مجله صورتی‌ها

 
رنگ موی طبیعی با دارچین

تهیه رنگ موی طبیعی با دارچین!

صورتی‌ها: اکثر خانم‌ها علاقه دارند موهای خود را رنگ کنند و از حالت یکنواختی دربیاورند. بیشتر خانم‌ها و دختران جوان با رنگ موهای شیمیایی، موهای خود را به رنگ دلخواه درمی‌آورند ولی برخی از آن‌ها چون از مضرات رنگ مو آگاه هستند، علی رغم علاقه به رنگ کردن مو، از این کار خودداری می‌کنند. برای خانم‌هایی که به سلامت خود و موهایشان اهمیت زیادی قائل هستند یک پیشنهاد ویژه داریم، با کمک رنگ موی طبیعی می‌توانید موهای خود را رنگ کنید. در این مطلب رنگ موی طبیعی با دارچین را معرفی کرده و آموزش خواهیم داد.

رنگ موی طبیعی با دارچین

رنگ موی طبیعی با دارچین

در زمان‌های گذشته که رنگ مو وجود نداشت، خانم‌ها برای رنگ کردن موهای‌شان از رنگ موهای طبیعی مانند قهوه، دارچین و … استفاده می‌کردند، امروزه نیز خانم‌ها برای این که آسیب کمتری به موهایشان برسد، از رنگ موهای طبیعی استفاده می‌نمایند.

یکی از روش‌های رنگ کردن موها، استفاده از دارچین می‌باشد. دارچین باعث روشن‌تر شدن موهای شما می‌شود، پس اگر می‌خواهید موهایتان کمی روشن‌تر شود از دارچین کمک بگیرید.

بهتر است قبل از اینکه روش کار رنگ موی طبیعی با دارچین را مطالعه کنید با خواص داچین بیشتر آشنا شوید. برای این منظور می‌توانید به مطلب زیر مراجعه کنید:

مطلب پیشنهادی برای شما:

خواص دارچین برای پوست و مو

 

روش روشن کردن موها با دارچین

رنگ موی دارچینی

برای روشن کردن موها با کمک دارچین، کافیست مقداری دارچین را با آب مخلوط کرده تا به شکل خمیر درآید به این خمیر مقداری نرم کننده اضافه نمایید و سپس این ترکیب را روی کل موهایتان بمالید و با کلاه موهایتان را بپوشانید. باید ۶ ساعت این ترکیب روی موهایتان بماند، بعد از شش ساعت با موهای کمی روشن‌تر روبرو خواهید شد

دارچین خاصیت نرم‌کنندگی نیز دارد، اگر می‌خواهید موهایتان را با کمک دارچین، نرم کنید بهتر است دو فنجان آب و سه قاشق غذاخوری پودر دارچین را با هم مخلوط کنید سپس این مخلوط را روی گاز قرار دهید تا به جوش آید و تقریبا نصف شود. موقعی که به جوش آمد منتظر بمانید که سرد شود، سپس در ظرف اسپری بریزید و به موهایتان اسپری نمایید.

ممنون که با این مطلب همراه ما بودید، امیدوارم مورد پسندتان واقع شده باشد، لطفا اگر تجربه استفاده از این رنگ موی طبیعی را دارید، با دیگر دوستان خود به اشتراک بگذارید. ♥

اپلیکیشن اندروید صورتی‌ها