روش برجسته کردن لب‌ها بدون پروتز!

روش‌ برجسته کردن لب‌ها بدون پروتز

روش‌ برجسته کردن لب‌ها بدون پروتز

امروزه چون مد شده اکثر خانوما تمایل پیدا کردن که لباشونو برجسته کنن به هر قیمتی!! اولین راهی که به ذهنشون میرسه متخصص زیبایی هستنش و میرن سراغ اون تا با روش‍‌های غیر طبیعی(پروتز) به خواسته‌شون که لب‌های برجسته و زیبا هست برسن. ولی به نظرتون واقعا زیبا دیده میشه؟ به نظر من که نه! میدونین چرا؟ چون همه از ۱۰۰ کیلومتری متوجه میشن که این لب‌ها حالت طبیعی ندارن و مصنوعی هستن! واسه همین دنبال راهی گشتیم تا ببینیم راهی هست که بدون عمل و به روش طبیعی لب‌ها زیبا و برجسته بشه (روش‌ برجسته کردن لب‌ها بدون پروتز)؟!

روش‌های کاملا طبیعی رو پیدا کردیم که میشه با کمک اونا به لب‌های زیبا و برجسته رسید و این کار فقط نیازمند تلاش و زمان هستش. باور نمی‌کنید؟ خب امتحانش که ضرر نداره!

تا آخر این مطلب با ما باشین تا مراحل روش‌ برجسته کردن لب‌ها بدون پروتز رو مطالعه کنیم و چون روش کاملا طبیعی هست پس امتحانش خالی از لطف نیست.

امیدوارم براتون مفید باشه.

مراحل برجسته کردن لب‌ها

برجسته کردن لب‌ها

۱) برای شروع مراحل برجسته کردن لب‌ها،هر ۳ روز یک بار از پوست لبتان لایه برداری کنید تا سلول‌های مرده‌ی پوست لب از بین برود و لبتان نرم و صاف شود. می‌توانید از یک اسکراب لب که از عسل، شکر و وازلین تشکیل شده است برای لایه برداری لب‌های خود استفاده کنید.

۲) در استفاده از نرم کننده لب توجه خاصی داشته باشید، همیشه از نرم‌کننده لب،شب‌ها پیش از این که به رختخواب خود بروید و هر روز صبح پس از بیدار شدن از خواب، استفاده کنید.

۳) برای این که لب‌هایتان به خوبی نرم شود، یک چای کیسه‌ای را در آب داغ فرو ببرید سپس چای را خارج کرده و اجازه دهید حرارتش کم شود. سپس حدود ۳ دقیقه چای را بر روی لب‌های خود بگزارید. این کار در نرم کردن لب‌هایتان تاثیر فوق‌العاده‌ای دارد.

۴) برای این که لب‌هایتان برجسته، بزرگ و یا حجیم‌تر به نظر برسد بالاتر از کمان لبتان مقدار کمی سایه‌ی سفید بزنید. سپس کمی بالاتر از خط طبیعی لبتان خط لب بکشید. حواستان باشد بیش از حد، از خط طبیعی لبتان بالا نروید، اگر این کار بکنید، لبتان جلوه‌ی خوبی پیدا نخواهد کرد(همانطور که پروتز به نظر خوب نمی‌آید).در مقایل اگر مقدار کمی از خط طبیعی بالا روید، لبتان بزرگ و زیباتر به نظر می‌آید. هنگام انتخاب خط لب برای خودتان نیز، اطمینان حاصل نمایید که رنگی یکسان با رنگ طبیعی لبتان، یا کمی پر‌رنگ تر انتخاب کرده‌اید.

۵) همیشه یک نرم کننده‌ی لب در هر جایی همراهتان داشته باشید، تا در صورت نیاز از آن استفاده نمایید.

۶) برای افزایش جذابیت و جلب توجه بیشتر لب‌ها، از برق لب یا رژ لب حجم دهنده استفاده کنید و به صورت منظم آن را تازه کنید.

۷) همیشه پیش از اینکه رژ لب بزنید، از پوست لبتان لایه برداری کنید. یک لیف حمام مرطوب یا مسواک را به آرامی روی لب‌هایتان بکشید تا پوست اضافی لبتان ساییده شود. حواستان باشد که بیش از اندازه یا با شدت این کار را انجام ندهید، لایه برداری بیش از اندازه، ممکن است پوست لبتان را خشک یا لبتان را تحریک کرده و خون بیندازد.

۸) در نهایت اگر می‌خواهید لب‌هایی جذاب، جالب توجه و داغ داشته باشید، از رژ قرمز خاصتان برای قرارهای خاصتان استفاده کنید.

 

نکات قابل توجه در مراقبت از لب‌ها

آموزش آرایش لب‌ها

نکته اول:

برای لایه برداری از لبتان، مقداری شکر قهوه‌ای و کمی آب را باهم مخلوط کنید. مخلوط را در حرکت‌های دایره وار بر روی لبتان بمالید. سپس لب‌هایتان را بشویید. آن را لیس نزنید، چرا که لبتان را خشک خواهد کرد! همچنین می‌توانید از مسواکتان هم استفاده کنید. با آب گرم کمی آن را نرم کرده و در حرکت‌های دایره وار بر روی لبتان بکشید. این کار را پیش از استفاده از هر لوازم آرایشی برای لبتان توصیه می‌کنیم.

نکته دوم:

آب را فراموش نکنید! همیشه یادتان باشد نوشیدن آب می‌تواند به حجیم شدن لب‌هایتان و هیدراته باقی ماندنش کمک فراوانی کند.

نکته سوم:

اگر در مجموع، پوستتان خشک است سعی کنید روزانه آب بیشتری بیاشامید تا به پوستتان آب کافی برسد. در این صورت لب‌های شما به صورت خودکار نرم و حجیم خواهد شد.به خاطر داشته باشید که لب‌های ترک خرده علامت بدنتان است، بدنتان می گوید که شما احتیاج به نوشیدن آب بیشتری دارید.

نکته چهارم:

رژ لب‌های ارزان می‌توانند لب شما را خشک کنند. ترجیحا قناعت در این مورد را کنار گزاشته و محصولات کمی گران تر بخرید تا کیفیت بالاتری داشته باشند. در طولانی مدت به ارزش این سرمایه‌گزاری پی خواهید برد.

نکته پنجم:

اگر به برق لب دسترسی ندارید، وازلین همان کار را برایتان خواهد کرد. به علاوه نقش مرطوب کننده‌ای عالی وازلین را دست کم نگیرید.

نکته ششم:

هر زمانی که از کرم دور چشم استفاده می‌کنید، کمی هم به لب‌هایتان بمالید! لب‌هایتان بابت اینکار از شما سپاسگزاری خواهند کرد.

نکته هشتم:

هیچ‌وقت لب‌هایتان را با زبانتان خیس نکنید! این کار بدتر باعث خشکی لب‌ها و ترک خوردنشان می‌شود. اگر احساس می‌کنید آنها به رطوبت احتیاج دارند، از نرم کننده ی لب یا حتی برق لب استفاده کنید.

نکته نهم:

حواستان باشد مدت طولانی نگذرد که شما از نرم کننده‌ی لب استفاده نکرده باشید. این فراموشی به مرور باعث خشکی، ترک خوردگی و تحریک لب‌هایتان می‌شود، و این موضوع برای کسانی که به شما نگاه می‌کنند صحنه‌ی جالبی نخواهد شد.

نکته دهم:

وقتی لب‌هایتان ترک خورده است نخندید! اگر این کار باعث می‌شود لب شکاف بخورد. حتما پیش از این که زمان خنده و شادی فرا برسد از نرم کننده لب استفاده کنید..

امیدواریم مطلب روش‌ برجسته کردن لب‌ها بدون پروتز مفید بوده باشه و پسندیده باشید.

9 دیدگاه برای “روش برجسته کردن لب‌ها بدون پروتز!

  1. هلنا گفته:

    ممنونم.اگه چند روش برای سرخی لب هم بذارید واقعاً ممنونتون میشم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.