صورتی‌ها مجله سبک زندگی بانوان و دختران

رشد خیلی سریع ناخن‌ها

برای رشد خیلی سریع ناخن چه کنیم؟ (فیلم آموزش طراحی ناخن)

رشد خیلی سریع ناخن‌ها

داشتن ناخن‌های زیبا و محکم یکی از مهم‌ترین معیارهای زیبایی خانم‌ها است بنابراین باید به رشد و تقویت ناخن‌هایتان خیلی توجه کنید. همه بانوان برای داشتن ظرافت بیشتر در دستانشان باید ناخن‌های بلندی داشته باشند به همین دلیل هم به رشد خیلی سریع ناخن‌ها نیاز دارند. رشد ناخن بعضی از خانم‌ها خیلی کم است و نیاز به تقویت دارد بنابراین باید روشی برای رشد خیلی سریع ناخن‌ها بدانند و آن را عملی کنند. در ادامه این مطلب از مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها ، روش‌هایی برای رشد خیلی سریع ناخن‌ها و فیلم آموزش طراحی ناخن برای زیبایی چند برابر دستانتان را مشاهده خواهید کرد. با ما همراه باشید.

علت‌های شکستن ناخن

رشد خیلی سریع ناخن‌ها

شکستن ناخن و یا بلند نشدن آن می‌تواند دلایل خیلی زیادی داشته باشد که به چندین دلیل رایج آن اشاره می‌کنیم:

تماس با مواد شیمیایی

اگر دستتان با مواد شیمیایی در تماس باشد ناخن‌هایتان ضعیف و شکننده می‌شود. (شامل خانم‌های خانه‌دار که از مواد شیمیایی استفاده می‌کنند ، می‌شود.)

فقر آهن

مقعر بودن ناخن (مثل داخل قاشق) می‌تواند به دلیل کمبود آهن یا کم خونی باشد. اگر چنین مشکلاتی مشاهده کردید یعنی روی بدنتان کم است و این باعث شکننده شدن ناخن می‌شود. بهتر است به پزشک مراجعه کنید.

استفاده از لاک به مدت طولانی

خانم‌هایی که به مدت طولانی لاک می‌زنند ناخن‌هایشان ضعیف و شکننده می‌شود پس باید کمی به ناخن‌هایتان استراحت دهید.

راه هایی برای بلند شدن سریع ناخن

استفاده از پاک کننده لاک نامناسب

پاک کننده لاک تاثیر مهمی روی استقامت ناخن دارد پاک کننده‌ای مانند استون ناخن‌ها را ضعیف می‌کند باید لاک پاک کنی استفاده کنید که پایه استون ندارد.

کمبود ویتامین و کلسیم و پروتئین

اگر ویتامین‌های بدن کم باشد و یا کلسیم موجود در بدن به حد کافی نباشد ناخن‌هایش همیشه در معرض شکستن است پس باید با مراجعه به پزشک مطلع شوید و درمان کنید. ناخن‌ها از پروتئینی به نام کراتین ساخته شده و اگر در رژیم غذایی به حد کافی پروتئین نباشد ناخن‌ها نازک شده می‌شکند.

نکات مهم برای داشتن ناخن‌های زیبا و رشد خیلی سریع ناخن‌ها

علت رشد سریع ناخن

• ناخن‌هایتان را به طور مرتب سوهان بزنید ، بهتر است ناخن‌هایتان را چهارگوش کوتاه کنید تا کمتر در معرض شکسته شدن قرار گیرد.

• برای مراقبت از ناخن‌های پا نباید کفش تنگ و نوک تیز بپوشید چون ناخن‌های پا در گوشت فرو می‌رود و خیلی زشت دیده می‌شود.

• همیشه به مرتب بودن ناخن رسیدگی کنید و زیر ناخن را با آب گرم و صابون بشویید تا لکه‌ای داخل ناخن دیده نشود.

• همیشه لاک با کیفیت انتخاب کنید چون جنس لاک نیز در استقامت ناخن تاثیر زیادی دارد.

• اگر هنوز هم مشغول جویدن ناخن هستید ، بهتر است همین الان ترک کنید.

• بعد از پاک کردن لاک ناخن ، یک مرطوب کننده خوب بزنید.

تهیه تقویت کننده خانگی ناخن برای رشد خیلی سریع ناخن‌ها

داروی گیاهی برای رشد سریع ناخن

برای این که شاهد رشد خیلی سریع ناخن‌ها باشیم می‌توانیم از مواد طبیعی هم برای تقویت ناخن کمک بگیریم در ادامه چهار روش برای تقویت ناخن و رشد خیلی سریع ناخن‌ها را آموزش می‌دهیم:

روغن زیتون

روغن زیتون یکی از کاربردی‌ترین روغن گیاهی است که برای زیبایی پوست و مو و حتی ناخن کاربرد دارد روغن زیتون خیلی سریع جذب ناخن می‌شود بسیار مرطوب کننده و مغذی ناخن است ، هفته‌ای دو بار می‌توانید روغن زیتون را به مدت ۱۵ الی ۲۰ دقیقه به ناخن‌هایتان بزنید و در نتیجه شاهد رشد خیلی سریع ناخن می‌شوید پس همین الان شروع کنید و امتحان نمایید.

