کدام یک از مدل‌های لباس عروس برای شما مناسب است؟

راهنمای انتخاب مدل لباس عروس

انتخاب مدل لباس عروس

دختران و بانوان گشتن در مراکز خرید و خرید کردن را دوست دارند و همیشه برای گذران وقت خرید کردن را به بقیه کارها ترجیح می‌دهند. اما قبول کنید که خرید لباس عروس با بقیه خریدها کاملا متفاوت است شما لباسی را انتخاب می‌کنید که در بهترین شب زندگی‌تان قرار است بپوشید و همه‌ی نگاه‌ها را به خود جذب کنید. همراه مجله بانوان صورتی‌ها باشید و راهنمای انتخاب مدل لباس عروس را مطالغه کنید تا بهترین لباس عروس را در بهترین روز زندگی‌تان انتخاب کنید.

راهنمای انتخاب مدل لباس عروس

راهنمای انتخاب مدل لباس عروس

در انتخاب لباس عروس عجله نکنید:

برخی عروس خانوم‌ها وقتی برای خرید عروسی می‌روند در همان فروشگاه اول چند لباس عروس را می‌پسندد و سعی می‌کنند از بین آن چند لباس عروس یکی  را انتخاب کنند. اما نباید شما این کار را انجام دهید و انتخاب خود را معطوف به یک فروشگاه کنید. سعی کنید به فروشگاه‌های متعدد بروید ژورنال‌های متفاوتی را ببینید در اینترنت جستجو کنید تا بهترین لباس عروس در ذهنتان شکل بگیرد.

راهنمای انتخاب مدل لباس عروس

می‌دانید چه هزینه‌ای برای لباس عروس خواهید کرد:

تعیین هزینه‌ای که برای لباس عروس خواهید کرد به شما کمک می‌کند که انتخاب بهتری داشته باشید و لباس‌هایی را که از بودجه‌ی تعیین شده برای لباس عروس بیشتر است را کنار بگذارید و لباسی را که مطابق بودجه و سلیقه‌ی شماست انتخاب کنید.

راهنمای انتخاب مدل لباس عروس

برای انتخاب مدل لباس عروس صبر نکنید:

وقتی شما ازدواج می‌کنید می‌دانید که چند ماه بعد زمان عروسی‌تان فرا می‌رسد شما باید در زمان مناسب به دنبال لباس عروس‌تان بگردید و مدل آن را انتخاب کنید که کدام لباس عروس برای‌تان مناسب است چون انتخاب لباس عروس و یا دوخت لباس عروس مسئله‌ای زمان بر است و شما باید در وقت مناسب دست‌ به کار شوید تا در زمان مناسب لباس عروس‌تان آماده باشد.

راهنمای انتخاب مدل لباس عروس

گرفتن تخفیف را فراموش نکنید:

موقع خرید لباس عروس حتما به مواردی برمی‌خورید که به دلیل این‌که قبلا استفاده شده‌اند قیمت کمتری دارند. این لباس عروس‌ها به دلیل صرفه اقتصادی می‌توانند انتخاب خوبی برای شما باشد.

راهنمای انتخاب مدل لباس عروس

راهنمای انتخاب لباس عروس

لباس زیرتان را انتخاب کرده‌اید؟

انتخاب لباس زیر مناسب برای روز عروسی از موارد بسیار مهم است اگر می‌خواهید لباس عروس روی بدن‌تان بشیند لباس زیری را تنخاب کنید که نازک باشد و برای شما دردسر ساز نباشد.

مدل لباس عروس خود را بر اساس سلیقه خود انتخاب کنید:

به فکر این نباشید که امسال چه مدل لباس عروسی مد است و یا کدام لباس عروس قدیمی شده است شما لباس عروسی را انتخاب کنید که بیشتر می‌پسندید و برای‌تان مناسب است و اندام شما را زیباتر نشان می‌دهد. دقت کنید که مد بودن لباس عروس مهم نیست مهم‌ترین نکته این است که لباس عروس شما را زیباتر و با شکوه‌تر نشان دهد. مثلا لباس عروس پفی و یا پرنسسی برای افراد چاق و قد کوتاه اصلا مناسب نیست و اگر  از این نوع لباس عروس‌ها انتخاب کنند اندامتان زشت دیده خواهد شد.

راهنمای انتخاب مدل لباس عروس

لباس عروس متناسب شما کدام است

از سایز لباس عروس‌تان نترسید:

معمولا سایز لباس عروس نسبت به سایز لباس‌های معمولی بزرگ‌تر است. وقتی این سایز را می‌بینید نترسید شما وزن‌تان اضافه نشده فقط دلیل سایز بزرگ بودن لباس‌ عروس‌ها است.

اعتماد به نفس داشته باشید:

مشورت کردن با بزرگترها و کسانی که قبلا عروسی کرده‌اند به شما اعتماد به نفس می‌دهد و استرس شما را کم می‌کند سعی کنید چند روز مانده به عرووسی حتما با چند دوست و بزرگ‌تر هم‌صحبت شوید تا استرس‌تان کم‌تر شود.

راهنمای انتخاب لباس عروس

راهنمای انتخاب مدل لباس عروس

زیورآلات نیز مهم است :

استفاده از زیورآلات در روز عروسی زرق و برق خاصی به شما می‌دهد ولی نباید در استفاده از زیورآلات اغراق کرد.

به رسم و رسوم‌تان توجه کنید:

یکی از فاکتورهای انتخاب لباس عروس توجه به آداب و رسوم خانواده عروس و داماد است شما باید لباسی را انتخاب کنید که متناسب عقایدتان باشد و نباید اگر مراسم عروسی‌تان مذهبی است از لباس باز استفاده کنید.

در کدام فصل عروسی می‌کنید:

توجه به فصل عروسی در انتخاب لباس عروس یکی از مهم‌ترین نکات است اگر در فصل زمستان ازدواج می‎کنید باید لباسی را انتخاب کنید که پوشیده باشد و شما احساس سرما نکنید. و اگر در فصل گرما ازدواج می‎‎کنید باید لباسی را انتخاب کنید که جنس نازکی داشته باشد و شما احساس گرما نکنید.

راهنمای انتخاب مدل لباس عروس

راهنمای انتخاب مدل لباس عروس

محل برگزاری عروسی‌تان کجاست:

باو توجه به محل برگزاری مراسم عروسی‌تان لباس متناسب با آن محل را انتخاب کنید تا دچار مشکل نشوید.

انتقاد پذیر باشید:

آخرین فاکتور از فاکتورهای راهنمای انتخاب مدل لباس عروس انتقادپذیز بودن هنگام خرید لباس عروس می‌باشد. اگر شما در انتخاب صحیح مدل لباس عروس مطمئن هستید ولی دیگران آن را نمی‌پسندند سعی کنید به  نظر دیگران نیز احترام بگذارید چون آن‌ها نیز زیبا دیده شدن شما را می‌خواهند.

امیدواریم از مطلب راهنمای انتخاب مدل لباس عروس راضی بوده باشید و در خرید لباس عروس از آن استفاده کنید.

5 دیدگاه برای “کدام یک از مدل‌های لباس عروس برای شما مناسب است؟

  1. الی گفته:

    مرسی آیدا جان به خاطر مطالب خیلی خوب و به درد بخوری که راجب عروس میذاری . عالی مث همیشه . ☺☺❤

  2. الی گفته:

    آیدا جان یه مدته مدلای گیفت و کارت های عروسی فانتزی نمیذارین . میشه کیک عروسی هم بذارین ؟ مرسی ☺

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.