از مزایای روغن نارگیل برای موها بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. در ادامه مزایای روغن نارگیل برای مو را مطرح می‌کنیم:

نفوذ سریع:

روغن نارگیل ساختار مولکولی متفاوتی دارد زیرا یکی از روغن‌های بسیار مفید مو است که می‌تواند به عمق درون مو نفود کرده و در نتیجه پروتئین مو را حفظ کند و همچنین مانع از دست دادن پروتئین می‌شود که یک مزیت مهم برای روغن نارگیل است.

مطالعات نشان می‌دهد که روغن نارگیل در یک ساعت به طور قابل توجهی به موها نفوذ می‌کند. در حالی که اکثر روغن‌های دیگر در بالای موها قرار می‌گیرند یا ممکن است چندین ساعت طول بکشد تا بتوانند به طور کامل به موها نفوذ کنند. ولی روغن نارگیل سریع جذب تارهای مو می‌شود.

مزایای روغن نارگیل برای مو

جلوگیری از رسیدن رطوبت بیش از حد:

روغن نارگیل برای موها مثل تمام روغن‌های دیگر هیدروفوب (آب گریز) است، به این معنی که آب را دفع می‌کند. در طول دوش یا در روزهای بسیار مرطوب، موهای ما با آب اشباع می‌شود. هنگامی که مو با آب اشباع شد، لایه درونی آن فرو می‌ریزد و باعث می‌شود که موها بیشتر آسیب ببینند. استفاده از روغن نارگیل در موها قبل از دوش می‌تواند از این فرایند جلوگیری کند.

خاصیت روغن نارگیل

روغن نارگیل مانع از دست دادن رطوبت می‌شود:

به همان شیوه که روغن نارگیل می‌تواند مانع از ورود آب به مو شود، می‌تواند مانع از خروج آب شود. در حالی که ما نمی‌خواهیم موهای ما با آب بسیار اشباع شود، همچنین نمی‌خواهیم که موهایمان کاملا خشک باشد. هنگامی که مقدار کمی روغن نارگیل بعد از دوش یا در طول دوش استفاده می‌شود، این امر باعث جلوگیری از جذب زیاد آب می‌شود.

فواید روغن نارگیل برای مو

مانع از دست دادن پروتئین می‌گردد:

مطالعات انجام شده بر روی روغن آفتابگردان، روغن معدنی و روغن نارگیل برای مو نشان می‌دهد که روغن نارگیل به علت جذب بالا و توانایی نفوذ به مو قادر به حفظ پروتئین در موهای آسیب دیده هنگام استفاده به عنوان درمان، می‌باشد. از این جهت روغن نارگیل برای موهایی که در معرض شکستگی قرار دارند موثر است. همچنین روغن نارگیل مانع سفید شدن موها می‌شود.

فواید روغن نارگیل برای مو

صاف کردن موهای فر

روغن نارگیل به صافی مو نیز کمک خواهد کرد و بعد از استفاده، موهایتان نرم و صاف خواهد شد. البته این اثر فقط مختصِ روغن نارگیل نیست بلکه روغن‌های طبیعی دیگر نیز همین اثر را دارند. اما برخی از افراد به علت بافت سنگین روغن نارگیل توانایی آن برای صاف کردن موهای فر را بیشتر می‌دانند.

روغن نارگیل برای صافی مو

برای چه موهایی روغن نارگیل می‌تواند سودمند باشد؟

من فکر می‌کنم که خواص روغن نارگیل برای مو به طرز استفاده آن بستگی دارد. چند معیار برای تعیین این که روغن نارگیل برای موهای شما مفید است یا نه وجود دارد. در ادامه این معیار را بررسی خواهیم کرد.

روغن نارگیل برای صافی مو

روغن نارگیل و ظرافت مو:

روغن نارگیل برای موهایی که تخلخل بالایی دارند، مفید است زیرا این موها رطوبت بالایی دارند و این مقدار رطوبت به آن آسیب می‌زند و در نهایت منجر به خرد شدن و شکستن موها می‌شود، همچنین باعث از دست دادن پروتئین می‌گردد.

