روشی شگفت‌انگیز برای محو خال صورت و بدن

روشی شگفت‌انگیز برای محو خال صورت و بدن

بهترین روش خانگی برای برداشتن خال‌های ریز و درشت

بعضی از خال‌ها وجور دارند که باعث جذابیت فرد می‌شوند ولی در مقابل،خال‌هایی وجود دارد که از زیبایی فرد می‌کاهد و چهره یا حتی بدن فرد را نازیبا جلوه می‌کند. از بین بردن و محو کردن خال‌های صورت و بدن به روش‌های مختلفی انجام می‌گیرد . یکی از این روش‌ها لیزر است که بسیاری از افراد بنا به دلیل ترس یا نگرانی از عوارض آن تمایلی به امتحان آن ندارند. یکی دیگر از روش‌های از بین بردن خال‌های صورت استفاده از داروها و مواد گیاهی است که قیمت زیادی ندارند و هم عوارضی برای بدن بر جای نمی‌گذارند به همین دلیل بسیاری از مردم تمایل دارند که از این روش‌ها استفاده کنند.

در این مقاله چهار روش برای از بین بردن خال‌های صورت با کمک عسل را برایتان بیان می‌کنیم که پیشنهاد می‌کنیم امتحان کنید چون مواد گیاهی اگر سودی هم برای پوست نداشته باشد هیچ ضرری نخواهد داشت.

محو کردن خال به روش خانگی

روش اول برای محو کردن خال‌های صورت

یک روش برای برداشتن خال‌های صورت این است که هر روز صبح ، بعد از بیدار شدن از خواب مقداری عسل خالص روی خال‌هایتان بمالید . شب‌ها قبل از خواب هم همین کار را باید حتما انجام دهید. همه می‌توانند از این روش استفاده کنند . فقط باید یادتان باشد که این کار را باید پیاپی انجام دهید . اگر بین ان وقفه بیندازید و مجددا ادامه دهید فایده ندارد.

روش دوم برای محو کردن خال‌های صورت

روش دوم برای از بین بردن خال‌های صورت این است که مقداری عسل روی خال مورد نظرتان بمالید و بصورت دوران ماساژ دهید. در این روش برخلاف روش بالا باید یک چسب زخم هم روی آن قرار دهید تا در طول روز مرطوب بماند. از این روش از بین بردن خال را هر روز فقط یک بار انجام دهید زیرا تکرار مجدد آن در طول یک روز ممکن است باعث تحریک و حتی التهاب پوستتان شود. پس عسل را فراموش نکنید.

عسل برای محو کردن خال صورت و بدن

روش سوم برای محو کردن خال‌های صورت

روش سوم بدین شرح است که هر شب یک حوله را با آب گرم خیس کنید و آن را روی خالتان بگذارید . اکنون برای مدت ۱۵ تا ۳۰ ثانیه حوله را محکم روی پوستتان فشار دهید. این کار باعث می‌شود که منافذ پوست و خال باز شود و در نتیجه عسل بیشتر جذب شود . بعد حوله را بردارید و مقداری عسل خالص را روی خال بمالید و روی آن را با چسب زخم بپوشانید تا عسل به جایی مالیده نشود.

روش چهارم برای محو کردن خال‌های صورت

روش چهارم به این شرح است که مقداری عسل را حدود ۱۵ تا ۲۰ ثانیه در ماکروفر گرم کنید . سپس با استفاده از انگشت اشاره و انگشت میانی کمی از این عسل گرم شده را برداشته و با قدرت روی خالتان بمالید. گرم کردن عسل هم مثل استفاده از حوله گرم باعث باز شدن منافذ می‌شود. در نتیجه کم کم خالتان از بین می‌رود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.