راهنمای انتخاب لباس عروس مناسب

راهنمای انتخاب لباس عروس مناسب

راهنمای انتخاب لباس عروس مناسب

راهنمای انتخاب لباس عروس مناسبراهنمای انتخاب لباس عروس مناسب
حتی اگر بهترین اندام دنیا را هم داشته باشید با پوشیدن لباسی که مناسب فرم بدنی شما نیست، ممکن است نیمی از زیبایی خود را از دست بدهید و از مقام مانکن ترین عروس فامیل به یک عروس معمولی تنزل پیدا کنید. پس مابه شما با استفاده از راهنمای انتخاب لباس عروس مناسب کمک می کنیم تابهترین لباسی که مناسب شکل اندام تان باشد رابرای بزرگترین روززندگیتان انتخاب کنید.

راهنمای انتخاب لباس عروس مناسب برای اندام سیبی شکل :

اگر نیم تنه‌ای پر و کمر کوتاه اما باسن لاغری دارند، لباسی انتخاب کنید که یقه هفت باشد و در مقابل از انتخاب لباس‌هایی که قسمت جلوی سینه‌شان کار شده و جزئیات فراوانی دارد، جدا خودداری کنید. دامن‌های ساده و بلند گزینه‌های مناسب‌تری برای شما هستند چون بین نیم تنه بالا و پایین تعادل برقرار می‌کنند. این نکته در گوشی را هم به خاطر داشته باشید که بستن یک کمربند پهن نیم تنه بالای شما را بلندتر نشان خواهد داد.

انتخاب لباس عروس مناس بفرم اندام‌تان منحنی :

به جای اینکه بخواهید در تیم مقابل قرار بگیرید و این همه انحنا را لعنت کنید، بهتر است با آن‌ها کنار بیایید و و دوست‌شان داشته باشید. لباس‌هایی که از پارچه‌های ابریشمی کلفت تهیه شده‌اند برای افرادی که چنین اندامی دارند، بسیار مناسب هستند. البته لباس‌هایی که در قسمت پایین ماهی شکل هستند نیز تضاد بین کمر کوتاه و باسن بزرگ و سینه‌ها را برجسته‌تر می‌کند.

راهنمای انتخاب لباس عروس مناسب برای اندام به شکل گلابی :

پیدا کردن لباس عروس مناسب برای اندام گلابی شکل بسیار ساده است. لباس عروسی با بالا تنه تنگ و دامن بلند، انتخاب ایده آلی برای چنین افرادی خواهد بود البته لباس‌های بدون یقه و بند هم نیم تنه و بازوها را کوچکتر نشان می‌دهد.

لباس عروس مناسب برای فرم اندام‌ ساعت شنی :

مهم‌ترین نکته این است که لباسی انتخاب کنید که کمر شما را مشخص‌تر کند. لباس عروس ماهی شکل که در قسمت کمر کار شده است می‌تواند بهترین گزینه پیش روی شما باشد.

مدل لباس عروس برای افراد قد کوتاه :

برای بلندتر جلوه دادن قدتان از لباس‌هایی که دور کمر کمتری دارند، استفاده کنید. فقط دقت داشته باشید که هرچه قدر پارچه لباس ساده تر و از تزیینات و جزییات کمتری برخوردارباشد، بهتر روی بدن شما می‌نشیند و خودش را نشان می‌دهد. از دامن‌های پفی و پرحجم دوری کنید چرا که قدتان راکوتاه‌تر نشان می‌دهد.

لباس عروس برای افراد لاغر :

عروس‌های لاغر و خیلی لاغر به هیچ وجه نباید لباس‌های تنگ و چسبان بپوشند. اگر می‌خواهید خوش اندام‌تر جلوه کنید، دامن‌های پفی را انتخاب کنید. از طرف دیگر بد نیست که لباس‌تان یقه بسته یا یقه شل داشته باشد و یا حتی دور آن تور دوزی شده باشد.

لباس عروس برای افراد قد بلند :

عروس‌های قد بلند خوش استیل ترین عروس‌ها هستند و هر لباسی از یک لباس عروس حجیم و پرزرق و برق گرفته تا لباس‌های تنگ و چسبان و ساده برای آن‌ها مناسب است. تور بلندهم خیلی به عروس‌های قد بلند می‌آید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.