در موهایی که چرب هستند پروتئین بالایی وجود دارد. بسیار آسان است که تصور کنید موهای شما متخلخل است یا خیر؟ یک رشته از موهای خود را بکشید و آن را در یک کاسه آب قرار دهید. اگر موها شناور شوند، تخلخل پایین می‌باشد، در صورتی که غرق شود پس تخلخل بالا است. برای افرادی که موهایشان تخلخل بالایی دارد روغن نارگیل به عنوان یک ضدعفونی کننده عمل می‌کند و نتیجه عالی دارد.

از طرف دیگر کسانی که موهای کم تخلخل دارند، ممکن است ترجیح دهند که از روغن نارگیل به طور کامل اجتناب کرده و یا فقط در مقادیر کم از آن استفاده کنند زیرا موهایشان با آب سریع اشباع می‌شود. آن‌ها می‌توانند با محصولات حاوی روغن نارگیل یا ماسک مو روغن نارگیل که حاوی گلیسیرین نیز هستند، آزمایش کنند.

روغن نارگیل و ظرافت مو

روغن نارگیل و وضعیت مو یا سطح پروتئین:

به طور معمول موهایی که در شرایط طبیعی هستند علاوه بر شامپو و شستشو معمولی نیاز به مراقبت بیشتری ندارند. از سوی دیگر موهای سفید شده، روشن و یا بیش از حد دستکاری شده نیاز به مراقبت اضافی دارند و احتمالا از روغن نارگیل بهره‌مند خواهند شد.

پس از دستکاری زیاد، موها پروتئین‌ زیادی را از دست خواهند داد به طوری که به نظر می‌رسد شکننده شده‌اند. به همین دلیل روغن نارگیل برای مو واقعا می‌تواند مفید باشد زیرا مانع از از دست دادن پروتئین می‌شود.

روش‌های مراقبتی و ماسک‌های مو که حاوی روغن نارگیل و پروتئینی مانند کراتین یا هر ماده‌ی دیگری است وجود دارند. بهترین روش را برای تقویت مو و جلوگیری از آسیب بیشتر انجام دهید. افرادی که موهایشان سطوح پروتئینی کافی دارد ممکن است روغن نارگیل باعث سفت و خشک شدن آن گردد. این به دلیل وجودِ پروتئین در روغن نارگیل است. این افراد فقط باید با مشورت پزشک از روغن نارگیل استفاده کنند.

روغن نارگیل و ظرافت مو

چه هنگامی روغن نارگیل آسیب می‌زند؟

آمار نشان می‌دهد که برخی از خانم‌ها بعد از استفاده‌ی روغن نارگیل قبل از دوش با شرایط بدتری روبرو شدند و به این نتیجه رسیدند که موهایشان بعد از آن بسیار خشک می‌شوند شاید حتی شبیه کاه. این شرایط برای خانم‌هایی پیش می‌آید که موهایشان دارای تخلخل کم و سطح کافی پروتئین هستند، بنابراین فقط رطوبت روغن نارگیل به موها رسیده و باعث سفتی آن شده است.

روغن نارگیل می‌تواند مشکلاتی را برای کسانی شوره سر دارند ایجاد کند. شوره سر در واقع نوعی درماتیت سبورئیک است که احتمالا یک مسئله پوستی قارچی ناشی از مالاسزیا است. قارچ Malassezia بر روی روغن، از روغن نارگیل تغذیه می‌کند، بنابراین استفاده از روغن به پوست سر می‌تواند یک مورد جدی از شوره سر ایجاد کند.

اگر فکر می‌کنید که ممکن است شوره سر یا سایر مشکلات پوستی قارچی روی موهایتان وجود داشته باشد سعی کنید از تمام روغن‌های موی طبیعی در پوست سر خود اجتناب کنید.

چه هنگامی روغن نارگیل آسیب می‌زند؟

آیا واقعا روغن نارگیل برای رشد مو مفید است؟

شاید فکر کنیم که روغن نارگیل باعث رشد مو هم می‌شود. آیا شما هم این فکر را کرده‌اید؟ روغن نارگیل ممکن است موهای شما را جذاب کند و از ریزش آن جلوگیری کند ولی در واقع روغن نارگیل هیج تاثیری در رشد مو ندارد. در واقعیت هیچ چیزی در مواد تشکیل دهنده روغن نارگیل وجود ندارد که پوست سر و فولیکول‌های مو را تحریک کند بنابراین هیچ راهی برای سرعت بخشیدن به رشد مو ندارند.

