رنگ موی تابستان 2018

پیشنهاد ۵ رنگ مو برای فصل تابستان

با فرا رسیدن فصل تابستان بیشتر خانم‌ها علاقه دارند موهای خود را رنگ کنند و به مناسبت فصل تابستان تنوعی در زیبایی و ضاهر خود ایجاد کنند. معمولا تابستان فصل داغ عروسی‌ها می‌باشد پس بهتر است رنگ مویی را انتخاب کنید که برای عروسی‌ها نیز زیبا دیده شود. حال سوال پیش می‌آید که چه رنگ موهایی برای فصل تابستان مناسب است؟ چه رنگ مویی را برای فصل تابستان انتخاب کنیم؟ در ادامه این مطلب از مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها، ایده‌هایی برای رنگ موی تابستان ۲۰۱۸ را معرفی می‌کنیم. همراه ما باشید.

رنگ موی تابستان ۲۰۱۸

رنگ موی تابستان ۲۰۱۸

از میان رنگ‌های پیشنهادی ما را با توجه به رنگ پوست و چهره خود یکی را انتخاب کنید و آن را به آرایشگر متخصص نشان داده و بخواهید با بهترین رنگ مو، موهایتان را رنگ کند بعد از رنگ باید به موهای خود بیشتر برسید. رنگ‌های پیشنهادی ما:

رنگ بلوند یخ زده

یکی از رنگ‌های پیشنهادی برای فصل تابستان، رنگ بلوند یخ زده است. این رنگ مو پرادعا می‌باشد ولی این رنگ برای فصل تابستان مناسب است فقط باید توجه داشته باشید که رنگ موی روشن، سن شما را کمی بزرگتر نشان خواهد داد.

رنگ بلوند یخ زده

رنگ مسی طلایی

رنگ دیگری که برای فصل تابستان پیشنهاد می‌کنیم رنگ مسی طلایی می‌باشد این رنگ روشن است و با سایه‌ای از مس موها را می‌پوشاند. از این رنگ مو می‌توانید به عنوان رنگ موی تابستان ۲۰۱۸ استفاده کنید.

رنگ مسی طلایی

رنگ موی تیره مناسب فصل تابستان

برای جوان دیده شدن بهتر است از رنگ‌های تیره استفاده کنیم ولی برای این که از حالت یکنواختی دربیاد و سرزنده دیده شوید استفاده از رگه‌های روشن مابین رنگ نیره پیشنهاد می‌شود.

رنگ موی تیره مناسب فصل تابستان

رنگ مو با ریشه‎های طبیعی مو

همانطور که می‌دانید ریشه‌های مو بعد از رنگ زدن رشد کرده و نیاز به ترمیم پیدا می‌کند این ترمیم مداوم باعث شکننده شدن ریشه مو می‌شود، خانم‌هایی که نمی‌خواهند مدام با موهایشان بازی کنند، رنگ مو با ریشه طبیعی مو را پیشنهاد می‌کنیم. به طوری که زمینه و ریشه، رنگ موهای خودتان بوده و بقیه را به رنگ روشن درمی‌آوریم.

رنگ مو 2018

رنگ موی آتشین

پیشنهاد دیگر برای رنگ موی تابستان ۲۰۱۸ رنگ آتشین است که تک رنگ بوده و به شما ظاهر جوان و مدرن می‌بخشد. فقط باید دقت داشته باشید که این رنگ مو به چهره و رنگ پوست شما بیاید.

رنگ موی تابستان ۲۰۱۸

ممنون که با این مطلب همراه ما بودید ♥

منبع: www.elle.com