برای همسر خود رمانتیک باشید

راه های ابراز علاقه به همسر

آیا راه های ابراز علاقه به همسر را می‌دایند؟ آیا میدانستید می‌توانید با استفاده از روش‌های ساده و آسان زندگی رمانتیک و رویایی برای خود درست کنید. همراه ما باشید تا راه های ابراز علاقه به همسر را بیاموزید و زندگی رمانتیکی داشته باشید.

در دورانی که ما در آن حضور داریم پیدا کردن فردی که او را دوست داشته و او نیز شما را دوست داشته باشد کمی سخت است ولی اگر این فرد را پیدا کرده‌اید به شما تبریک می‌گوییم. خیلی خوب است که شخصی را آن‌قدر دوست دارید که می‌خواهید تمام عمر خود را کنار او بگذرانید. اما با این همه عشق و علاقه‌ی دو طرفه ممکن است شما نیز به سادگی دچار روزمرگی شود و رابطه‌ی عاشقانه‌ای که دارید به رابطه‌ای کسل کننده تبدیل شود. با این وجود خوشبختانه راه هایی برای ابراز علاقه به همسر وجود دارد که شما به کمک آن‌ها می‌توانید شعله‌ی عشق خود را همیشه روشن نگه‌ دارید و با این ابراز علاقه کاری کنید که همسرتان احساس کند برای او فرشته‌ای ارزشمند هستید. در این مطلب از مجله بانوان صورتی‌ها همراه ما باشید تا با خواندن راه های ابراز علاقه به همسر همیشه عشقی بی‌نظیر را تجربه کنید.

راه های ابراز علاقه به همسر

راه‌های ابراز علاقه به همسر

سعی کنید کلیشه‌ای نباشید

برخی افراد دوست دارند تجارب رمانتیک دیگران را بدانند تا این تجارب را در رابطه‌ی خود با همسرشان اعمال کنند ولی این کار درست نیست پس سعی نکنید کارهایی را که از نظر دیگران رمانتیک است کپی برداری کنید. ممکن است خریدن گل، شکلات و… برای برخی افراد زیبا و رمانتیک باشد ولی اگر مناسب روحیه‌ی شما نیست نباید این کار را به زور انجام دهید مطمئن باشید که با شناخت بیشتر همسر خود خواهید فهمید که از چه چیزهایی بیشتر خوشش می‌آید و برای او رمانتیک است. ولی هر روشی را که برای رمانتیک بودن انتخاب می‌کنید باید مورد پسند شما نیز باشد تا در کنار همسر خود از آن لحظات لذت ببرید.

برای ابراز علاقه برخی مواقع مسئولیت‌های سخت او را شما به عهده بگیرید

ابراز علاقه از طریق بر عهده گرفتن مسئولیت‌های سخت شاید اصلا رمانتیک نباشد ولی اگر برخی مواقع شما در انجام کارهای سخت و خسته‌ کننده در کنار او باشید هم برای شما و هم برای همسرتان بسیار جذاب خواهد بود. مثلا اگر مسئولیت خرید با همسرتان است برخی مواقع خریدهای خانه را دو نفری انجام دهید تا علاوه بر انجام مسئولیت همسرتان زمانی را در کنار هم بگذرانید.

راه های ابراز علاقه به همسر

خوراکی مورد علاقه همسرتان را تهیه کنید.

یکی از هدایایی که شما به راحتی از کنار آن می‌گذرید و از تاثیرگذاری بی‌نظیر آن اطلاع ندارید تهیه خوراکی مورد علاقه‌ی همسرتان است. درست است که غذا باید در خانه تهیه شود ولی تهیه غذای مورد علاقه‌ی همسر می‌تواند بسیار تاثیرگذار باشد. چه چیزی بهتر از این که وقتی بعد از یک روز طولانی به خانه برمی‌گردید به جای غذای معمولی ببینید همسرتان غذای مورد علاقه‌ی شما را تهیه کرده است. اما اگر تصور می‌کنید که دست‌ پخت خوبی ندارید می‌توانید به راحتی غذای مورد علاقه‌ی همسرتان را از بیرون سفارش دهید و با همسر خود غذا را در خانه میل کنید این کار بهتر از رفتن به فضای رمانتیک رستوران‌ها است چون با این کار از ابراز علاقه دور شده و دچار تکلف‌های اجتماعی می‌شوید.

راه‌های ابراز علاقه به همسر

برای خوردن شام به رستوران بروید.

