دانلود رمان زمزمه عشق

رمان زمزمه عشق

رمان‌ها وقایع زیادی را بازگو می‎کنند که ممکن است در زندگی شما نیز این وقایع اتفاق بیافتد. مطالعه کتاب می‌تواند بهترین تفریح برای اوقات فراغت باشد که هم سرگرم کننده است و هم کلی تجربه و اطلاعات کسب خواهید کرد. اگه دوست ندارید کتاب‌های تخصصی و یا پیچیده‌ را بخوانید، خواندن رمان میتواند بهترین گزینه برای شما باشد. در ادامه این مطلب از صورتی‌ها برای شما رمان جالب و جدیدی به نام رمان زمزمه عشق را به همراه لینک دانلود رمان عاشانه زمزمه عشق آماده کرد‌ایم. امیدوارم از این رمان خوشتان بیاید.

دانلود رمان زمزمه عشق

رمان زمزمه عشق

خلاصه‌ای از رمان زمزمه عشق:

داستان رمان زمزمه عشق داستان زندگی دختری به اسم ستاره است که چند سال پیش پدر و مادرش را از دست می‌دهد و به خاطر این که به برادرانش فشار نیاید، برای مراقبت از پیرزنی به خونه‌ی دیگری نقل مکان می‌کند. اما آمدن نوه این پیرزن به ایران باعث می‌شود که خویِ انتقام جوییِ ستاره خودش رو نشان دهد و او را وارد راهی کند که یک طرفش مرگ و طرف دیگرش….

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

مطلب پیشنهادی برای شما:

نفرین قرمز

[/box]

رمان زمزمه عشق

قسمت کوتاهی از رمان زمزمه عشق:

یه لحظه، فقط یه لحظه خودت رو جای من بذار! مطمئناً هیچ‌کس دوست نداره این قدر تحقیر بشه، من نمی‌گم آدم مهمی هستم، نه! من فقط یه پرستار ساده‌ام، قبول دارم و انکارشم نمی‌کنم، آدمی نیستم که در سطح شما باشم، من یه آدمیم در سطح متوسط رو به پایین که برای رفاه خانوادش داره کار می‌کنه، من یه جورایی خدمت‌کارم، ولی تو به روم نیار، مگه دست من بوده که پرستار از آب دراومدم؟ مگه دست من بوده که پدرم معتاد شده و همه ثروتمون به باد رفته؟ من آدمی نیستم که همه بهش اهمیت بدن؛ ولی لااقل خودم برای خودم ارزش قائلم، کاری نکن که ارزش خودم رو پایین فرض کنم و خودم رو یه آدم فرومایه بدونم، اگه با اون کارم باعث ناراحتیت شدم واقعا ازت معذرت می‌خوام، منظوری نداشتم. توی چشاش پشیمونی رو می‌دیدم، داشت سیگار می‌کشید و بهم نگاه می‌کرد، بهش توجهی نکردم و راهم رو کشیدم و رفتم، صداش به گوشم می‌رسید: _ ستاره؟ ستاره خانوم؟ هوی دختر؟ لعنتی؟

رمان زمزمه عشق

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

لینک دانلود رمان زمزمه عشق:

دانلود با لینک مستقیم

[/box]

2 دیدگاه برای “دانلود رمان زمزمه عشق

    • تیم صورتی‌ها گفته:

      پاسخ به بتول – تست کردیم بتول خانوم موردی نداره کاملاً درسته همه چی ، دوباره امتحان کنید اگر باز مشکلی داشتید مستقیم براتون ایمیل میکنیم اگر دوست داشته باشید ♥

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.