رنگ مو سال ۲۰۲۱ چه رنگی است؟ معرفی ۸ رنگ مو انتخاب شده برای سال جدید

رنگ مو سال ۲۰۲۱ چه رنگی است

صورتی‌ها: رنگ مو یکی از مهم‌ترین نکات در زیبایی افراد و به خصوص آرایش بانوان عزیز محسوب می‌شود؛ به همین سبب هر ساله طراحان مد رنگ‌هایی را به عنوان رنگ سال مو انتخاب می‌کنند. در سال ۲۰۲۱ هم چندین رنگ را به عنوان رنگ مو سال انتخاب کرده‌اند. اما آیا می‌دانید که رنگ مو سال ۲۰۲۱ چه رنگی است؟ با ما تا انتها همراه باشید تا رنگ‌هایی که در سال ۲۰۲۱ به عنوان رنگ مو ترند شده‌اند را خدمتتان معرفی کنیم.

رنگ مو سال ۲۰۲۱ چه رنگی است

رنگ مو سال ۲۰۲۱ چه رنگی است

رنگ‌هایی که برای سال ۲۰۲۱ انتخاب شده‌اند، همگی جزو رنگ‌های شاد و روشن محسوب می‌شوند تا حال و هوای سال ۲۰۲۰ را که در آن مردم به دلیل رخداد برخی حوادث مثل کرونا و … بسیار بد و ناخوشایند شده بود را از بین ببرند.

در ادامه قصد داریم ۸ رنگی که به عنوان رنگ مو سال ۲۰۲۱ انتخاب شده‌اند را خدمتتان معرفی کنیم. با ما تا انتها همراه باشید.

رنگ‌های پاستیلی (روشن)

۱- رنگ‌های پاستیلی (روشن):

رنگ‌های پاستیلی یا همان رنگ‌های روشن به رنگ‌هایی اطلاق می‌شود که از ترکیب رنگ سفید با رنگ‌های روشنی مثل آبی روشن، صورتی روشن، کاراملی و … ساخته می‌شوند و برای فصل‌های بهار و تابستان بسیار عالی و مناسب می‌باشند.

اگر دوست دارید که از این نوع رنگ‌ها به عنوان رنگ موی جدید خود بهره ببرید، باید از این مورد اطمینان حاصل کنید که رنگ لباس‌هایتان در این مورد کاملا درست و اصولی انتخاب شده باشند. عدم انتخاب درست در رنگ لباس و به طور کلی استایل شما، باعث خواهد شد رنگ موهایتان خیلی شیک و آن طور که دوست دارید دیده شود، به نظر نرسد.

رنگ The money piece

۲- رنگ The money piece:

در این نوع ترکیب رنگی نیز که به عنوان رنگ مو سال ۲۰۲۱ انتخاب شده، رنگ‌های تیره به همراه طیف روشن خود مورد استفاده قرار می‌گیرند تا زیبایی بسیار خاصی را به موها بخشند. پیشنهاد می‌کنیم حتما از این نوع ترکیب رنگی استفاده کنید، اما باید توجه داشته باشید از چه نوع رنگ‌هایی در کنار هم استفاده می‌کنید تا مرز طیف تیره و روشن رنگ به خوبی حفظ شود.

روشن کردن بخشی از موها

۳- روشن کردن بخشی از موها:

یکی دیگر از رنگ‌هایی که به عنوان رنگ مو سال ۲۰۲۱ انتخاب شده، رنگ‌های روشن هستند، اما این بار نه کل موها، بلکه فقط بخشی از موهای سر تا رنگ طبیعی موهایتان بیشتر به چشم آید. ترجیحا هم در این نوع رنگ مو، رنگی که انتخاب کرده‌اید باید با رنگ طبیعی موهایتان متضاد بوده و به هم نزدیک نباشند.

رنگ موی شنی

۴- رنگ موی شنی:

از رنگ موهای پرطرفداری که به عنوان رنگ مو سال ۲۰۲۱ انتخاب شده، می‌توان به رنگ موی شنی (ترکیبی از رنگ طلایی و خاکستری ) اشاره کرد که واقعا رنگ بسیار زیبایی را به وجود می‌آورند. اگر مدل موی مناسبی را هم انتخاب کنید، این نوع رنگ مو خود را بسیار خوب نشان خواهد داد.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

در ادامه این مطلب را هم می‌توانید مطالعه کنید:

مدل آرایش ۲۰۲۱: چه آرایش‌هایی در سال جدید مد هستند؟

[/box]

رنگ قرمز مسی

۵- رنگ قرمز مسی:

این رنگ مو نیز به عنوان یکی از رنگ‌های محبوب و ترند سال ۲۰۲۱ انتخاب شده و به جرات می‌توان گفت که یکی از زیباترین رنگ‌ها است؛ چرا که اگر به درستی و با تناژ مناسب در روی موهایتان قرار بگیرد، زیبایی بسیار خاصی به چهره و استایلتان خواهد بخشید.

رنگ بلوند یخی؛ یکی از بهترین رنگ‌ها به عنوان رنگ مو سال ۲۰۲۱

۶- رنگ بلوند یخی؛ یکی از بهترین رنگ‌ها به عنوان رنگ مو سال ۲۰۲۱:

این نوع رنگ مو هم جزو رنگ موهای پرطرفدار و پراستفاده در بین بانوان و دختران محسوب می‌شود که در سال ۲۰۲۱، به عنوان یکی از رنگ موهای این سال هم انتخاب شده است و برای افرادی که پوست روشن و یا سبزه‌ای دارند، بسیار کاربردی خواهد بود.

رنگ بلوند قارچی

۷- رنگ بلوند قارچی:

این رنگ موی جذاب از ترکیب رنگ‌های قهوه‌ای روشن، بژ و خاکستری به وجود آمده و رنگ خاکستری به عنوان رنگی است که بیشتر به چشم می‌آید. این نوع ترکیب رنگی به دلیل این که شباهت زیادی به رنگ انتهای قارچ دارد، به عنوان رنگ بلوند قارچی شناخته می‌شود.

رنگ سیاه براق

۸- رنگ سیاه براق:

این نوع رنگ برای دختر خانم‌ها و بانوان جوان بسیار کاربردی و مناسب است و باعث می‌شود که موهایتان علاوه بر رنگ مشکی، یک حالت براق خاصی داشته و صورتتان زیبایی به خصوصی را به خود بگیرد.

به انتهای مطلب رنگ مو سال ۲۰۲۱ چه رنگی است رسیدیم. امیدواریم که در این مطلب توانسته باشیم شما را با ترندهای رنگ مو سال ۲۰۲۱ به خوبی آشنا کنیم تا بتوانید آرایش و استایلتان را متناسب با سال جدید هماهنگ بکنید.

حتما در بخش نظرات برای ما بنویسید که شما دوست دارید در سال ۲۰۲۱ کدام یک از این رنگ‌های نام برده را استفاده کنید؟

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

در ادامه این مطلب را هم می‌توانید مطالعه کنید:

روش های مراقبت از مو در فصل زمستان

[/box]

منبع: realsimple

2 دیدگاه برای “رنگ مو سال ۲۰۲۱ چه رنگی است؟ معرفی ۸ رنگ مو انتخاب شده برای سال جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.