اگر هردوی شما اهل بیرون رفتن هستید و دوست دارید در بیرون از منزل شام میل کنید برنامه ریزی کرده و همسرتان را جایی برای صرف شام ببریدکه دوست دارد و یا مطمعن هستید که دوست خواهد داشت. اما دقت کنید که همیشه بیرون رفتن باعث می‌شود که این کار در ذهن همسرتان یک عمل کلیشه‌ای شود. مثلا اگر همسرتان عاشق غذاهایی پر از سیر و سبزی ایتالیایی است شما او را به یک رستوران ایتالیایی ببرید و به او نشان دهید که تحمل بوی سیر را به خاطر همسرتان دارید این عمل نشان می‌دهد که چه قدر به علایق او اهمیت می‌دهید.

راه‌های ابراز علاقه به همسر

همسرتان را غافلگیر کنید

همسرتان را با قراری بدون برنامه‌ریزی شده و یک‌هویی غافلگیر کنید مثلا می‌توانید او را جایی ببرید و با جریان روزگار همراه شوید. حتی می‌توانید بدون برنامه رانندگی کنید و جایی که به نظرتان زیبا آمد پیاده شوید. گاهی اوقات دور شدن از جریان قانون‌مند زندگی و شکستن برخی قوانین می‌تواند بسیار جالب و زیبا باشد.

صحبت کردن را فراموش نکنید

شاید صحبت کردن با همسرتان به نظرتان کاری معمول و عادی بیاید ولی باید در نظر داشته باشید که گاهی اوقات برخی رابطه‌های طولانی مدت به جایی ختم می‌شوند که حتی دو نفر حاضر نیستند باهم صحبت کنند. ممکن است دلیل صحبت نکردن آن‌ها خسته شدن از هم نباشد ولی تصور کنند که دیگر حرف جدی باهم ندارند و یا دوطرف باهم زیادی خودمانی شده باشند.

راه‌های ابراز علاقه به همسر

همیشه به همسرتان گوش دهید

زمانی که یک رابطه طولانی شود ممکن است حرف‌ها تکراری و کلیشه‌ای شوند ولی گوش نکردن به حرف‌های همسرتان خیلی دردناک است و رابطه‌ی شما را دچار اختلال می‌کند. پس سعی کنید همیشه حواستان به حرفای همسرتان باشد و با گوش کردن به حرفای همسرتان نشان دهید که چه قدر او را دوست دارید.

راه های ابراز علاقه به همسر از مشورت‌های همسرتان قدردانی کنید

زمانی که مشورتی در مورد مسائل کوچک و بزرگ زندگی از همسرتان می‌خواهید بهتر است از او قدردانی کنید. این مشورت می‌تواند پیشنهاد تماشای برنامه‌ی تلویزیونی و یا حل مشکل بزرگ کاری باشد. اما اگر قرار است پیشنهادی را که او می‌دهد را نپذیرید و انجامش ندهید بهتر است اصلا مشورتی از او نخواهید چون انجام ندادن شما حس بدی را به او انتقال خواهد داد. و بدترین شرایط این است که شما بروید و با نفر سومی مشورت کنید و نظر او را نیز در کارهایتان عملی کنید. پس یک آدم بی‌عاطفه نباشید و اجازه دهید که همسرتان پیشنهادی به شما بدهد و شما نیز آن را عملی کنید چون یکی از راه های ابراز علاقه به همسر همین است که به پیشنهاد و سلیقه‌ی او اعتماد کنید.

راه های ابراز علاقه به همسر

به کارهایی که همسرتان دوست دارد علاقه نشان دهید

شما در مواقعی باید تلاش کنید که حداقل کاری که می‌توانید در مقابل کارهای مورد علاقه‌ی همسرتان انجام دهید شما می‌توانید این کار را به خاطر همسرتان امتحان کنید. حتی ممکن است کارهای مورد علاقه همسرتان اصلا برای شما جذابیتی نداشته باشد ولی باید به خودتان زحمت بدهید و برای ابراز عشق به همسرتان این کار را انجام دهید. ممکن است برخلاف تصورتان وقتی در کنار همسرتان کار مشترکی را انجان می‌دهید خودتان هم از آن کار لذت ببرید. البته منظور ما این نیست که هویت خودتان را به‌خاطر کسی تغییر دهید. اما امتحان چیزهای جدید خارج از حیطه‌ی علاقه‌تان می‌تواند تجربه‌ی جالبی باشد.

