در حمام کدام قسمت از بدنتان را می‌شویید؟! (روانشناسی شخصیت)

روانشناسی شخصیت از روی حمام کردن

روانشناسی شخصیت از روی حمام کردن

آیا به ذهنتان رسیده است که تصمیم شما در حمام ، که ابتدا کدم قسمت از بدن را بشویید ، شخصیت شما را لو می‌دهد؟ روانشناسی شخصیت – روانشناسی ، علمی است که رفتار انسان را آنالیز می‌کند و نتیجه‌ای برای آن دارد ولی همیشه و برای همه افراد هم صدق نمی‌کند. بهتر است قسمت روانشناسی فانتری اعم از تست روانشناسی ، شخصیت شناسی را جنبه سرگرمی خود قرار دهیم. در ادامه روانشناسی شخصیت از روی حمام کردن را خواهیم داشت. یک سوال ساده از خودتان بپرسید و نتیجه را مطالعه کنید. این سوال عبارت است از : وقتی وارد حمام می‌شوم کدام قسمت از بدنم را می‌شویم؟

روانشناسی شخصیت افراد از روی حمام کردن

روانشناسی شخصیت افراد

ابتدا صورت خود را می‌شویید:

پول برای شما مهم است اما نسبت به اهمیتی که پول در زندگی شما دارد کوشش کمی‌ برای به دست آوردن آن انجام ‌می‌دهید سطح تقاضا و تلاش شما دارای توازن نمی‌باشد. در صحبت های خود خیلی پایبند صداقت نیستید و برای این که به هدف خود برسید گاهی اوقات صداقت خود را فراموش می‌کنید . افرادی که در اطراف شما هستند به دلیل رفتارهای متفاوتی که شما انجام می‌دهید قادر به درک صحیحی از شما نیستند ولی شما به تفکرات دیگران راجع به خودتان اهمیت زیادی نمی‌دهید و معمولا کارهایی را که خودتان دوست دارید و طبق خواسته و میل خودتان باشد انجام می‌دهید.

 ابتدا زیر بغل خود را می‌شویید:

شما شخصی قابل اعتماد و بسیار مسئول هستید و هر کاری که بر عهده شما گذاشته می‌شود را به خوبی انحام می‌دهید . شخصی کاملا مردمی‌هستید و به همین دلیل و ویژگی که دارید بسیاری از افراد مطیع شما هستند و ارزش بالایی را برای شما قائل هستند ، زیرا شما اگر دوستی داشته باشید که در قطب شمال زندگی کند و به کمک شما احتیاج داشته باشد بلافاصله با شنیدن این خبر به کمک او می‌روید . اما توصیه می‌کنیم اینقدر صادق نباشید زیرا باعث می‌شود که متحمل ضربات جبران ناپذیری شوید.

روانشناسی شخصیت افراد

 ابتدا موهای سر خود را می‌شویید:

این افراد هنرمند، خلاق، هستند و معمولا دارای افکار مثبت هستند که باعث می‌شود دیگران را به خود جذب کنند. این افراد معمولا آنقدر در رویاهایی خود غوطه ور می‌شوند که گاهی فراموش می‌کنند در حال حاضر و در این زمان به سر می‌برند. برای به دست آوردن پیروزی‌ها و موفقیت‌ها با تلاش مدام و پیوسته پیش می‌روید. شما قادر به درک موضوعاتی هستید که دیگران نمی‌توانند آن را درک کنند. موقعیت اجتماعی برای شما بسیار مهم تر از جنبه ی اقتصادی آن می‌باشد. به خانواده و دوستانتان اهمیت زیادی می‌دهید.

اول قفسه‌ی سینه‌تان را می‌شویید:

شما شخصی هستید که زیاد اهل حرف و سخن نیستید و ترجیح می‌دهید در مورد کاری صحبت نکنید تا این کار به اتمام برسد و بعد در مورد آن صحبت می‌کنید ، آدمی‌ رک هستید.آرامش خیال و آسودگی بزرگترین هدف شما در زندگی است . شما شخصی هستید که نمی‌توانید افرادی که به نوعی حواس پرت یا پریشان هستند تحمل کنید . شما همیشه تمایل به کارهای جدید و نو دارید و از تمام وقایع جدید و متنوع استقبال می‌کنید.

روانشناسی شخصیت از روی حمام کردن

 اول شانه‌هایتان را می‌شویید:

این افراد معمولا در همه‌ی کارهای خود با ناامیدی وارد می‌شوند به همین دلیل نمی‌توانند پیروز میدان شوند جون از ابتدای امر با نا امیدی وارد می‌شوند . علی رغم توانایی‌های زیادی که دارید تا کنون پیشرفت قابل توجهی نصیب شما نشده است . دوست دارید وقت خود را در تنهایی بگذرانید و از تفریحات و سرگرمی جمعی فراری هستید . پول برای شما در زندگی تان تاثیری وافر و باور نکردنی دارد در حالی که بر تمام قعالیت های شما تاثیر مستقیمی‌دارد.

شستن سایر نقاط بدن:

شما شخصی بسیار متعادل هستید، به راحتی می‌توانید درون خود را کنترل کنید و بر احساسات قلبی تان فائق شوید . شما فردی فعال و پویا نیستید باید این موضوع را یاد بگیرید که این حس را در خود بیدار سازید تا بتوانید زندگی تان را از هیجان سرشار کنید . شما شخصی دوست داشتنی هستید و به هر مجلسی که قدم بگذارید دوستان زیادی را برای خود پیدا می‌کنید.

امیدواریم از این مطلب مجله صورتی‌ها (روانشناسی شخصیت از روی حمام کردن) لذت برده باشید.

22 دیدگاه برای “در حمام کدام قسمت از بدنتان را می‌شویید؟! (روانشناسی شخصیت)

  1. ژینا گفته:

    هه خخخخخخ خو همه که از سر شروع میکنن یعنی همه هنرمندن؟؟؟؟عجبااااااااا

  2. مبینا گفته:

    به نظرمن همش درست البته بااحترام فراوون به نظرات ارزشمند شماعزیزان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.