مجله صورتی‌ها

 
رنگ مد سال 2018

رنگ مد سال ۲۰۱۸

رنگ مد سال ۲۰۱۸ نیز مطابق هر سال مشخص شد. Ultra Violet به وسیله موسسه پانتون یا پنتون به عنوان رنگ سال ۲۰۱۸ انتخاب شد و از این پس این رنگ را بیشتر در لباس‌ها و دنیای مد و زیبایی مشاهده خواهید کرد. با ما همراه باشید تا بیشتر از جزئیات انتخاب رنگ مد سال ۲۰۱۸ آگاه شوید.

رنگ مد سال ۲۰۱۸

رنگ مد سال 2018

صورتی‌ها: با شروع سال ۲۰۱۸ همه افراد بخصوص بانوان و دخترانه به دنبال رنگ مد سال ۲۰۱۸ هستند و این سوال را دارند که رنگ سال ۲۰۱۸ چیست؟ رنگ سال هر ساله از طرف موسسه پانتون اعلام می‌شود و همه بر اساس این رنگ انتخاب شده اقدامات لازمه را انجام می‌دهند. این موسسه برای سال ۲۰۱۸ “Ultra Violet” یا همان بنفش تیره را به عنوان رنگ مد سال ۲۰۱۸ انتخاب کرد. البته این رنگ کمی متمایل به آبی است.

این موسسه در آمریکا قرار دارد و سیستمی به عنوان تطبیق رنگ طراحی کرده است و چند سالی نیز هست که به صورت غیر رسمی اعلام کننده رنگ سال می‌باشد. امسال نیز مانند چند سال گذشته با ورود به سال میلادی جدید  رنگ مد سال ۲۰۱۸ را انتخاب کرد. Ultra Violet نام رنگ سال ۲۰۱۸ می‌باشد.

البته این موسسه رنگ را بر اساس آنچه که قرار است مد شود انتخاب می‌کند. براساس رنگ‌هایی که برندهای بزرگ استفاده کرده‌اند و مورد پسند کاربران قرار گرفته است و همچنین افراد مشهوری که از رنگ‌های مختلف استفاده کرده‌اند.

رنگ سال ۲۰۱۸

رنگ سال 2018

برای انتخاب این رنگ یعنی Ultra Violet از رنگ‌های آسمانی الهام گرفته شده است نماد بینهایت بودن و کشف اسرار جدید است. رنگ مد سال ۲۰۱۸ یعنی  Ultra Violet بسیار برای استفاده در بیرون از خانه مناسب می‌باشد و احساس نشاط و شادی را به دیگران منتقل می‌کند. ملکه الیزابت به این رنگ بسیار علاقه دارد و از لباس‌هایی با این رنگ بسیار استفاده می‌کند.

ست لباس با رنگ مد سال ۲۰۱۸

ست لباس با رنگ مد سال 2018

برای ست کردن این رنگ می‌توانید از تمامی رنگ‌های خنثی استفاده کنید مانند رنگ سیاه و یا رنگ‌هایی مانند مشکی و یا نزدیک به آن. رنگ‌های سبز و خاکستری رانیز می‌توان در برخی موارد با رنگ بنفش تیره ست کرد.

بهتر است در خرید سال نو خود و بخصوص خرید لباس مجلسی خود از این رنگ استفاده کنید. رژلب، رنگ لاک، رنگ کیف و کفش خود را نیز می‌توانید در این طیف رنگ انتخاب کرده و با دیگر لباس‌های خود ست کنید.

خبر خوب این است که از این رنگ در جواهرات نیز می‌تواند استفاده کرد زیرا سنگ‌های زینتی زیادی به این رنگ می‌باشند و می‌توان از این سنگ‌ها برای ست کردن زیورآلات و جواهرات نیز استفاده کرد.

اپلیکیشن اندروید صورتی‌ها