راه‌های ابراز علاقه به همسر

جشن بگیرید.

روزهای خاص‌تان را در کنار هم جشن بگیرید مگر این که همسرتان مخالف جشن گرفتن‌ها باشد. ممکن است با گذشت زمان در رابطه‌های بلند مدت شوق انجام جشن‌هایی مانند سالگرد ازدواج فروکش کند اما یکی از راه های ابراز علاقه به همسر همین است که در کنار همسرتان سعی کنید عشق و شوق جوانی و باهم بودن را دوباره روشن کنید. اگر همسرتان عشق زندگی شما است بهتر نیست زمانی را که باهم آشنا شدید و زندگی مشترکی را آغاز کردید جشن بگیرید. مهم است این جشن را با تشریفات بسیار برگزار کنید مهم این است که در کنار هم بوده احساس آرامش کنید.

راه‌های ابراز علاقه به همسر

تولد همسرتان را به یک روز خاص تبدیل کنید

اگر همسرتان اهل تولد گرفتن و سوپرایز است پس برای او یک تولد ویژه برگزار کنید تا او را در این روز ویژه شاد کنید. در روز تولد همسرتان کاری انجام دهید که او حس کند مهمترین آدم روی زمین است و روز تولد او مهم‌ترین روز سال برای شما است. این‌که روز تولد همسرتان یک کادوی هول‌هولکی تهیه کنید و بی‌هیچ تشریفاتی کادو را در کیسه‌ی پلاستیکی قرار دهید حس خوبی را به همسرتان منتقل نخواهد کرد. حتی با این کار باعث می‌شوید همسرتان به این فکر بیافتند که چه‌قدر برای او ارزشمند هستید.

فیلم‌های شبانه تماشا کنید

بهتر است هرازگاهی خوراکی‌های مورد پسند همسرتان و خودتان را آماده کنید و در کنار او به تماشای یک فیلم جذاب بنشینید. بهتر است با خریداری چند فیلم انتخاب فیلم را به همسرتان بسپارید.

راه های ابراز علاقه به همسر

به گردش بروید. به همین سادگی.

یکی از راه های ابراز علاقه به همسر رفتن به گردش است شاید بگویید که این کار خیلی ساده به نظر می‌آید ولی باید توجه کنید که همیشه پیچیدگی نشانه‌ی علاقه به همسر نیست. زمانی که همسرتان یک روز کاری پر مشغله‌ای داشته او را به یک گردش دعوت کنید و در کنار هم حس‌های بد آن روز را از تن همسرتان دور کنید. مطمئن باشید که فعالیت در کنار شما برای همسرتان حس‌های خوبی به همراه خواهد داشت.

راه های ابراز علاقه به همسر، با گوشی‌های خود بازی نکنید.

گوشی‌های خود را هنگامی که باهم بیرون رفته‌اید و یا در حال نجام کار مشترکی هستید کنار بگذارید این مورد در رابطه خیلی مهم است چون زمانی که شما تمام طول مدتی که باهم هستید را به گوشی‌تان چسبیده‌اید علاوه بر ازبین بردن حس رمانتیک فضا تا حدودی هم به او توهین می‌کنید.

راه‌های ابراز علاقه به همسر

برای همسرتان صبحانه‌ی مفصلی آماده کنید.

یکی از راه های ابراز علاقه به همسر تهیه‌ی صبحانه‌ی مفصل برای او است که یک روز قبل از او باید از خواب بیدار شوید و صبحانه‌ی مفصلی برای او آماده کرده و در تخت‌خواب او را سوپرایز کنید.

درباره‌ی فانتزی‌هایتان باهم حرف بزنید.

زمانی که شما درباره‌ی فانتزی‌های خود با همسرتان سخن می‌گویید او متوجه خواهد شد که به ایمان و اعتماد دارید. با تعریف کردن فانتزی‌های خود به همسرتان جرات می‌دهید که به روش‌های مختلف با شما رفتار کند. مطمعناً شما فانتزی‌های عجیب و غریبی را که باعث ترس همسرتان شود ندارید. این که همیشه رابطه‌ای جذاب و رمانتیک داشته باشید خیلی خوب است که یکی از راه‌های رمانتیک بودن همین فانتزی‌ها هستند.

راه‌های ابراز علاقه به همسر

فانتزی‌های خود را عملی کنید.