اگر موهای خشک و حساسی دارید، روغن نارگیل بسیار مفید عمل می‌کند و باعث مرطوب شدن و آرامش پوست سر و موها می‌گردد و عملکرد کلی آن را بهبود می‌بخشد.

روغن نارگیل برای رشد مو

چگونه از روغن نارگیل برای مو استفاده کنیم؟

انواع مختلف روغن نارگیل برای مو استفاده می‌شود و بهترین نوع آن برای شما بستگی به شیوه زندگی و نوع موهایتان دارد. روغن نارگیل ممکن است به طرز شگفت آوری برای برخی از افراد به عنوان یک روش مفید عمل کند اما پس از آن در صورت استفاده از روش‌های دیگر موها را خراب کند. بنابراین قبل از انتخاب روش برای استفاده از روغن نارگیل اهداف و نوع موی خود را در نظر بگیرید.

ماسک موی روغن نارگیل قبل از دوش:

روش کلاسیک استفاده از روغن نارگیل برای مو به عنوان روشی برای درمان، ۱۵ دقیقه الی ۱ ساعت قبل از حمام است. این روش ایده آل برای جلوگیری از جذب بیش از حد آب در طول حمام است. معمولا برای افرادی که دارای تخلخل موی زیاد هستند و یا موهایشان در معرض شکنندگی قرار دارد فرصت مناسب بعد از حمام کردن است.

برای اعمال روغن نارگیل قبل از دوش شما فقط نیاز به مقدار کمی از این روغن دارید. مقدار دقیق آن به طول موهای شما بستگی دارد اما به طور کلی باید روغن را بسیار ملایم روی موهای خود بزنید. در صورت زیاد بودن این روغن موهایتان سنگین و بی روح خواهد شد. در ادامه نکات ریزتری در مورد اعمال روغن نارگیل برای مو را می‌خوانید:

• مقدار کمی روغن نارگیل را بردارید و آن را در دستان خود ماساژ دهید تا گرم شود و آن را به مایع تبدیل کنید. اگر روغن نارگیل بسیار جامد باشد ممکن است بخواهید آن را در مایکروویو ذوب کنید.

روغن نارگیل برای رشد مو

• روغن نارگیل را روی موهای خود بمالید و از نیمه پایین آن شروع کنید و به سمت انتها بکشید. هنگامی که نیمه پایین مو به طور صحیح پوشانده شده است، هر گونه باقی مانده از روغن نارگیل بر روی دست خود را به بقیه موها بزنید.

• بهتر است که روغن زیتون را بیش از حد به پوست سر و ریشه‌های مو نزنید.

توجه: اگر اولین نتیجه این درمانی را که انجام دادید دوست نداشتید ممکن است از روغن نارگیل بیش از حد استفاده کرده باشید. دوباره با مقدار کم‌تر این درمان را امتحان کنید.

تهیه ماسک روغن نارگیل

ماسک روغن نارگیل برای مو بسیار مفید عمل می‌کند. می‌توانید روغن نارگیل را به تنهایی استفاده کنید ولی اگر موهایتان تمایل به خشکی دارد می‌توانید با مخلوط کردن نارگیل با چند قطره گلیسیرین یک ماسک آبرسانی ایجاد کنید.

گلیسیرین رطوبت را به موهای شما بر می‌گرداند، اما روغن نارگیل میزان رطوبت متعادل آن را تأمین می‌کند. اجازه بدهید ماسک در موهای شما ۵ تا ۱۰ دقیقه بماند و سپس آن را بشویید.

روغن نارگیل برای رشد مو

شامپو روغن نارگیل

با استفاده از شامپو می‌توانید از مزایای تقویت روغن نارگیل برای مو استفاده کنید. این به بهترین نحو برای افرادی که موهایشان قادر به تحمل روغن‌های مستقیم نیستند، کار می‌کند. من توصیه نمی‌کنم روغن نارگیل را به شامپو معمولی یا موی خود اضافه کنید زیرا این می‌تواند سیستم نگهدارنده را مختل کند و باعث ایجاد باکتری شود. بلکه شاید بهتر باشد شامپو روغن نارگیل را تهیه کنید.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

مطلب پیشنهادی برای شما:

با رعایت این ۹ نکته موهایتان همیشه براق می‌ماند!

