نکاتی مهم برای نگهداری اصولی کیف چرم

راهنمای نگهداری از کیف چرم

یکی از وسایلی که تقریبا می‌توان در تمامی خانه‌ها یکی از آن‌ها را پیدا کرد کیف چرم می‌باشد. کیف‌های چرم را بانوان فراوان استفاده می‌کنند زیرا هم دوام زیادی دارند و هم دیر به دیر از مدل می‌افتند و می‌توان به صورت طولانی مدت از آن استفاده کرد. نگهداری کردن از هر کیفی اصول خاص خود را دارد در راهنمای نگهداری از کیف چرم اصولی را برای نگهداری از این مدل کیف‌ها برای شما بیان خواهد کرد.

راهنمای نگهداری از کیف چرم

راهنمای نگهداری از کیف چرم

صورتی‌ها: کیف‌های چرم را تقریبا می‌توان با تمامی استایل‌های موجود ست کرد بخصوص استایل‌های بیرون از خانه و رسمی به همین دلیل هم محبوبیت بالایی دارند. درست است که دوام و ماندگاری کیف‌های چرم بسیار زیاد است اما اگر کیفی را می‌خواهیم که همیشه تازه و نو بنظر بیاید باید اصول نگهداری از کیف چرم را بدانید. پس با راهنمای نگهداری از کیف چرم همراه ما باشید تا این اصول را برای شما بیان کنیم.

از واکس و مرطوب کننده‌ها استفاده کنید

از واکس و مرطوب کننده‌ها استفاده کنید

برعکس تصور خیلی از افراد واکس فقط برای کفش‌های چرم نیست و می‌توان برای کیف‌های چرم نیز استفاده کرد تا همیشه تازه و تمیز باشند. مرطوب کننده‌ها نیز باعث می‌شوند که کیف‌ها دوام بیشتری داشته و زیباتر دیده شود. فقط باید توجه کنید که این کارها را از روز اول خرید کیف چرم خود انجام دهید و اجازه ندهید که کیف شما روز به روز بد فرم‌تر شود.

جای مخصوصی را برای کیف خود انتخاب کنید :

جای مخصوصی را برای کیف خود انتخاب کنید

برای اینکه کیف چرم خوش فرم و تازه‌ای داشته باشید کیف خود را حتما در یک جای مخصوص از کمد نگه‌داری کنید. معمولا کمد لباس آشفتگی خاصی دارد که باید این مدل کیف از آشفتگی‌ها دور باشد.

لکه‌ها را به سرعت پاک کنید :

لکه‌ها را به سرعت پاک کنید

یکی از اصول راهنمای نگهداری از کیف چرم از بین بردن سریع لکه‌ها می‌باشد. هر نوع لکه‌ای که بر روی کیف شما افتاده باشد باید در سریع‌ترین زمان ممکن به صورت کامل پاک شود و لکه ماندگاری بر روی کیف شما وجود نداشته باشد. برای از بین بردن لکه‌های کیف چرم حتما از پاک کننده‌های مخصوص استفاده کنید.

از قسمت‌های آهنی کیف مراقبت کنید:

یکی از حساس‌ترین نقاط کیف‌های چرم قسمت‌های آهنی آن مانند زیپ‌های آن می‌باشد که باید از آن‌ها به صورت ویژه مراقبت شود تا خراب نشوند چون در صورت خرابی این قسمت‌ها چهره‌ی زیبای کیف شما از بین خواهد رفت.

راهنمای نگهداری از کیف چرم به شما برخی از نکات مهم را گوش زد کرد تا کیف چرم زیبایی داشته باشید. کیف‌های چرم برای فصول سرد سال بسیار مناسب می‌باشند و به راحتی می‌تواند آن‌ها را همراه با کاپشن زنانه و یا مانتوهای زمستانی استفاده کرد.

2 دیدگاه برای “نکاتی مهم برای نگهداری اصولی کیف چرم

  1. A.Aryaee گفته:

    ببخشید میشه بر نگهداری جنس جیر حالا چه کیف چه کفش نکاتی رو بگین . من خیلی جنس جیر رو دوست دارم اما مشکلش اینه که بعد از یه مدتی که هنوز وسیله کارایی داره جیر شروع به سفید شدن و ازبین رفتن می‌کنه . ممنونتون میشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.