پس از انجام این درمان مراقبت از ناخن ،از روغن زیتون ، شما می‌توانید ناخن‌ها را با مایع ویتامین E (می‌توانید از داروخانه‌ها تهیه فرمایید.) ماساژ دهید تا آن‌ها را تغذیه ، کنید. این کار باعث بازسازی و تقویت کننده ناخن‌ها می‌شود.

مخلوط روغن زیتون و آب لیمو

همه ما فواید آبلیمو برای ناخن را می‌دانیم با فواید روغن زیتون هم آشنا شدیم پس ترکیب این دو هم روش عالی برای رشد خیلی سریع ناخن است این ترکیب مانع ورقه ورقه شدن ناخن‌ها می‌شود.

برای تهیه این مخلوط باید ۳ قاشق روغن زیتون داشته باشید و ۱ قاشق آب لیموی طبیعی (دقت کنید که آب‌لیمو کارخانه‌ای تاثیر چندانی ندارد و حتی می‌تواند آسیب برساند) داشته باشید. برای این کار باید ناخن‌هایتان بدون لاک باشد این مخلوط را به مدت ۱۰ – ۱۵ دقیقه روی ناخن‌ها بخوابانید سپس با آب شست و شو دهید. در طول ۳ هفته با استفاده از این درمان یک یا دو بار در هفته ناخن‌های شما درمان خواهند شد و ورقه ورقه نمی‌شوند.

قبل از اجرای همه روش‌های رشد خیلی سریع ناخن مطمئن شوید به هیچ یک حساسیتی ندارید اگر مطمئن نیستید امتحان کنید.

روش‌های طبیعی برای رشد خیلی سریع ناخن‌ها

محلول رشد ناخن

محلول روغن زیتون ، تخم مرغ ، عسل

یک مخلوط کامل برای رشد خیلی سریع ناخن ، مخلوط روغن زیتون ، تخم مرغ و عسل است. برای تهیه این مخلوط به ۴ قاشق روغن زیتون گرم شده (البته نه به حدی که پوست را بسوزاند) نیاز دارید و ۲ قاشق عسل و ۱ عدد تخم مرغ. همه این مواد را با مخلوط کنید. پس از تهیه این محلول ، ناخن‌هایتان را در این محلول نگه دارید زمان پیشنهادی ۱۰ الی ۱۵ دقیقه است بعد از زمان پیشنهادی باید دست‌هایتان را آب گرم کامل بشویید فقط دقت کنید که نباید صابون بزنید. این محلول را باید ۲ بار در هفته تهیه کنید به مدت ۲ – ۳ هفته ، سپس نتیجه آن را مشاهده خواهید کرد و شاهد ناخن‌های محکم خواهید بود.

ترکیب آب لیمو و نمک دریا

برای تهیه این ترکیب بسیار مفید برای رشد خیلی سریع ناخن کافی است یک قاشق نمک دریا و یک قاشق از آب‌لیموی طبیعی و تازه را با نصف قاشق آب گرم را با هم مخلوط نمایید. پس از تهیه این ترکیب ناخن‌ها به مدت ۱۵ دقیقه داخل آن نگه دارید سپس آن را شست و شو دهید سپس به دستتان مرطوب کننده بزنید. این کار را دو هفته هر روز تکرار نمایید تا نتیجه مثبت آن را ببینید و ناخن‌هایتان محکم‌تر و زیباتر شود.

در ادامه این مطلب فیلم آموزش طراحی ناخن برای زیبایی دستان خانم‌ها را مشاهده می‌کنید امیدوارم لذت ببرید:

فیلم آموزش طراحی ناخندانلود فیلم آموزش طراحی ناخن
امیدوارم از این مطلب آموزشی درباره “رشد خیلی سریع ناخن‌ها” و “فیلم آموزش طراحی ناخن” لذت برده باشید و مورد استفاده و توجه دوستان عزیز مجله دخترانه و بانوان صورتی‌ها قرار گرفته باشد. برای زیبایی‌تان زمان صرف کنید تا اعتماد به نفستان نیز همیشه بالا باشد و به خودتان افتخار کنید. حتی داشتن دستان زیبا با ناخن‌های مرتب به اعتماد به نفس شما می‌افزاید.

اپلیکیشن اندروید صورتی‌ها