رابطه عطر و جدایی

به خرافات توجه نکنید، عطر جدایی نمی‌آورد!

آیا گفته‌ها در مورد رابطه عطر و جدایی واقعا درست است؟ اینکه می‌گویند هدیه دادن عطر باعث جدایی می‌شود. در این قصد داریم رابطه عطر و جدایی را برای شما بیان کنیم.

در همه جای دنیا رسم است که در مناسبت‌های مختلف به هم هدیه دهند. هدیه دادن باعث افزایش عشق و محبت بین افراد می‌شود. هنگام انتخاب هدیه برای دیگران باید به چند نکته اساسی توجه کنید، ابتدا بودجه‌ای که برای هدیه اختصاص داده‌اید را در نظر بگیرید. سپس کمی با سلیقه کسی که می‌خواهید برایش هدیه بخرید بخرید، آشنا شوید. خرید عطر به عنوان هدیه گزینه مناسبی است ولی از قدیم شنیده‌ایم که هدیه دادن عطر باعث جدایی می‌شود  و همیشه رابطه عطر و جدایی را اینگونه برای ما به تصویر کشیده‌اند. شما هم شنیده‌اید؟ به نظرتان تا چه حد صحت دارد؟ در ادامه این مطلب از مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها، رابطه عطر و جدایی را بررسی می‌کنیم. همراه ما باشید.

رابطه عطر و جدایی

رابطه عطر و جدایی

حتما شما هم شنیده‌اید که هدیه دادن عطر جدایی می‌آورد ولی هیچ کس نمی‌داند که عقیده از کجا و چرا در ذهن اکثر مردم جای گرفته است و تا موقعی که علت موضوعی مشخص نباشد نباید پذیرفته شود. این عقیده خرافه‌ای بیش نیست پس بهتر است از ذهن همه دور شود. اگر هم زوجی بعد از دادن هدیه عطر جدا شده‌اند، کاملا تصادفی است و ربطی به نوع هدیه ندارد ممکن است قبلا با هم مشکل داشته‌اند و رفته رفته شدید شده و یا به طور تصادفی بعد از دادن هدیه عطر مشکلی پیدا کرده‌اند. بهتر است برای جدایی دنبال دلیل قانع‌کننده‌ای باشیم!

هیچ کس از بوی خوش عطر فرار نمی‌کند بلکه برعکس، بوی بد و آزاردهنده انسان‌ها را از هم جدا می‌کند و تاثیر منفی دارد و تبدیل به خاطره بد خواهد شد. بوی خوش در ذهن همه خاطره‌ای بر جای می‌گذارد که تا سالیان سال از ذهنشان خارج نمی‌شود. پس تاثیر عطر و ادکلن بر روی انسان‌ها بسیار عمیق است و در عرض چند ثانیه کل خاطرات گذشته را به یاد انسان می‌آورد.

هدیه دادن عطر

این موضوع نه منشا علمی دارد و نه مذهبی، پس به هیچ وجه پذیرفته نیست با این خرافه انگار یک شیشه عطر و یا ادکلن را صاحب قدرت خارق‌العاده‌ای می‌دانیم که به کاینات دستور می‌دهد که دو فرد هم از جدا شوند! این خلاف عقل و منطق است پس دلیل علمی وجود ندارد و در مورد مذهب هم، اگر به سخنان معصومین دقت کنیم کاملا خلاف این عقیده را بیان می‌کنند.

چند مورد از احادیث ائمه در مورد عطر

رابطه عطر و جدایی

  • پیامبر اعظم (ص) : هدیه را بپذیرید و بهترین هدیه‏‌ها عطر است که از همه سبک‌بارتر و خوش‌بوتر است.
  • پیامبر اعظم (ص) : بهترین بندگان خدا کسانی هستند که به پیمان خود وفا کنند و بوی خوش به کاربرند.
  • امام صادق (ع) : هر کسی به سر و روی مسلمانی عطر بزند، خدای عزّوجل در مقابل هر مویی، نوری برای او در روز قیامت قرار می‌دهد.
  • امام صادق (ع) : آنچه در راه عطریات خرج کنی ، اسراف نیست.

فیسبوک توییتر گوگل + تلگرام کلوب

امتیاز شما به مطلب

دوست داشتم: 17
دوست نداشتم: 8
 
مطالب جالب و مرتبط

17 دیدگاه در “به خرافات توجه نکنید، عطر جدایی نمی‌آورد!

عجب!!!خیلی مفید بود ممنون

من به این خرافات اعتقادی ندارم ولی بازم ممنونم که اطلاع رسانی کردین?

رحان جون مرسی خیلی بدردبخور بود

منم اعتقاد ندارم ولی به چشم خودم دیدم که جدایی میاره

من میدونستم که خرافاته ولی بازم مرسی

منم باچشم دیدم که جدایی میاره!!

ینیـ چی جدایی میاره وااااا چرا مثلا؟؟؟

ملیکا جون؟؟؟مثلا چجوری دیدی!!!شاید اتفاق دیگه ای باعث جداییشون شده اخه این مسخره بازیا چیه

منم به چشم خودم جدایی میاره نه یه بار…چندین بار شده تاحالا!

ایول چه جالب بود منم فکر میکردم جدایی میاره??

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *