۵ روش موثر برای انتخاب و استفاده از کرم پودر

روش‌های انتخاب بهترین کرم پودر

در این مطلب از مجله دخترانه صورتی‌ها ، می‌خوایم روش‌های انتخاب بهترین کرم پودر را به شما بگیم همچنین نحوه استفاده از آن. با ما همراه باشید. امیدواریم این مطلب کوتاه در مورد روش‌های انتخاب بهترین کرم پودر براتون مفید باشه.

چگونه بهترین کرم پودر سازگار با پوست را انتخاب کنیم؟

نمی‌دونم امتجان کردین یا نه ولی تصور کنین کاملا آرایش کردین و فقط کرم پودر نزدین! چجوری به نظر میاین؟؟ مسلما که آرایش خیلی هم بد دیده میشه. واسه همین پوست در هنگام آرایش نقش مهم و اولیه داره یعنی میشه گفت پایه اولیه آرایش هست که زیبا کردن چهره خود را از این مرحله شروع می‌کنید.

دیدین بعضیا مثل گچ سفید می‌کنن؟ به نظر شما زیبا دیده میشن؟ یا مثلا خیلی برنزه می‌کنن؟ به نظر من که نه! بلکه شاید قیافه خودشون قبل از آرایش بهتر باشه. پس کرم پودری عالیه که هم رنگ پوست باشه نه زیاد تیره و نه روشن. همچنین باید پوشش خوبی هم داشته باشه که اگه می‌خواین لک های پوست دیده نشه بتونه اونا رو بپوشونه.

روش‌های انتخاب بهترین کرم پودر

انتخاب کرم پودر مناسب با پوست

۱) سه رنگ متفاوت را امتحان کنید

برای این که بهترین کرم پودر را انتخاب کنید ، بهتر است سه رنگی که به پوستتان نزدیک است بردارید. آن‌ها را روی خط فک کنار هم قرار دهید.از بین این سه رنگ ،  رنگی که تقریبا محو می‌شود، بهترین است.

۲) مناسب فصل انتخاب کنید

از روش‌های انتخاب بهترین کرم پودر اینه که به این نکته توجه کنید که پوست شما در طول سال به یک رنگ نیست اکثرا پوست در فصل تابستان تیره‌تر می‌شود. اگر همیشه در ماه های تابستان لب ساحل هستید، رنگ معمول شما احتمالا کمی تیره‌تر می‌شود. اگر باران در اواخر پاییز و اوایل زمستان شما از ساحل دور می‌کند، رنگ معمول شما احتمالا کمی روشن‌تر می‌ماند. در هر صورت، بهتر است همیشه دو رنگ اصلی کرم پودر را داشته باشید تا با رنگ پوست آن فصل تصمیم بگیرید که از کدام رنگ استفاده کنید.

۳) کرم پودری را در جهت پایین بزنید

جالب است بدانید که وقتی از کرم پایه پودری استفاده می‌کنید، همیشه آن را در جهت پایین بزنید چون ضربات به سمت بالا منافذ پوست را بیشتر نشان می‌دهند و بافت سنگین‌تری به پوستتان می‌دهد و در نتیجه پوشش بهتری ایجاد می‌شود.

۴) روی مرکز تمرکز کنید

اکثرا قرمزی و رنگ دانه‌‌ها در طول خط T ظاهر می‌شوند که باید بیشتر آن را پوشش دهیم. بیشتر کرم پودر را روی بینی، پیشانی، چانه و برجستگی گونه‌ها بزنید. (خط T) و از آن جا به سمت بیرون بروید تا پوشش ایده‌‌آل را بدست بیاورید، بدون اینکه کرم روی پوستتان حالت ماسیدگی پیدا کند.

۵) اسفنج‌های مرطوب و خشک را امتحان کنید

آخرین روش از روش‌های انتخاب بهترین کرم پودر اینه که همیشه یادتان باشد که یک کرم پودر دوکاره ، یک فرمولاسیون پودری است که برای دو کاربرد طراحی شده است. با اسفنج خشک، کرم پودر مانند یک لایه پخش می‌شود و یک پوشش سبک تا متوسط می‌دهد. این برای افرادی مناسب است که پوست شفافی دارند و فقط هدف از کرم پودر زدم این است که پوست خود را یک دست کنند، منافذ را بپوشانند و یا براقی پوست را کنترل کنند. به هر حال با اسفنج مرطوب هم کرم به صورت مات می‌ماند! کمی اسفنج را با آب مرطوب کنید، روی محصول بمالید و آن را به صورت نقطه نقطه روی پوست بزنید. این برای افرادی با پوست لکه دار که می‌خواهند ظاهری طبیعی و پوشش طولانی داشته باشند، ایده‌آل است.

تطبیق رنگ‌ها در کرم پودر :

خانم‌های عزیز همیشه یادتان باشد که بهترین کرم پودر آن است که با رنگ طبیعی پوست شما همخوانی داشته باشد ، اما باید پوشش خوبی به پوستتان بدهد بدون این که روی آن بماسد و البته در برابر تغییر هوا مقاوم باشد.

1 دیدگاه برای “۵ روش موثر برای انتخاب و استفاده از کرم پودر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.