روز حسابدار چه روزی است؟ تاریخ دقیق روز حسابدار

روز حسابدار چه روزی است؟

صورتی‌ها: حسابداری یکی از شغل‌های پرمخاطب دنیا و همچنین یکی از حساس‌ترین شغل‌هاست.  جالب است بدانید که روزی را به نام روز حسابدار نام گذاری کرده‌اند تا اهمیت این شغل حساس نشان داده شده و به نوعی از افراد حسابدار هم قدر دانی شود. اگر دوست دارید بدانید که روز حسابدار سال ۹۹ چه روزی است و فلسفه روز حسابدار چیست و چرا روزی را به این نام، نامگذاری کرده‌اند، ما را تا انتها دنبال کنید تا به این سوالات خود، پاسخی پیدا کنید. همچنین در انتها چندین پیام تبریک با عکس نوشته اختصاصی صورتی‌ها برای تبریک روز حسابدار هم برای شما آماده شده است تا بتوانید این روز را به حسابداران عزیز خیلی خاص و زیبا تبریک بگویید.

روز حسابدار سال ۹۹

روز حسابدار سال ۹۹

در تقویم شمسی ما ایرانیان روزی به نام روز حسابدار نامگذاری شده است. اما می‌دانید که تاریخ دقیق روز حسابدار سال در سال ۹۹ چه روزی است؟ در ادامه قصد داریم که هم تاریخ دقیق روز حسابدار را خدمتتان بیان کنیم و هم این که دلیل و چرایی اصلی نامگذاری روزی به نام روز حسابدار را هم بگوییم. پس تا انتها با ما همراه باشید.

روز حسابدار چه روزی است؟

در تقویم شمسی ایرانی روز ۱۵ آذر به عنوان روز حسابدار انتخاب شده است و زمان تعیین این روز هم به عنوان روز ملی حسابدار به سال ۱۳۸۶ باز می‌گردد. در این روز نهادهای حسابداری ایران گرد هم جمع شدند تا روزی را به عنوان روز حسابدار در تقویم ایرانی تعیین کنند.

به همین دلیل بر اساس توافقات انجام شده در بین اعضای نهاد حسابداران رسمی ایرانی، روز ۱۵ آذر به عنوان روز ملی حسابداری انتخاب شد و از آن موقع به بعد، این روز در بسیاری از ادارات و سازمان‌های دولتی و خصوصی با انجام مراسمات و تدارکات خاصی جشن گرفته می‌شود.

فلسفه روز حسابدار:

آیا می‌دانید که روز حساب دار به چه دلیل انتخاب شده است و فلسفه روز حسابدار چیست؟ در سال ۲۰۰۷ فدراسیون جهانی حسابداران (آیفک) به مناسبت ۳۰ امین سالروز تاسیس خود تصمیم گرفت که روزهای ۲ تا ۸ سپتامبر (۱۱ تا ۱۷ آذر) را به عنوان هفته حسابداران نام گذاری کند و از همه موسسات و سازمان‌ها هم درخواست کرد تا این مدت یک هفته‌ای را به عنوان هفته حسابداری گرامی بدارند.

از این رو انجمن ملی حسابداری ایران هم در گردهمایی خود در ۱۳ آذر ۱۳۸۶ تصمیم گرفت علاوه بر گرامی داشتن این هفته، روز ۱۵ آذر را هم به عنوان روز ملی حسابداری در کشور تعیین کند.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

مطلب پیشنهادی برای شما:

چگونه بدون از دست دادن تمرکز در خانه کار کنیم؟

[/box]

متن زیبا برای تبریک روز حسابدار:

در این بخش برای تبریک روز حسابدار، چندین پیام تبریک به همراه عکس نوشته تبریک روز حسابدار که به صورت اختصاصی در صورتی‌ها برای شما آمده شده است قرار دادیم تا بتوانید خیلی خاص و زیبا این روز را تبریک بگویید.

متن زیبا برای تبریک روز حسابدار

حسابداران مغز یک سیستم مالی بوده و مثل زمین استهلاک ناپذیرند.
موفقیت ایشان باارزش‌ترین دارایی نامشهود ترازنامه شرکت است ولی
ثبتشان نمی کنند.
روز حسابدار مبارک

♦♦♦♦♦♦♦

دارایی‌هاتون روزافزون ، بدهی‌هاتون کن‌فیکون ، سرمایه‌هاتون شادی ، دلتون سرد ، گردش وجوه نقدتون بکام و ….
روز حسابدار مبارک

♦♦♦♦♦♦♦

متن زیبا برای تبریک روز حسابدار

به نام خداوندی که مدیریتش حسابداری و حسابداریش مدیریتی بر مدار عدالت چه اینکه به مثقال و ذره هم رسیدگی می کند و چیزی را از قلم نمی اندازد.
۱۵ آذر روز حسابدار مبارک

♦♦♦♦♦♦♦

تبریک روز حسابدار

به نام خدای حسابگر حسابدار آسمان و زمین
خدایی که ذخیره ای برای مطالباتش ندارد. نه سهامست نه تضامنی و نه محدود . هیچ شراکتی با کسی ندارد . تداومش فرضی نیست و حسابداری تداومی ندارد چون در نظرش ارزشها یکسان است .
۱۵ آذر روز حسابدار مبارک

♦♦♦♦♦♦♦

متن زیبا برای تبریک روز حسابدار

هیچ شراکتی با کسی ندارد ، تداومش فرضی نیست، حسابداری تورمی ندارد چون در نظرش ارزشها یکسان است.
۱۵ آذر روز حسابدار مبارک

♦♦♦♦♦♦♦

هنر نظم بخشیدن به ساختارهای نامتقارن
در روزگار آشفته‌ی امروز ارزشی ست ماندگار
روزمون مبارک

♦♦♦♦♦♦♦

پیام تبریک روز حسابدار

حسابداری خواندم و فهمیدم که می شود روی عشق هم بها گذاشت و یاد گرفتم اگر به کسی بیش از حد بها دهی به او بدهکار می شوی
عمر مفیدت که تمام شد به چشمش
مستهلک می شوی
وقتی ساخته شدی
وقتی تکمیل شدی

ممنون که تا انتها با ما همراه بودید. در این مطلب به صورت کامل توضیح دادیم که روز حسابدار چه روزی است؟ و اصلا فلسفه روز حسابدار چیست؟ همچنین تاریخ دقیق روز حسابدار سال ۹۹ را هم خدمت شما عزیزان بیان کردیم.

امیدواریم این مطلب مورد پسند شما واقع شده باشد. حتما در بخش نظرات برای ما بنویسید که شما برای تبریک روز حسابدار از کدام پیام تبریک روز حسابدار آماده شده خدمتتان استفاده خواهید کرد؟

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

مطلب پیشنهادی برای شما:

۱۱ محصولی که به شما کمک می کند تا هنگام کار در خانه بهره‌وری بیشتری داشته باشید

[/box]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.