راهنمای انتخاب حلقه ازدواج مناسب – حلقه و انگشتر مناسب شما کدام است؟

راهنمای انتخاب حلقه ازدواج مناسب

یکی از مهمترین و زیورآلات عروس خانوم‌ها و مراسم عروسی حلقه عروسی است که معمولا به انتخاب خود عروس خانوم خریداری می‌شود. در انتخاب حلقه عروسی مناسب باید دقت کنید که علاوه بر فاکتور زیبایی حلقه عروسی فاکتورهای دیگری هم مهم است و در انتخاب حلقه باید به آن‌ها هم دقت کنید. شاید حلقه عروسی بسیار زیبا و خوش طرح باشد اما مناسب دستان شما نباشد که در این صورت زیبایی خود را از دست می‌دهد و تاثیر معکوس نیز دارد ، برای اینکه بدانید حلقه و انگشتر مناسب شما کدام است؟ ، و باید چه نوع حلقه‌ای را خریداری کنید حتما با ما همراه باشید و راهنمای انتخاب حلقه ازدواج مناسب را بخوانید. البته این راهنمای انتخاب حلقه فقط برای حلقه های عروسی نیست و می‌توان از آن برای خرید دیگر حلقه‌ها هم استفاده کرد.

راهنمای انتخاب حلقه ازدواج مناسب

راهنمای انتخاب حلقه ازدواج مناسب

انتخاب حلقه مناسب برای انگشتان کوتاه :

اگر شما نیز صاحب چنین انگشتان زیبایی هستید باید بدانید که انگشتری با نگین مارکیز و نگین طرح اشکی می‌تواند با بلندتر نمایان کردن انگشت‌ها این زیبایی را دو چندان نماید. انگشترهایی با نگین گرد معمولاً انگشتان را کوتاه‌تر نشان می‌دهند و نیز انگشترهایی با طرح نگین مستطیلی بزرگ می‌تواند انگشتان را عریض و سنگین نمایان سازد پس طبیعتاً انتخاب مناسبی نیستند.

انتخاب حلقه مناسب برای انگشتان بلند:

انگشترهایی با طرح نگین گرد بهترین گزینه برای انگشت‌های بلند و کشیده هستند و زیبایی دلنشینی به دستان شما می‌بخشند. انگشتر با نگین مارکیز انگشت‌های بلند و کشیده را بلندتر نشان می دهند پس معمولاً انتخاب خوبی نمی‌باشند. ( طرح نگین مارکیز یک نوع نگین لوزی شکل اما با گوشه‌های عرضی گرد می‌باشد.) به همین صورت انگشترهایی با نگین اشکی و بیضی شکل نیز زیبایی انگشتان شما را نشان نمی‌دهند.

راهنمای انتخاب حلقه برای انگشتان باریک :

برای جلوه دادن انگشتر در انگشتان ظریف و زیبای خود می‌توانید از انگشترهایی با نگین کوچکتر استفاده نمایید. این انگشترها با عریض‌تر نشان دادن انگشت‌ها زیبایی خیره کننده‌ای به دستانتان خواهند بخشید. انگشترهایی با نگین گرد بزرگ و قلبی شکل طرح‌های جالبی برای دستان ظریف شما نمی‌باشند.

انتخاب حلقه ازدواج مناسب برای انگشتان عریض و توپر :

این انگشتان زیبا با انگشترهای نگین مارکیز بزرگتر و عریض‌تر، نگین‌های خوشه‌ای، نگین گرد می‌تواند جلو‌ه‌ای خیره کننده به دست آورند. اگر دوست ندارید یک انگشتر بزرگ یک تکه داشته باشید می‌توانید طرح‌های چند قسمتی که نگین کشیده‌ای دارند را استفاده نمایید. اما اگر طرح چند تکه‌ای را پسندیده‌اید که نگین گرد دارد می‌توانید این طرح کشیده را با نگین‌های ریزی که در اطراف نگین وسط قرار دارند به دست آورید. نکته‌ای که باید به آن دقت کنید این است که طرح انگشتر نباید خیلی ضخامت زیادی داشته باشد و بهتر است در دو طرف نگین انگشتر خیلی پوست دست نمایان نباشد زیرا این حالت انگشتان را عریض‌تر نشان خواهد داد.

انتخاب حلقه ازدواج مناسب برای بند انگشت بزرگ :

اگر شما نیز صاحب چنین انگشتان منحصر به فرد و زیبایی هستید باید بدانید که راه حل نچرخیدن انگشتر در انگشتتان این است که پشت حلقه را صاف یا مربعی شکل نمایید. انگشتر‌هایی که تزئینات زیادی دارند می‌توانند جلوه‌ی خیره کننده‌ای به دستان شما ببخشند.

حلقه ازدواج مناسب شما 

حلقه ازدواج مناسب شما

راهنمای انتخاب حلقه ازدواج مناسب برای دست کوچک :

دستان ظریف و زیبای شما می‌تواند با نگین‌های کوچک با طرح قلبی شکل، بیضی، گرد یا مربعی بسیار با جلوه زیبایی نمایان شود. نکته‌ای که باید به آن توجه نمایید این است که نسبت حلقه در کل باید کوچک‌تر انتخاب گردد. انگشترهای نگینی کوچک با حلقه ظریف می‌تواند نیز برای شما مناسب باشد.

راهنمای انتخاب حلقه ازدواج مناسب برای دست بزرگ :

چنین دست‌های زیبایی نیاز به انگشترهای بزرگ‌تری دارند تا منحصر به فردی و پتانسیل آن‌ها به خوبی نمایان شود انگشترهایی با تزئین زیاد و حتی نگین‌های رنگی برای دستان شما جلوه خیره کننده‌ای به همراه خواهند داشت. شما می‌توانید حتی از انگشترهای حجیم و بزرگ نیز بدون هیچ مشکلی استفاده نمایید. انگشترهایی با نگین کوچک دست‌ها را بزرگتر نشان می‌دهند و مانند این می‌باشند که در دستان گم شده‌اند، پس انتخاب خوبی به شمار نمی‌آیند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.