در روز مادر چگونه مادرمان را خوشحال کنیم؟

راه‌های خوشحال کردن مادر در روز مادر

در روز مادر چگونه مادرمان را خوشحال کنیم

روز مادر برای ما ایرانی‌ها ، روز مهم و روز مقدسی است. همه در جهان مادر را ستایش می‌کنند و کسی منکر زحمات مادر نیست. این مادر است که از بدو تولد تا وقتی که بزرگ شویم حتی خودمان صاحب فرزند شویم ، کنار ماست و عاشقانه به ما محبت می‌کند. مادر و پدر تکیه‌گاه‌های محکمی برای فرزندان هستند که هیچ‌گاه خراب نمی‌شوند. روز مادر نزدیک است و همه در فکر جبران محبت و خریدن کادو و برنامه‌ریزی برای این روز هستند. در این روز به ملاقات مادران و مادر بزرگان می‌روند و با دادن هدیه به آنان ، یادآور می‌شوند که دوستشان دارند. هر هدیه‌ای از جانب شما ، مادرتان را خوشحال می‌کند این هدیه هم می‌تواند مادی باشد و هم معنوی. در این مطلب از مجله دخترانه صورتی‌ها ، به مناسبت روز مادر ، راه‌های خوشحال کردن مادر در روز مادر را آماده کرده‌ایم. امیدواریم بتوانیم کمی از زحمت‌های مادران را جبران و قدردانی کنیم.

روش‌هایی برای خوشحال کردن مادر – هدیه روز مادر

روز مادر ، خوشحال کردن مادر ، هدیه روز مادر

به همراه مادر به خرید بروید

اولین روش از راه‌های خوشحال کردن مادر در روز مادر این است که :برای خوشحال کردن مادر تان، در روز مادر می‌توانید ، با او برای خرید یک هدیه برای خودش همراه شوید چون هر زنی پس از خود زندگی ، به خرید علاقه دارد. برای خرید کردن عجله نکنید تمام یک بعد از ظهر را با او صرف کنید و بعد باهم به یک رستوران یا کافی‌شاپ بروید و به این ترتیب این روز به او خوش خواهد گذشت و خاطره‌ای به یاد ماندنی می‌شود.

پختن کیک یا غذا برای مادر

برای او آشپزی کنید مثلا شیرینی یا غذایی را که خیلی دوست دارد. حتی اگر این کار را بلد نیستید، به عشقی که به مادرتان دارید اطمینان کنید ، قرار است همین عشق این کیک را بپزد نه مهارت شما.

تهیه آلبوم عکس به یاد ماندنی

زیباترین لحظات زندگی همه ما ، لحظاتی است که در کنار مادرمان هستیم. حتما شما از این لحظات عکس‌های بی‌شماری دارید آلبوم عکسی از لحظه‌های به یادماندنی خود با مادر درست کنید و به او بدهید. حتما باعث شادمانی او خواهد شد.

تماشای فیلم خانوادگی

یکی دیگر از راه‌های خوشحال کردن مادر در روز مادر این است که در این روز فیلم تهیه کنیم. تهیه فیلم خانوادگی آن قدری هم که به نظر می‌رسد سخت نیست ، فقط کافی است تصاویر مربوط به روزهای شاد و خوب خانواده را در کنار هم قرار بدهبد، تماشای این فیلم در کنار همه افراد خانواده ، به مادرتان حس خیلی‌خوبی می‌دهد.

راه‌های خوشحال کردن مادر در روز مادر

برای مادرتان شاعر شوید

در روز مادر ، اگر انسان خلاقی و با استعدادی هستید و همچنین توانایی نوشتن را دارید ، می‌توانید شعری برای مادرتان بگویید ، شما شاعر نیستید ، کافیست چشمانتان را ببندید ، به قلبتان مراجعه کنید و صورت زیبا و مهربان او را به یاد آورید ، می‌بینید که هزاران کلمه و جمله زیبا بر زبانتان جاری می‌شود، آن‌ها را به او تقدیم کنید و با این گویی دنیا را هدیه داده‌اید.

روز مادر را با او بیرون از خانه بگذرانید

می‌توانید در این روز عزیز یعنی روز مادر ، همراه با مادرتان به مکان مورد علاقه او بروید و کل روز را در آن جا سپری کنید. مهم نیست که او را کجا می‌برید همین که او متوجه شود شما به خاطر او تمام کارها و قرارهای ملاقاتتان را کنسل کرده‌اید بسیار خوشحال خواهد شد.

تقدیم کردن کارت تبریک

می‌توانید با دست‌های خودتان کارت تبریکی بسازید که در این صورت خوشحال‌تر خواهد شد. می‌توانید یک کارت تبریک بزرگ تهیه کنید و روی آن را پر کنید از عکس‌های بچگی خودتان و جوان مادرتان و در روی کارت فقط کافیست بنویسید دوستت دارم.
در این روز زیبا ، روز مادر حتما به دیدار مادر بزرگ‌ها هم بروید و از وجودشان لذت کافی را ببرید که بودن با آن‌ها غنیمت است ، یادتان باشد شما برای بودن با آن‌ها خیلی وقت ندارید.

گل‌هایی که او دوست دارد

هدیه کردن گل‌هایی که مورد علاقه مادرتان است مثل گل سوسن ، رز و دیگر گل‌های زیبا می‌تواند سبب خوشحالی مادرتان شود. می‌توانید تمام خانه را پر از گل کنید و یا با ارسال یک سبد گل زیبا به محل کارش او را غافل‌گیر کنید.

هدیه کردن یک بوسه به او

در روز مادر حتما به دیدار مادرتان بروید و به یک تبریک تلفنی اکتفا نکنید، چون باید او را ببوسید و صورتتان را کنار صورتش بگذارید و او را احساس کنید. نگاهش کنید خوب و عمیق ، بگذارید زیباترین تبریک را از کارت پستال چشمان شما بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.