رازهای شخصیتی نهفته در گروه خونی افراد

رازهای شخصیتی نهفته در گروه خونی افراد
شاید باور نداشته باشید که شخصیت افراد به گروه خونی آن‌ها بستگی داشته باشد! اما این‌گونه است. افراد هر گروه خونی دارای خوی، عادت، رفتار، کردار و شخصیت خاص خود هستند در این مقاله می‌خواهیم ویژگی‌های شخصیتی افراد را بر اساس گروه خونی آن‌ها بررسی کنیم با کمک آن پی به شخصیت افراد ببریم.
ویژگی افراد بر اساس گروه خونی

• ویژگی‌های شخصیتی گروه خونی A :

از خواص مهم افراد گروه خونی A آن است که از خوردن سبزی لذت می‌برند و دارای دستگاه هاضمه بسیار ظریفی می‌باشند. سیستم دفاعی آنان با جایی که در آن زندگی می‌کنند خوب همسانی پیدا می‌کند. در برابر حوادث روحی مثل استرس‌ها و ناراحتی‌های فکری با آرام کردن درون خود خوب مقاومت می‌نمایند و افرادی فعال و سازنده به شمار می‌روند. افراد این گروه در معرض ابتلا به استرس‌ها قرار دارند و بهترین راه درمان استرس در افراد این گروه استفاده از ورزش یوگا است. به طور کلی ورزش‌های سبک برای افراد این گروه بسیار مفید است. افراد این گروه به خوبی می‌توانند در جوامع پرجمعیت و بزرگ زندگی کنند و به طور کلی آن‌ها افرادی هستند که تابع قانون، منظم و شایسته هستند. احترام دیگران را رعایت می‌کنند و از خود خاطره خوبی در سایر افراد باقی می‌گذارند. نخستین افراد این گروه از بدو پیدایش انسان در کره زمین افرادی باهوش، حساس و باشوق بودند و قادر بودند با حوادث محیط خود مبارزه کنند. این افراد می‌توانند در مواقع حساس به خوبی تصمیم بگیرند و خوب و صحیح عمل کنند. همچنین آن‌ها قادرند که در مواقع سخت، اضطراب و هیجان خود را به خوبی کنترل کنند. اما وقتی هیجان و ناراحتی آن‌ها از حدی فراتر رود این افراد منفجر می‌شوند. افراد این گروه نمی‌توانند برای کارهایی که به مدیریت دقیق نیاز دارد نامزدهای مناسبی باشند در حالی که افراد گروه O دارای این صلاحیت می‌باشند.
ویژگی افراد بر اساس گروه خونی

• ویژگی‌های شخصیتی گروه خونی B :

افراد گروه B در برابر برخورد با حوادث می‌توانند بلافاصله تغییر وضع داده و خود را با شرایط زمان و مکان هم آهنگ کنند. این سخن به آن معنا نیست که در فکر خود پابرجا نیستند بلکه منظور آن است که می‌توانند با هر تغییری هماهنگ شده و خود را از برخورد با مشکلات در امان نگه دارند. افراد گروه B قادرند در مقابل بسیاری از بیماری‌های شایع مقاومت و پایداری کنند. حتی اگر بیماری‌های قلبی و سرطانی هم بگیرند باز هم عمر بیشتری می‌توانند داشته باشند. این افراد در مقابل بیماری‌ها مقاومت بیشتری نشان می‌دهند و کمتر از سایر گروه‌ها بیمار می‌شوند. کارهای روزمره را با نهایت دقت و نظم انجام می‌دهند. بهره‌وری از ورزش و خوردن غذای فراوان برایشان مفید است. شرایط زندگی برای این افراد راحت‌تر است. کمتر دچار برخوردهای ناراحت کننده می‌شوند. به خوبی می‌توانند نظرات دیگران را درک کنند. ۳۰ تا ۴۰ درصد از میلیونرها دارای گروه خونی B هستند. بسیاری از مدیران و اشخاص سطح بالا در جهان گروه خونی B دارند. افراد این گروه دارای تعادل چشمگیر و هماهنگی اعمال بدن هستند. انرژی‌های مختلفی که در بدن آن‌ها وجود دارد موافق و موازی هم می‌باشند و به همین جهت این افراد کمتر دچار بیماری می‌شوند. خواص گروه خونی B داشتن زندگی منظم و آرام است.

• ویژگی‌های شخصیتی گروه خونی AB :

وجه مشخصه این گروه همراه شدن خواص گروه A وB با هم است. قابلیت تغییر شرایط بدنی با تغییر یافتن عوامل خارجی را داشته، دستگاه هاضمه حساس و ضعیفی دارند. سیستم دفاعی آن‌ها مقاومت کمی دارد و می‌توانند با استفاده از ورزش به استرس‌ها و ناراحتی‌های محیطی پاسخ دهند. خلاقیت در این افراد وجود دارد. آن‌ها در همان مراحل اولیه استرس به آن جواب می‌دهند و آن را از سر می‌گذرانند. در افراد این گروه عشق به معنای واقعی وجود دارد. این افراد، مهربان خوش خلق، خلاق و آرام هستند. میل به نصیحت کردن و راهنمایی مردم در آن‌ها زیاد است و بسیاری از آن‌ها هر کاری که از دستشان برمی‌آید برای کمک به دیگران انجام می‌دهند. سیستم دفاعی آن‌ها ضعیف بوده و در برابر میکروب‌ها و ویروس‌ها از خود مقاومت زیادی بروز نمی‌دهند. افراد گروه AB به خاطر حسن نیت فراوان و خوش قلبی، همیشه خیر و خوبی مردم را می‌خواهند و همه را به صلح و آرامش دعوت می‌کنند. بسیاری از درمانگرها و کسانی که روی انرژی درمانی کار می‌کنند دارای گروه خونی AB می‌باشند.
ویژگی افراد بر اساس گروه خونی

• ویژگی‌های شخصیتی گروه خونی O :

افراد این گروه دارای ژنی در بدن هستند که به آن‌ها قدرت تحمل مصائب، اعتماد به نفس، شهامت و خوش بینی می‌بخشد. افراد این گروه خود را باور دارند و به خود اهمیت فراوان می‌دهند. علت این امر آن است که گروه O قدیمی‌ترین گروه خونی افراد جهان است و اجداد این گروه به ورزش، شکار، حمله به حیوانات و مقاومت در برابر مشکلات عادت داشته‌اند و این عادت به افراد بعدی این گروه منتقل شده است. به هر حال افراد این گروه خونی، افرادی مصمم، کوشا، جدی، قاطع و پابرجا هستند. رک و صریح نظراتشان را بیان می‌کنند. می‌توانند از جزئیات براحتی صرفه نظر کنند. غالباً از رهبری کردن خوششان می‌آید و معمولاً از قدرت تمرکز خوبی برخوردارند. و اگر تحقیق کنید خواهید دید که بسیاری از سیاستمداران فعلی جهان در گروه خونی O قرار دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.