مجله صورتی‌ها

 
رنگ كردن كتانی سفید

کفش‌های کتانی خود را به آسانی رنگ کنید

کتانی سفید

صورتی‌ها: کفش‌های کتانی سفید یکی از مدل‌های کفش تابستونی است که بیشتر دختران و بانوان از آن استفاده می‌کنند. این مدل کفش‌ها به دلیل جنس و راحتی برای تابستان بسیار مناسب هستند. در فصل پاییز نیز می‌توان از این مدل کفش استفاده کرد اما مشکلی که در این صورت پیش خواهد آمد این است که رنگ سفید به راحتی کثیف می‌شود و زیبایی کفش از بین می‌رود. در فصل پاییز به دلیل بارانی بودن هوا امکان کثیف شدن کفش بسیار زیاد است پس بهتر است از رنگ‌های تیره تر استفاده شود تا کثیفی کفش‌ها به چشم نیاید. راحل کار بسیار آسان و راحت می‌باشد، رنگ کردن کتانی سفید.

رنگ کردن کتانی سفید

اگر شما نیز به فکر استفاده از کفش کتانی سفید خود در فصل پاییز هستید بهتر است به فکر رنگ کردن کتانی سفید باشید. در این مطلب یک روش ساده و کاربردی برای رنگ کردن کتانی سفید را به شما معرفی کرده و آموزش خواهم داد.

رنگ کردن کتانی سفید

چگونه کفش را رنگ کنیم

در این روش هم رنگ کردن کتانی سفید را یاد خواهیم گرفت و هم طرح انداختن روی کفش را. برای شروع کار ابتدا باید وسایلی را تهیه و آماده کنیم.

وسایل مورد نیاز برای شروع کار رنگ کردن کتانی سفید :

 • کش به منظور طرح انداختن روی کفش کتانی سفید
 • چسب کاغذی
 • تک ای پارچه
 • ظرف بزرگ
 • چوب و یا قاشق برای هم زدن رنگ
 • رنگ پودری ( رنگی که برای کفش انتخاب کرده‌اید)
 • مقداری آب
 • دستکش مناسب
 • نمک

  چگونه کفش را رنگ کنیم

رنگ کردن کتانی سفید

بعد از این که این وسایل را تهیه کردید حال آماده شروع کار هستیم.

ابتدا باید رنگ را درست کنیم. برای این منظور رنگ پودری خریداری شده را در داخل مقداری آب بریزید. (مقدار آب بر روی جعبه رنگ نوشته می‌شود) و نمک را به آن اضافه کنید.

رنگ کردن کتانی سفید

سپس باید بندهای کفش کتانی را خارج کنید تا رنگی نشوند و مانع از رنگی نشدن دیگر جاهای کفش نشود.

کفش دخترانه

با استفاده از چسب کاغذی قسمت‌های سفید رنگ پایین کفش را بپوشانید تا این نقاط رنگی نشود.

تغییر دادن رنگ کفش

در ادامه آموزش رنگ کردن کتانی سفید می‌رسیم به قسمت بالای کفش. در این مرحله شما باید قسمت جلویی داخل کفش را با مقداری کاغذ پر کرده و بالا نگه دارید تا بتوانید طرح خود را به درستی بر روی آن درآورید.

رنگ کردن کتانی
کش‌ها را بر دور جلوی کفش بیاندازید (نسبت به طرحی که دوست دارید) تا این نقاط در هنگام رنگ کردن رنگی نشده و طرح خاصی ایجاد شود.

 رنگ کردن کتانی

در این مرحله شما باید کفش‌ها را داخل آب بیاندازید تا بهتر رنگ را در خود جذب کند. سپس کفش‌ها را به آرامی داخل رنگ بیاندازید، دقت کنید که حتما دستکش داشته باشید. هرچه قدر کفش‌ها را بیشتر در رنگ نگه دارید کفش رنگ تیره تری خواهد داشت.

تغییر دادن رنگ کفش

بعد از رنگ کردن کفش‌ها باید کش‌های آن را در آورده و اقدام به خشک کردن کفش‌ها کنید. برای خشک شده کفش می‌توانید آن‌ها را جلوی نور خوشید قرار دهید تا رنگ کاملا خشک شود. بعد از اینکه کفش کاملا خشک شد. کاغذ و یا پارچه‌ای که در قسمت جلویی کفش گذاشته شده بود را بردارید.

 رنگ کردن کتانی

آموزش رنگ کردن کتانی سفید به پایان رسید. این کار بسیار آسان است و به راحتی می‌توانید در خانه نیز انجام دهید و هنرهای دستی خود را به رخ دیگران بکشید.

اپلیکیشن اندروید صورتی‌ها