[/box]

معرفی ۲۵ ماسک مو نارگیل

شما روغن نارگیل طبیعی را نیز می‌توانید برای موهایتان استفاده کنید ولی اگر می‌خواهید از ماسک موهای موجود در داروخانه‌ها استفاده کنید؛ لیست زیر بهترین ماسک‌های مو نارگیل می‌باشد:

۱- روغن نارگیل kopari

ساده‌ترین راه برای به دست آوردن مزایای روغن نارگیل برای مو استفاده از خالص‌ترین روغن نارگیل به صورت هفتگی می‌باشد. این روغن نارگیل غنی از اسیدهای چرب است که می‌تواند به شفت مو نفوذ کرده و تار موها را از درون تقویت کند و به علت غنی بودن از پلی فنول‌ها به محافظت از موها در مقابل آلودگی و اشعه‌های خفیف خورشید کمک می‌کند. شما می‌توانید این روغن را از Sephora خریداری کنید.

روغن نارگیل

۲- Briogeo Scal Revital زغال چوب + روغن نارگیل شامپو ضد شوره سر

این شامپو منحصر به فرد نارگیل چربی مو را از بین می‌برد و پوست سر را تمیز می‌کند. همچنین دارای برخی از مزایا هست که آن را واقعا برجسته می‌کند. در واقع روغن نارگیل برای مرطوب کردن مو و پوست سر مفید بوده و خارش سر را از بین می‌برد.

روغن نارگیل شامپو ضد شوره سر

۳- روغن نارگیل برای براق کردن مو

این ماسک مو برای موها اثر فوق‌العاده دارد، که باعث ضخیم شدن موها می‌شود. این محصول غیر از روغن نارگیل، دارای مواد محافظتی مانند لانولین و موم زنبور عسل است. این ماسک را می‌توانید از سایت آمازون خریداری نمایید.

روغن نارگیل شامپو ضد شوره سر

۴- روغن نارگیل SheaMoisture

این ماسک یک فرمول آبدار دارد که برای آبرسانی به موی سر کمک می‌کند، در واقع برای کسانی که موهای خشکی دارند، بسیار مفید است. بعد از حمام، قبل از خشک شدن موها، آن را به موهای خود بزنید تا تمام طول روز موهای قوی داشته باشید.

خواص روغن نارگیل

۵- روغن Bumble and Bumble Hairdresser’s

همانطور که گفتیم روغن نارگیل برای مو بسیار مفید است. این ماسک تهیه شده از روغن نارگیل نیز باعث صاف و درخشان شدن موها می‌شود. همچنین رطوبت موها را افزایش می‌دهد.

خواص روغن نارگیل

۶- روغن نارگیل تغذیه کننده مو

به معرفی ماسک موی روغن نارگیل که تغذیه کننده مو است می‌رسیم. این محصول با رایحه‌ای ملایم، به طور کامل مو را تغذیه می‌کند. همچنین برخی از پروتئین‎ها را به مو می‌رساند که برای افرادی که دارای موهای خشک هستند تاثیر فوق العاده دارد. این محصول را می‌توانید از Ulta Beauty خریداری کرد.

روغن نارگیل تغذیه کننده مو

۷- ژل روغن نارگیل Rich Kid IGK

این ژل مناسب برای هر مویی است که ظاهری با ظرافت را به موها می‌بخشد. این کار به تقویت موها کمک می‌کند و همچنین روغن نارگیل باعث صاف شدن موها شده و به استحکام مو کمک می‌کند.

روغن نارگیل تغذیه کننده مو

۸- شامپو آمینو اسید Jumbo

همیشه بهترین شامپوها، بدون سولفات هستند که مواد تشکیل دهنده این شامپوها برای ترمیم مو بسیار مفید عمل می‌کنند. این شامپو دارای روغن نارگیل و پروتئین نیز می‌باشد که موها را نرم و لطیف می‌کند.

خاصیت روغن نارگیل برای مو

۹- نارگیل مرطوب کننده +نمک دریا

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که موهایتان بعد از خیس شدن با آب دریا نرم و لطیف شده است. در واقع این نرمی و لطافت حاصل، نتیجه برخورد موها با آب دریا می‌باشد، پس وقتی محصولی از آب دریا شبیه سازی می‌شود پس حتما نتیجه عالی برای موها خواهد داشت.

