رازهای شوهرداری موفق

رازهای شوهرداری موفق

رازهای شوهرداری موفق

زندگی زناشویی ممکن است زندگی برخی مواقع بر طبق میل شما باشد ولی برخی مواقع بر طبق میل شما نباشد ولی پر تکرارترین گلایه‌ای که خیلی از خانم‌ها دارند این است که همسرم بهم توجه کافی نمی‌کنه و یا احساس می‌کنم همسرم از من سرد شده است و یا جملاتی مشابه این‌ها. اگر شما هم جزو این دسته از خانم‌ها هستید باید بدانید که متاسفانه برخی از خانم‌ها رازهای شوهرداری موفق را یاد نگرفته‌اند و در وجود خود این سیاست را پرورش نداده‌اند. مثلا برخی از رازهای شوهرداری موفق که اگر با شناسایی موقعیت مناسب از خودتان نشان دهید همسرتان را عاشق خودتان می‌کنید. با مجله زنانه صورتی‌ها همراه باشید تا در این مطلب برخی از رازهای شوهرداری موفق را به شما بگوییم تا یاد بگیرید که چگونه باید با همسر خود با سیاست های زنانه کامل رفتار کنید تا او را همیشه عاشق خود نگه دارید..

رازهای شوهرداری موفق

محبت کردن:

یکی از رازهای شوهرداری موفق محبت کردن می‌باشد. محبت به همسر خوب است ولی نباید به وظیفه تبدیل شود اگر شما می‌خواهید محبتی به همسرتان بکنید باید سیاستی را به کار ببرید که همسرتان فکر نکند که این محبت وظیف شماست. مثلا اگر برای خنه خرید نیاز است و شما خودتان می‌توانید این کار را انجام دهید نگویید پول بده امروز برای خونه خرید کنم با مرور زمان این خرید کردن شما یک عادت می‌شود و همسرتان این کار را وظیفه شما می‌دانید. برای این‌که محبت خودتان را ثابت کنید. لیستی از خرید تهیه کنید و روی میز قرار دهید و در موقع صبحانه به همسرتان بگویید که لیست خرید را آماده کرده‌ام می‌دونم زیاده و خستت می‌کنه ولی چاره‌ای نیست این وسایل برا خونه لازمه. اما بعد چند دقیقه به طوری که می‌خواین به همسرتان محبت کنید بگویید که عشقم ایرادی نداره میدونم کارات زیاده و خسته میشی این دفعه رو من میرم خرید. بیان این جملات به سه نکته دارد که به همسرتان می‌گویید که چه‌قدر او را دوست دارید و به فکر او هستید. خرید کردن وظیفه شما نیست و این به عادت تبدیل نمی‌شود. و محبت خودتون رو به همسرتان ثابت می‌کنید.

سیاست زنانه در شوهرداری

رازهای شوهرداری موفق ، ظرافت زنانه:

یکی از نکات مهمی که آقایان به آن توجه می‌کنند رفتار خانم‌شان است شما باید ناز و ادای زنانه برای همسرتان داشته باشید و آرام و شمرده شمرده حرف بزنید و هیچ‌گاه از جملات لاتی و کوچه بازی استفاده نکنید و صدایتان را بالا نبرید. آقایان همسر خود را معمولا با زنان دیگر مقایسه می‌کنند. معمولا خانم‌ها قدر خودشان را نمی‌دانند و فکر می‌کنند با رفتار مردانه می‌توانند زندگی زناشویی خوبی داشته باشد ولی وقتی یک زن می‌تواند با ناز و عشوه و رفتار خوب عقل و هوش شوهرش را از سرش بپراند چرا باید خشونت در میان باشد.

سیاست زنانه در شوهرداری

حفظ آرامش:

برخی خانم‌ها در زمان مشاجره می‌خواهند ثابت کنند که قوی‌تر از مردشان هستند ولی این درست نیست شما باید در هنگام مشاجره و خشم همسرتان کاملا ساکت باشید و سعی کنید او را آرام کنید و در این لحظه نخواهید شما هم پرخاشگری کنید بعضی خانم‎ها فکر می‌کنند این یعنی ضعیف هستند ولی این‌طور نیست این یک راز زنانه است که شما می‌توانید همسرتان را بعدا متقاعد کنید البته با آرامش.

سیاست زنانه در شوهرداری

احترام و ارزش:

احتران و ارزش نیز یکی از رازهای شوهرداری موفق می‌باشد. برخی از خانم‌ها فکر می‌کنند مردان فقط نیاز جنسی دارند و به چیز دیگری فکر نمی‌کنند ولی این طور نیست مردان در زندگی بیشتر ب احترام و ارزشی که به آن‌ها می‌دهید نیاز دارند. شما باید از کارهایی که همسرتان انجام می‌دهد تعریف و تمجید کنید و هیچ‌گاه کارهای مردان دیگر را به رخ مرددتان نکشید و کاری کنید که اعتماد به نفس همسرتان را بالا ببرید و او را تشویق کنید با این کار همسرتان نیز تمام کارهایی را که انجام می‌دهد را به شما خواهد گفت و با شما مشورت خواهد کرد.

رازهای شوهرداری موفق

با برخی از رازهای شوهرداری موفق نیز آشنا شدید. امیدواریم بعد از خواندن این مطلب بدانید که رازهای شوهرداری موفق باید در هر زندگی زناشویی پیاده شود تا زندگی به خوبی پیش رود. ممنون که همراه ما بودید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.