بعد از این که فانتزی‌های خود را برای همسرتان تعریف کردید بهتر است باهم مشورت کرده و تصمیم بگیرید که بهتر است کدام یک را عملی کنید و آن‌ها را حتماً امتحان کنید.

همسرتان را ببوسید.

این‌که رابطه‌ی شما طولانی مدت بوده است دلیل نمی‎شود که گزینه‌ی بوسیدن همسر از لیست کارهایی که انجام می‌دهید حذف شود. این نکته بسیار ناراحت کننده است که روش‌های جالب و جذاب بوسیدن به یک بوسه‌ی هول هلکی و عجله‌ای تبدیل شود. برای ابراز علاقه به همسرتان به بوسه‌های عمیق نیاز دارید و برای این بوسه نیز زمان نیاز است. این باعث می‌شود همسرتان حس کند هنوز بوسه‌هایش به‌اندازه‌ی اولین بوسه‌ی بعد از ازدواج برایتان جذاب و دلنشین است. و این خود یکی از راه های ابراز علاقه به همسر است.

راه های ابراز علاقه به همسر

دوست داشتن خود را بیان کنید.

برخی افراد به سختی کلمه‌ی دوستت دارم را بیان می‌کنند ولی زمانی که این کلمه را برای همسر خود به کار می‌برند همسرشان با تمام وجودش عمق احساس او را حس می‌کند. شما نیز مثل ربات این کلمه را به کار نبرید و احساس درونی خود را با این کلمه ترکیب کنید.

شیطنت خود را فراموسش نکنید.

برخی افراد بعد از گذشت مدتی از رابطه‌ی دونفره‌شان، شیطنت برای همسر را فراموش کرده و در دغدغه‌های زندگی روزمره گم می‌شوند ولی این درست نیست هرازگاهی به همسرتان پیام دهید و کاری کنید که قند در دلش آب شود. پس شیطنت برای همسر را فراموش نکنید و با این کار خودتان را بیشتر در دل همسرتان جا کنید.

راه‌های ابراز علاقه به همسر

در هر شرایطی مراقب همدیگر باشید.

شما در هر شرایطی باید مراقب یکدیگر باشید ولی در هنگام مریضی این مراقبت باید دوچندان شود و هرکاری از دستتان برمی‌آید انجام دهید تا همسرتان احساس راحتی کند، چون در مریضی همسرتان در بدترین شرایط خود است و با بودن در کنار او میزان علاقه‌ی خود را به همسرتان نشان خواهید داد.

بدون مناسب برای همسرتان هدیه بگیرید.

یکی از راه های ابراز علاقه به همسر این است که بدون مناسبت و هیچ دلیل خاصی برای همسرتان کادو بخرید. این هدیه می‌تواند هر چیزی باشد که همسرتان دوست دارد و نیاز نیست هدیه‌ی گران قیمتی باشد تنها نکته‌ای که در هدیه گرفتن شما مهم است ارزش و اهمیت همسرتان برای شماست.

راه‌های ابراز علاقه به همسر

تعریف و تمجید از همسرتان را فراموش نکنید.

هنگامی که فردی از شما تعریف و تمجید می‌کند و این فرد ،فردی است که دوستش دارید مطمئناٌ شما حس خوبی را تجربه می‌کنید. با تعریف و تمجید شما از همسرتان او نیز مانند شما حس خوبی خواهد داشت پس برای ابراز علاقه به همسرتان این راه را امتحان کنید چون یکی از مهمترین و موثرترین راه های ابراز علاقه به همسر تعریف و تمجید از او است.

راه های ابراز علاقه به همسر

راه های ابراز علاقه به همسر، اجازه ندهید عشق بمیرد.

نزدیک‌تر و خودمانی شدن با همسرتان هیچ اشکالی ندارد ولی نباید اجازه دهید رمانتیک بودن از رابطه‌تان حذف شود. ممکن است بعد از گذشت سال‌ها دیگر شوق روزهای اول و جوانی در شما وجود نداشته باشد ولی باید قادر باشید هر روز حس دوست داشتن و خاص بودن همسرتان را به او منتقل کنید و زندگی مشترک موفق و رمانتیکی برای خود و همسرتان بسازید.

راه های ابراز علاقه به همسر

برخی از راه های ابراز علاقه به همسر را در این مقاله خواندید امیدواریم همیشه رابطه‌ای رمانتیک با همسرتان داشته باشید. منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم.

5 دیدگاه برای “برای همسر خود رمانتیک باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.