خاصیت روغن نارگیل برای مو

۱۰- روغن OGX Nourishing نارگیلِ تغذیه کننده

این روغن برای موها تاثیر فوق العاده دارد. روغن نارگیل به عنوان تعذیه کننده مو به شمار می‌آید که نوعی محافظ موی سر در برابر حرارت می‌باشد. همچنبن باعث محکم شدن تار موی فرد می‌گردد. این روغن نیز مانند دیگر روغن‌های طبیعی برای موها خاصیت شگفت انگیزی دارد. برای خریداری روغن نارگیل تغذیه کننده می‌توانید به سایت Ulta Beauty مراجعه نمایید.

خاصیت روغن نارگیل

۱۱-  روغن درخشان کننده Madam C.J. Walker Beauty Culture

این روغن مو هم باعث درخشان شدن موها می‌شود و یک محافظ جدی برای موها است. روغن نام برده شده از نارگیل تهیه شده است و با تری گلیسیرید مخلوط می‌شود که در نتیجه مانند روغن نارگیل ماده سنگینی نیست و از مو حفاظت می‌کند. اگر شما هم می‌خواهید موهای خوش حالت و زیبایی داشته باشید بهتر است این برند از روغن نارگیل را امتحان کنید.

روغن درخشان کننده

Maui Moisture Curl Quench -12 و روغن نارگیل

این کرم باعث درخشندگی و صاف شدن موها می‎شود، همچنین باعث افزایش رطوبت موها می‌گردد. در این ماسک، ژل آلوئه ورا نیز وجود دارد که حتما شما نیز فواید ژل آوئه ورا برای مو را می‌دانید. برای خرید این محصول به سایت آمازون مراجعه نمایید.

فابده روغن نارگیل برای مو

۱۳- روغن نارگیل Marc Anthony Hydrating برای تغذیه موها

فواید روغن نارگیل برای مو آشکار است، محصول با برند Marc Anthony Hydrating برای تغذیه موها مناسب می‌باشد، همچنین به صاف شدن موها کمک می‌کند. این محصول را می‌توانید بعد از شامپو زدن به موها، استفاده کنید و بین ۳ تا ۱ دقیقه اجازه دهید روی موهایتان بماند، سپس موهایتان را شست و شو دهید. با این محصول موهایتان صاف‌تر و براق‌تر خواهد بود.

روغن نارگیل برای تغذیه مو

DevaCurl Super Stretch Coconut-14 برای انعطاف‌پذیری موها

این ماسک روغن نارگیل برای انعطاف‌پذیری موها بسیار مفید می‌باشد. استفاده از این محصول باعث سلامت موهایتان خواهد شد. این روش ممکن است نتیجه طولانی مدتی نداشته باشد ولی حتما مفید خواهد بود. این ماسک نیز باعث آبرسانی به موها شده و لطافت موها را فراهم می‌کند.

روغن نارگیل برای نرمی موها

۱۵- نرم کننده Earth’s Nectar Coconut

این محصول ترکیب روغن نارگیل با روغن‌های سبک‌تر است که مو را با مقدار خاصی از آب اشباع می‌کند. می‌توانید این محصول را قبل از حمام مصرف کنید و از فواید بی‌نظیر آن برخوردار شوید. فواید روغن نارگیل برای مو اثبات شده است.

نرم کننده مو

۱۶- Rahua Leave-In Treatment

اگر به زیبایی موهایتان اهمیت می‌دهید حتما با نام محصول Rahua آشنایی دارید. این محصول تاثیر بسیار عمیقی روی زیبایی موهایتان خواهد داشت. در داخل این محصول نیز روغن نارگیل وجود دارد که خواص روغن نارگیل برای مو را شامل می‌شود. روغن نارگیل باعث مرطوب شدن موها می‌گردد. بعد از اعمال کردن این محصول روی موها، احساس خوبی به شما دست خواهد داد، احساس سبکی روی موهایتان خواهید کرد.

ماسک روغن نارگیل

۱۷- ماسک O&M Seven Day Miracle Moisture

ماسک روغن نارگیل برای مو می‌تواند هر گونه آلودگی را از مو پاک کند و باعث رطوبت موهایتان گردد و سلامت موها را حفظ کند. از لحاظ زیبایی نیز موهایتان را صاف و براق می‌کند.

