راز روشن کردن رنگ پوست،در این میوه‌هاست!

راز روشن کردن رنگ پوست،در این میوه‌هاست!

با این میوه‌ها رنگ پوست خود را طبیعی سفید کنید

همه افراد میوه‌ها را دوست دارند کسی پیدا نمی‌شود که بگوید میوه دوست ندارد!میوه‌ها برای سلامتی بسیار مفید هستند و سرشار از ویتامین ، موادمعدنی و دیگر عناصر حیاتی برای بدن هستند که به کاهش وزن ، شادابی و سم زدایی بدن و بهبود سلامت پوست و مو کمک فراوانی می‌کنند.میوه‌ها باعث می‌شوند مو سریعتر شد کند و پوست شادابی خود را حفظ کند.

با توجه به این ک تمام سفید کننده‌های پوست شیمیایی هستند تمام ترکیبات آن برای پوست مضر است ،بنابراین مردم به استفاده از مواد طبیعی ترغیب می‌شوند. یکی از این مواد طبیعی میوه‌ها هستند که این روزها مردم بیشتر تمایل به استفاده از مواد طبیعی به جای استفاده از مواد شیمیایی دارند. در این مقاله صورتی‌ها میوه‌هایی را که به صورت طبیعی رنگ پوست شما را سفید می‌کنند را معرفی می‌کند.

۱) پاپاتیا

راز روشن کردن رنگ پوست

اولین میوه‌ای که در سفید کردن پوست مفید است میوه “پاپایا ” است.این میوه بیشتر در جنوب و مرکز ایالات متحده آمریکا دیده می‌شود. کشورهای آسیای جنوبی و آفریقا نیز از این میوه در رژیم غذایی خود استفاده می‌کنند.

۲) قره قاط

قره قاط

میوه بعدی میوه “قره قاط” است.این میوه نیز بیشتر در آسیای مرکزی دیده می‌شود. میوه قره قاط سرشار از آنتی اکسیدان‌هایی است که به شفافیت و سلامت پوست کمک می‌کنند.

۳) لیمو

لیمو

آخرین و مهمترین میوه‌ای که می‌توانید برای سفید و شاداب کردن پوست تان از آن استفاده کنید لیمو است.شاید یکی از قدیمی‌ترین و رایج‌ترین راه برای شفاف کردن پوست‌های تیره است.لیمو سرشار از ویتامین C و مواد طبیعی است که به سفید کردن پوست کمک فراوانی می‌کند. اسیدی که در لیمو وجود دارد باعث از بین رفتن سلول‌های مرده پوست می‌شود.

آب لیمو تازه بسیار مفیدتر و موثرتر از آبلیموهای آماده است اما باید مراقب باشید اگر پوستی حساس دارید از لیمو استفاده نکنید. بهترین زمان برای استفاده از لیمو شب است زمانیکه نور خورشید وجود ندارد. اسید موجود در لیمو باعث ایجاد حساسیت بیشتر در مقابل اشعه های مضر آفتاب می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.