رنگ‌های پاییزی برای لباس دخترانه و زنانه

رنگ‌های لباس پاییزی دخترانه

هر ساله از سوی سازمان‌های بزرگ مد و زیبایی دنیا رنگ‌هایی برای هر فصل به عنوان رنگ‌ لباس بر می‌گزینند، موسسه رنگ پنتون یکی از این موسسات می‌باشد. فصل پاییز امسال نیز رنگ‌های مخصوص به خود را دارد، هرکسی که دوست دارد مد روز باشد و از لباس‌های مد روز استفاده کند باید از این رنگ‌ها در استایل پاییزی خود استفاده کند. رنگ‌های لباس پاییزی دخترانه و زنانه امسال را در این مطلب برای شما معرفی خواهیم کرد. با صورتی‌ها همراه باشید.

رنگ‌های لباس پاییزی دخترانه

رنگ‌های لباس پاییزی دخترانه

در ادامه به معرفی رنگ‌های لباس پاییزی دخترانه و زنانه امسال می‌پردازیم.

سبز برای پاییز امسال :

رنگ‌های لباس پاییزی دخترانه

یکی از رنگ‌های لباس پاییزی دخترانه و زنانه امسال سبز می‌باشد. البته نه هر سبزی بلکه سبز پر رنگ متمایل به رنگ زرد که نشانه پاییز است. شما می‌توانید از این طیف رنگ را برای تیپ خود استفاده کنید.

آبی ، رنگ لباس پاییزی امسال :

رنگ‌های لباس پاییزی دخترانه

رنگ آبی البته یخی یکی از رنگ‌های پاییزی امسال است شما می‌توانید در ست لباس خود همراه با این رنگ رنگ‌های قرمز و یا طوسی را نیز انتخاب کنید.

رنگ لباس پاییزی دخترانه

قرمز :

 لباس پاییزی دخترانه

قرمز یکی دیگر از رنگ‌های لباس پاییزی دخترانه و زنانه امسال می‌باشد. برای گردش‌های پاییزی و یا بیرون از خانه می‌توانید از این رنگ نیز استفاده کنید. انتخاب این رنگ کمی جسورانه است زیرا ساختن یک استایل مناسب با رنگ قرمز بسیار سخت می‌باشد. بهتر است از قرمز پر رنگ متمایل به آلبالویی استفاده کنید.

نارنجی رنگ همشگی پاییز :

 رنگ لباس مناسب پاییز

نارنجی رنگ مخصوص پاییز می‌باشد. از این رنگ می‌توانید در کت، کاپشن و یا ختی بارانی خود استفاده کنید. ترکیب رنگ آبی تیره به عنوان شلوار به همراه این رنگ بسیار استایل جذابی را به وجود می‌آورد.

قهوه‌ دیگر رنگ پاییزی امسال :

 رنگ های لباس پاییزی

یکی دیگر از رنگ‌های لباس پاییزی دخترانه و زنانه امسال رنگ قهوه‌ای می‌باشد. نکته خوب و مهم در رنگ قهوه‌ای این است که این رنگ قابلیت ترکیب شدن زیادی دارد. شما می‌توانید طیف‌های مختلف این رنگ را برای لباس‌های پاییزی خود انتخاب کرده و یک تیپ قهوه‌ای برای خود درست کنید.

با رنگ‌های لباس پاییزی دخترانه و زنانه امسال نیز آشنا شدید. البته لزومی برای استفاده از این رنگ‌ها وجود ندارد بخصوص در ایران زیرااستفاده از رنگ‌های فصلی در ایران رواج ندارد و ممکن است حتی کسی متوجه نشود.

2 دیدگاه برای “رنگ‌های پاییزی برای لباس دخترانه و زنانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.