خواص روغن نارگیل برای مو

۱۸- ماسک ترمیم کننده مو

رسیدگی به موها از الزامات زیبایی آن‌ها است پس شما نیز برای زیبایی موها از روغن نارگیل استفاده نمایید. یک محصول دیگر برای زیبایی موها، ماسک ترمیم کننده مو می‌باشد. این ماسک علاوه بر روغن نارگیل، روغن جوجوبا و آرگان نیز دارد که هر دوی آن‌ها برای پوست و مو بسیار مفید عمل می‌کنند.

ماسک ترمیم کننده مو

۱۹- ماسک قوی کننده مو Pacifica Coconut Pro

بیشتر خانم‌ها از ریزش موها شکایت دارند و معتقد هستند که موهایشان شکننده است. این ماسک از پروتئین و روغن نارگیل تشکیل شده و بهترین ماسک برای موهای آسیب دیده و شکننده می‌باشد. این محصول را به مدت چند هفته به عنوان درمان استفاده کنید. ترکیب روغن و پروتئین برای موهای شما بسیار مفید خواهد بود.

ماسک قوی کننده مو

۲۰- Leonor Greyl Huile Secret de Beaute

اگر موهای شما خشک است و از این حالت رنج می‌برید، محصول معرفی شده دارای روغن نارگیل می‌باشد که برای موهای خشک بسیار مفید است. این محصول شگفت انگیز دارای روغن زیتون نیز می‌باشد که همه ما از خواص روغن زیتون برای موها آگاه هستیم.

ماسک قوی کننده مو

۲۱- Ouidad Curl Immersion Coconut Cleansing Conditioner

اگر موهای شما خشک و آسیب دیده است شما به یک شامپوی طبیعی مو نیاز خواهید داشت که باعث مرطوب شدن موها شده و در نهایت منجر به آبرسانی کل موها گردد. در نتیجه‌ی استفاده از این محصول، موهای زیبا، نرم و درخشانی خواهید داشت. این محصول نیز طبیعتا از روغن نارگیل تهیه شده است و شما با مصرف این محصول از خواص روغن نارگیل برای مو بهره مند خواهید شد.

ماسک مو روغن نارگیل

۲۲- Matrix Biolage R.A.W. Nourish Conditioner

در این محصول، روغن نارگیل با یک روغن سبک دیگر ترکیب شده و در نتیجه باعث نرمی و لطافت پوست می‌شوند. همچنین شامل کائولن و اسید سالیسیلیک برای جلوگیری از چرب شدن پوست یا خارش پوست است.

ماسک مو روغن نارگیل

۲۳- روغن نارگیل Palmer Smoothie موی سر

این لوسیون موی روغن نارگیل سبک و ملایم است و در عین حال بسیار مرطوب کننده! این محصول حاوی ترکیبی از کره شیا و روغن نارگیل برای محافظت از مو است. در حالی که لمس گلیسیرین با آب مخلوط نیز سطح هیدراتاسیون سالم را تضمین می‌کند، این کار باعث می‌شود موهای پرپشت و براقی داشته باشد. آن را امتحان کنید. شما می‌توانید این محصول را از آمازون سفارش دهید.

روش استفاده از روغن نارگیل برای مو سر

۲۴- TOCCA Beauty Hair Fragrance – Giulietta

اگر می‌خواهید موهایتان همیشه بوی خوش و دلپذیری داشته باشد و این بو ماندگاری زیادی داشته باشد این محصول را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این محصول با روغن نارگیل تقویت می‌شود و مانع آسیب دیدن موها می‌گردد.

روش استفاده از روغن نارگیل برای مو سر

۲۵-روغن نارگیل Jason Organic

یکی دیگر از بهترین ماسک روغن نارگیل برای مو محصول ason Organic می‌باشد. این روغن ارگانیک است و می‌توانید قبل و بعد دوش گرفتن استفاده کنید. فواید ماسک روغن نارگیل بسیار زیاد است و باعث درخشان و نرم شدن موهایتان خواهد شد.

خواص روغن نارگیل برای مو

با استفاده از ماسک مو روغن نارگیل می‌توانید موهای زیبایی داشته باشید. همانگونه که مطالعه کردید روغن نارگیل برای مو فواید بسیار زیادی دارد پس می‌توان از آن استفاده کرد. ما پیشنهاد می‌کنیم اگر شناخت کافی از موهای خود ندارید ابتدا قبل از استفاده از روغن نارگیل برای مو از پزشک متخصصی کمک بگیرید. ممنون که همراه ما بودید ♥

لینک منبع:

glowsly

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.