راهنمای انتخاب لباس مناسب برای مراسم بله برون

راهنمای انتخاب لباس مناسب بله برون

لباس مناسب بله برون

بعد از مراسم خواستگاری یکی از مهم‌ترین مراسم‌هایی که باید زیبا و آراسته به نظر برسید تا نظر خانواده‌ی آقای داماد را جلب کنید مراسم بله برون است. در این مراسم نیز باید علاوه بر شیک بودن بتوانید تحسین همه را برانگیزید. با مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها همراه باشید تا راهنمای انتخاب لباس مناسب بله برون را بخوانید و در این روز بهترین لباس را انتخاب کنید و بهترین باشید.

انتخاب لباس برای این مراسم بسیار مهم و حیاتی می‌باشد ولی راهنمای انتخاب لباس مناسب بله برون این کار را برای شما آسان خواهد کرد.

راهنمای انتخاب لباس مناسب بله برون

راهنمای انتخاب لباس مناسب بله برون

به تعداد گروه‌های ایرانی انواع مراسم خواستگاری و بله برون و حنابندان و عروسی وجود دارد، که هر کدام رسم و رسومات ویژه‌ای برای این مراسم دارند. بنابراین نمی‌توان خیلی محکم گفت قطعا فقط این لباس خوب است یا آن یکی لباس بد است به همین دلیل به بیان نکاتی در مورد راهنمای انتخاب لباس مناسب بله برون پرداخته‌ایم تا هر فردی متناسب با شرایط خانواده خود لباسی را انتخاب کند که مناسب و زیباست. راهنمای انتخاب لباس مناسب بله برون را باهم می‌خوانیم.

فرهنگ خانواده‎ها را لحاض کنید :

لباسی را که برای شب بله برون انتخاب می‌کنید باید با توجه به شریط فرهنگی خود و آقای داماد انتخاب کنید چون در این روز احترام گذاشتن به فرهنگ دو خانواده از طرف شما و حتی آقای داماد خیلی مهم است.

راهنمای انتخاب لباس مناسب بله برون

میزان آشنایی با داماد را لحاض کنید:

لباس مناسب بله برون باید با توجه به میزان آشنایی شما با آقای داماد نیز انتخاب شود. مثلا اگر شما بعد از طی آشنایی به مراسم بله برون رسیده‌اید نسبت به زمانی که تازه اول آشنایی شماست می‌توانید لباس راحت‌تری انتخاب کنید.

لباس‌های شیک انتخاب کنید :

مناسب‌ترین لباس برای بله برون می‌تواند: کت و دامن شیک دخترانه، کت و شلوار شیک دخترانه، لباس شب و یا لباس گیپور دوزی شده باشد.

انتخاب لباس مناسب بله برون

 لباس مناسب بله برون

رنگ‌های شاد را انتخاب کنید :

لباسی که برای شب بله برون انتخاب می‌کنید باید رنگ شاد و روشنی داشته باشد و از انتخاب لباس‌هایی با رنگ جیغ و یا مشکی خودداری کنید.

راحتی خود را در نظر بگیرید :

لباسی را برای شب بله برون انتخاب کنید که در این لباس احساس راحتی کنید و نخواهید که هر چه زودتر مراسم تمام شود تا از شر لباس خلاص شوید.

انتخاب لباس برای بله برون

راهنمای انتخاب لباس مناسب بله برون

لباس شما باید دخترانه باشد :

لباسی را در بله برون انتخاب کنید که دخترانگی شما را بیشتر نشان دهد و شما بیشتر به چشم بیایید و از انتخاب لباس‌های زنانه خودداری کنید.

در انتخاب لباس بله برون سعی کنید لباسی را انتخاب کنید که اولا خودتان باشید یعنی اگر فردی مذهبی هستید و همیشه حجاب خود را رعایت می‌کنید در این روز نیز باید با چادر در بین مهمانان حاضر شوید ولی اگر فردی آزاد هستید در این روز نیز آزاد باشید تا همه شما را بهتر بشناسند.

امیدواریم با خواندن مطلب راهنمای انتخاب لباس مناسب بله برون ، بهترین لباس را برای روز بله برون خود انتخاب کنید.

7 دیدگاه برای “راهنمای انتخاب لباس مناسب برای مراسم بله برون

 1. سانیییی گفته:

  مگه هست دختری که عاشقققققق این لباسا و این تیپا خفن نباشه؟؟ ???

 2. بی نام گفته:

  ببخشید کاربران وقتی املای کلمه ای درستش کامنت میزارن
  بهتر اینکه کامنت منتشر بشه اینجوری صداقت و احترام برای مخاطبتان قائل هستید تا اینکه کامنت منتشر نشه و متن درستش کنید
  املای لحاظ اینطوری هست ?
  ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.