راهنمای انتخاب اکسسوری برای پیراهن مشکی

ست لباس مشکی برای محرم

چه برای مراسم‌های محرم و چه در منزل و روزهای عادی، خانم‌ها علاقه دارند که لباس مشکی بپوشند. پوشیدن لباس مشکی هم قوانینی دارد. هر لباسی نیازمند تکمیل کننده‌هایی هست و این تکمیل کننده در اکثر موارد اکسسوری‌ها هستند. لباس مشکی محرم را می‌توانید با کت ، کیف دستی ، زیورآلات، کفش و … تکمیل کنید منتهی باید اکسسوری مناسبی انتخاب کنید که با مدل لباستان هماهنگ باشد. در ادامه این مطلب از مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها ، راهنمای انتخاب ست لباس مشکی محرم را خواهیم داشت همراه ما باشید.

راهنمای انتخاب ست لباس مشکی محرم

راهنمای ست لباس مشکی محرم

استفاده از کیف دستی و یا دوشی

یک خانم باکلاس باید همیشه کیف دستی مناسب با تیچ خود را انتخاب کند. سعی کنید از کیف دستی استفاده کنید که حداقل با یک مورد از اکسسوری شما ست باشد. هم می‌توانید از کیف دستی و هم دوشی استفاده کنید. کیف‌های دوشی هم روی لباس مشکی شیک‌تر دیده می‌شوند مخصوصا این که بند آن زنجیر طلایی یا نقره‌ای باشد.

لباس مشکی دخترانه مجلسی

استفاده از زیورآلات

یکی دیگر از موارد راهنمای انتخاب ست لباس مشکی محرم، انتخاب زیورآلات مناسب است. در کنار لباس مشکی که اکثر مدل ساده و پوشیده‌ای دارد، زیورآلاتی که درخشش بیشتری دارند استفاده می‌شود، ترجیحا زیورآلات نقره‌ای را با لباس مشکی ست کنید زیرا درخشش بیشتری دارد ولی زیورآلات طلایی هم شیک و رسمی دیده می‌شوند.

ست لباس مشکی محرم

تک کت بپوشید

پوشیدن تک کت روی همه لباس‌ها زیبا دیده می‌شود مخصوصا اگر پیراهن مشکی می‌پوشید روی آن تک کت اسپرت بپوشید تا یک تیپ ساده و در عین حال شیک رقم بزنید. فقط قد کت را با توجه به قد خودتان انتخاب کنید مثلا اگر می‌خواهید پاهایتان کشیده دیده شود بهتر است تک کت کوتاه انتخاب نمایید. باید تک کت به رنگ مشکی و یا کمی رنگ روشن‌تر مانند سرمه‌ای، آب تیره و با مشکی انتخاب کنید.

ست لباس مشکی محرم

ترکیب رنگ قرمز

ترکیب رنگ قرمز کنار رنگ مشکی زیبا دیده می‌شود ولی چون مناسبت مذهبی ماه محرم است می‌توانید از یک وسیله کوچک مانند گوشواره ، دستبند ، تل سر و … استفاده کنید تا رنگ قرمز زیاد به چشم نخورد. همچنین بستن یک کمربند کوچک روی یک پیراهن مشکی ساده زیبا دیده می‌شود.

راهنمای انتخاب لباس مشکی محرم

استفاده از شال گردن

اگر لباس شما یقه نسبتا بازی دارد می‌توانید از شال گردن و روسری استفاده کنید همان شال و یا روسری که آن را بیرون روی سر خود می‌بندید این بار به گردنتان با مدل خاصی ببندید می‌توانید از رنگ‌های نسبتا شاد و ملایمی استفاده کنید تا از حالت مشکی بودن دربیاید.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

مطلب پیشنهادی برای شما:

مدل‌های زیبای تونیک مشکی برای ماه محرم

[/box]

ست لباس محرم

دقت به هماهنگی و ترکیب رنگ

بعد از انتخاب اکسسوری و کفش و کیف و … آن‌ها را کنار هم بگذارید و به هماهنگی آن‌ها توجه کنید باید همه چیز با هم هماهنگ باشد تا در نهایت یک تیپ زیبا و شیک ولی در عین حال سنگین به وجود بیاورید.

ست لباس مشکی محرم

استفاده از اکسسوری مو

مثلا از تل سر ، سنجاق سر و … استفاده کنید تا لباس ساده شما را جذاب کند ترجیحا رنگ‌های شاد استفاده کنید تا از یکنواختی خارج شوید و چشم را خسته نکنید. حتی می‌توانید از شال‌های مشکی مخصوص مراسم هم استفاده کنید.

اکسسوری مو برای محرم

جوراب شلواری

آخرین مورد از موارد راهنمای انتخاب ست لباس مشکی محرم ، جوراب شلواری می‌باشد. اگر لباستان کوتاه است می‌توانید از جوراب شلواری نازک یا کلفت استفاده کنید که سنگین‌تر و پوشیده‌تر دیده شوید، همچنین شیک و باکلاس هم دیده می‌شوید. اگر لباستان خیلی کوتاه است از جوراب شلواری کلفت و اگر زیر زانو است از جوراب شلواری نازک هم می‌توانید استفاده کنید.

جوراب زنانه برای محرم

ممنون که همراه ما بودید ♥

3 دیدگاه برای “راهنمای انتخاب اکسسوری برای پیراهن مشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.