رازهای جذابیت زنان – نکات ساده خوش‌تیپی و باوقاری خانم‌ها

رازهای جذابیت زنان

رازهای جذابیت زنان

آیا دوست دارید در جمع بدرخشید و به عنوان یک خانم خوش‌تیپ و باوقار شناخته شوید؟ ویژگی باوقاری باعث می‌شود که یک خانم جذاب ، باکلاس ، متین و کامل دیده شوید. خوش‌تیپی برای خانم‌ها کار دشواری نیست بلکه برعکس ، خیلی هم راحت است و فقط با رعایت چند نکته ریز به وجود می‌آید. در این مطلب از مجله  دخترانه  صورتی‌ها ، نکات خوشتیپی خانم‌ها و رازهای جذابیت زنان را مطرح می‌کنیم. امیدواریم مفید بوده و مورد پسند واقع شود. با ما همراه باشید.

نکات خوش‌تیپی و باوقاری بانوان

رازهای خوش‌تیپی خانم‌ها

تمیز باشید

یک خانم برای خوشتیپی و باوقاری باید ، بهداشت را تمرین کنید. به محض نیاز دوش بگیرید و موهایان را تمیز نگه دارید. همیشه مسواک بزنید و دئودورانت استفاده کنید تا بوی تازگی و طراوت بدهید.

مرتب باشید

یادتان باشد که همیشه موهایتان را شانه کنید و ناخن‌هایتان را در اندازه‌ی متعادل و مرتب نگه دارید. موهای زائد بدنتان نیز باید اندازه‌ی معقولی داشته باشند.

به مقدار معقول آرایش کنید

در هنگام آرایش، فقط از کانسیلر، کرم پودر و یا پودر استفاده کنید تا پوستتان یک‌دست شده و از برق پوستتان کاسته شود. سایه چشم و رژ لب باید رنگ‌های ملایمی داشته باشند. می‌توانید از خاکستری و قهوه‌ای استفاده کنید. ازخط چشم و ریمل باید به کمترین میزان استفاده شود. در بعضی از مواقع، ممکن است استفاده از رژ لبهای پررنگ‌تر، مناسب باشد. مثلا اگر دست دارید برای یک عصرانه رسمی بیرون بروید، استفاده از رژ لب قرمز روشن واجب است.

راز خانم‌های خوش تیپ و باکلاس

از عطر خوبی استفاده کنید

شاید خودتان متوجه نشده باشید ، ولی وقتی کسی بوی خوبی می‌دهد، یک تصویر خاص از او در ذهن شما نقش می‌بندد. ایجاد تاثیری ماندنی در ذهن دیگران با استفاده از یک عطر ملایم، به خوبی انجام می‌پذیرد. بهترین عطر و بوها برای خانم‌های جذاب و باوقار عبارتند از: گل یاس، رز، و عنبر.
همیشه صاف بایستید

از دیکر رازهای جذابیت زنان صحیح ایستادن است ، یکی از روش‌هایی است که منجر به آن می‌شود به عنوان یک فرد باوقار شناخته شوید. بر روی طرز ایستادنتان کار کنید و مطمئن شوید که صاف و زیبا می‌ایستید. این کار باعث می‌شود که لاغرتر و خوش اندام‌تر دیده شوید.

یک مدل موی صاف انتخاب کنید

شاید وقتی به خانم باوقار می‌اندیشید ، زنانی مثل: آدری هپبورن، ورونیکا لیک و یا نیکول کیدمن در ذهنتان مجسم می‌شود. سوال این جا است که چه چیزی در همه‌ی این خانم‌ها مشترک است؟ بله درست است ، موهای زیبا و صاف. خکیشه مدل مویی را انتخاب کنید که موهای ابریشمی شما را به بهترین نحو نشان دهد و ویژگی‌ها و استایل لباس پوشیدنتان را به نمایش بگذارد. این کار به شما ظاهر با وقارتری می‌دهد.

لاک بزنید

آخرین مورد از رازهای جذابیت زنان این است که بهترین انتخاب رنگ برای لاک ناخن‌ها، صورتی روشن، رنگ خود ناخن و یا فرنچ مانیکور هستند. اما این دلیل نمی‌شود که رنگ‌های دیگر باوقار به نظر نمی‌رسند. همه چیز به این بستگی دارد که چطور از آن‌ها استفاده کنید. هیچ رنگی را برای خودتان ممنوع نکنید ، حتی رنگ مشکی. مگر این که رنگی را دوست نداشته باشید. در بعضی از تصاویر افراد مشهور ، در مراسم‌ها دقت کنید. آن‌ها از همه رنگ لاک استفاده می‌کنند. حتی سیاه ، سبز ، نارنجی و … ولی با این حال بسیاری از آن‌ها همچنان با وقار به نظر می‌آیند.

لطفا نظر خودتون را در مورد رازهای جذابیت زنان و نکات خوش‌تیپی و باوقاری بانوان برای ما کامنت کنید ♥♥♥

2 دیدگاه برای “رازهای جذابیت زنان – نکات ساده خوش‌تیپی و باوقاری خانم‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.