پی بردن به خصوصیات افراد با توجه به قد آن‌ها

پی بردن به خصوصیات افراد با توجه به محدوده قد آن‌ها!

رابطه قد و ویژگی‌های فردی (روانشناسی با قد افراد)

شخصیت افراد با محدوده قد

خصوصیات زنان با قد ۱/۵۰ تا ۱/۵۷ و مردان ۱/۶۰ تا ۱/۶۷:

این گروه استعداد دروس علوم انسانی را دارند بسیار باهوش و جزئینگر هستند و به خاطر هوش زیاد همه‌ی مطالب ساده را با جزئیات بهخاطر می‌سپارند ولی درک این گروه بسیار ضعیف می‌باشد به طوری که حفظیاتشان عالی ولی در ریاضیات فیزیک و شیمی ضعیف می‌باشند.

زبان تیز و چربی دارند و به راحتی می‌توانند با شگردهای خاصشان افراد ساده لوح را فریب دهند برای همین در برخورد با این افراد باید خیلی مواظب بود و گول زبان چربشان را نباید خورد .

ارتباط اجتماعی آن‌ها بسیار قوی است برای همین هیچ وقت با این گروه جروبحث نکنید چون در نهایت با زبانشان شما راشکست می‌دهند.

آن‌ها بسیار احساساتی می‌باشند استعداد هنر را ندارند و در زمینه‌های هنری همیشه تقلید می‌کنند و از پس علوم پزشکی و علوم فنی نمی‌توانند برآیند چون مغز آن‌ها پیچیدگی لازم را برای درک این علوم ندارد و همچنین احساساتی بودن زیاد آن‌ها مانع انجام علوم پزشکی می‌باشد آدمهای قدکوتاه نسبت به تمیزی و بو حساس می‌باشند و بیشتر وقتشان را صرف نظافت می‌کنند درضمن بسیار کنجکاو می‌باشند و همیشه همه جا سرک می‌کشند تا از همه چیز سر دربیاورند.

این افراد طول عمر بیشتری نسبت به افراد بلند قد دارند همچنین جای تعجب است که افراد قدکوتاه تعداد فرزندان بیشتری دارند.

 خصوصیات زنان با قد ۱/۶۰ تا ۱/۶۷ و مردان ۱/۷۰ تا ۱/۷۷:

این گروه استعداد کارهای هنری را دارند با رنگ‌ها معجزه می‌کنند مردان این گروه بهتراست در رشته‌های عمران یا سازه تحصیل کنند و زنان این گروه بهتر است رشته‌ی معماری و نقشه‌کشی را برای تحصیل انتخاب کنند و سایر کارهای هنری را در اوقات فراغت انجام دهند چون حتی بدون آموزش هم از پس انجام کارهای هنری جزئی برمی‌آیند بسیار باسلیقه هستند و چشمان این گروه زیباترین‌ها را می‌توانند انتخاب کند.

ریاضیات برای آن‌ها زیاد سخت نیست و همیشه ذهنشان درگیر هماهنگی رنگ‌ها می‌باشد و طبقهبندی اشیا برای آن‌ها خیلی مهم می‌باشد به حدی که در ظاهر انسان‌های مقرراتی به نظر می‌رسند.

ظاهر آن‌ها ساده وشیک می‌‎باشد آن‌ها انسان‌های بسیار مهربانی می‌باشند و در همه چیز نرمال می‌باشند بیشتر اوقات این افراد در حال فکر کردن می‌بینید چون از فکرکردن لذت می‌برند و خیلی آرام به نظر می‌رسند.

خصوصیات زنان با قد ۱/۶۸ تا ۱/۷۷ و مردان ۱/۸۰ به بالا :

زنان این گروه استعداد علوم تجربی و مردان این گروه استعداد علوم فنی را دارند از زخم و جراحت ترسی ندارند و به راحتی می‌توانند کارهای مربوط  به جراحی را انجام دهند و به خاطر سر بزرگ نسبت به سایرگروه‌ها مغز آن‌ها پیچیدگی بیشتری دارد برای همین فیزیک وشیمی راخوب درک می‌کنند ولی حفظیاتشان بسیار ضعیف می‌باشد از نظر اخلاقی زود عصبی می‌شوند بسیار رک گو می‌باشند و در صداقت بیپروا هستند بسیار ساده و بیشیله پیله می‌باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.