دیالوگ های ماندگار پل چوبی

دیالوگ های فیلم پل چوبی

صورتی‌ها: فیلم پل چوبی یکی از آثار زیبا و شاخص سینمای ایران است که با حضورِ مهران مدیری، بهرام رادان، هدیه تهرانی و مهناز افشار توانست در ۹ روز اول اکران خود در سال ۹۲، دویست میلیون فروش داشته باشد. این فیلم پس از دو سال توقیف با روی کار آمدن دولت حسن روحانی در سال ۱۳۹۲ در سینماها اکران شد. در این بخش از دیالوگ های ماندگار، دیالوگ های فیلم پل چوبی را به صورت عکس نوشته خدمت علاقه‌مندان به حوزه فیلم و سریال آماده کرده‌ایم.

دیالوگ های فیلم پل چوبی

دیالوگ های فیلم پل چوبی

پل چوبی فیلمی به کارگردانی مهدی کرم‌پور است که در سال ۱۳۹۰ ساخته شده‌است و پس از دو سال توقیف با روی کار آمدن دولت حسن روحانی در سال ۱۳۹۲ در سینماها اکران شد. این فیلم جزو فیلم‌های توقیفی و تحریمی حوزه هنری بود و در نهایت فیلم پس از ۳۰ مورد اصلاحیه و ۹ دقیقه کوتاه شدن توانست اکران شود. این فیلم که در زمان اکران سینماهای حوزه هنری را در اختیار نداشت توانست در ۹ روز اول اکران خود به فروش ۲۰۰ میلیون تومانی دست یابد. پل چوبی در نهایت به باشگاه میلیاردی‌های سینمای ایران پیوست و به مجموع فروشی در حدود دو میلیارد تومان در سراسر ایران دست پیدا کرد.

بهرام رادان، مهناز افشار، مهران مدیری، آتیلا پسیانی، فرهاد اصلانی، برزو ارجمند، هدیه تهرانی جز بازیگرانی هستند که در این پروژه به ایفای نقش پرداختند.

 امیر و شیرین قصد مهاجرت دارند. در تب و تاب پیش از انتخابات، تنها راهی که دارند اعتماد به پیشنهاد کمک استاد قدیمی شان صبوحی است که در آن مقطع به دلیل علاقه ی قدیمی صبوحی به شیرین، امیر با آن مخالفت می کند. شیرین می‌رود و کارها به دلیل حوادث پس از انتخابات و متعاقب آن دستگیری خواهر امیر و بازگشت نازلی عشق قدیمی اش، بیشتر گره می‌خورد.

فیلم پل چوبی در نهایت توانست عناوین مختلفی مانند: نامزد سیمرغ بلورین بهترین فیلم، نامزد بهترین بازیگر نقش اول زن (مهناز افشار)، نامزد بهترین فیلم‌برداری (تورج منصوری)، نامزد بهترین طراحی صحنه و لباس (پروین صفری)، نامزد بهترین پوستر جشن سینمایی دنیای تصویر، نامزد بهترین فیلم‌نامه (مهدی کرم‌پور و خسرو نقیبی)، نامزد بهترین بازیگر نقش مکمل مرد (مهران مدیری) را کسب کند.

در ادامه دیالوگ های فیلم پل چوبی را مشاهده می‌کنید.

دیالوگ های فیلم پل چوبی

دیالوگ های فیلم پل چوبی

رفتن دلیل نمیخاد اون چیزی که دلیل میخاد موندنه!

متن دیالوگ بهرام رادان در پل چوبی

متن دیالوگ بهرام رادان در پل چوبی

روزی که فک کردی یه چیزی رو از ته دل دوست داری هیچوقت ولش نکن ،ممکنه دوباره تکرار نشه، باید ده پونزده سال بگذره تا بفهمی که همون یه بار بوده، که حالت دیگه خوب نمیشه ،عشق یعنی حالت خوب باشه!

دیالوگ فیلم پل چوبی

دیالوگ فیلم پل چوبی

وقتی پیش همیم قدر با هم بودن رو نمیدونیم. وقتی دوریم، میشه فهمید اونی که رفته چقد از وجودتو کنده و با خودش برده. چقدشو واسه خودش گذاشته!

دیالوگ ماندگار مهران مدیری در فیلم پل چوبی

دیالوگ ماندگار مهران مدیری در فیلم پل چوبی

رفتم تو قفس شیر، بدن شیرو لمسش کردم. عضلاتش رو لمس کردم دیدم قدرت شیر تو عضلاتش نیست بلکه تو درونشه. یک وحدت خاصی تو درونشه. وقتی میخواد شکار کنه، با تمام وجود تصمیم میگیره، با تمام وجود بلند میشه و با تمام وجود به دست میاره. رویاهاتو بدست بیار!

دیالوگ ماندگار پل چوبی

دیالوگ ماندگار پل چوبی

کاش میشد فهمید کی واقعا دوستت داره. کاش از دل و احساسات مردم خبر داشتم! شاید اینجوری خیلی اتفاقا نمی‌افتاد. شاید خیلی چیزا جور دیگه‌ای پیش می‌رفت

دیالوگ های فیلم پل چوبی

دیالوگ های فیلم پل چوبی

برای بار اول که یک جاده ای رو میری نمی‌دونی بعد از پیچ یا تونل تاریک چه چیزی انتظارت رو می‌کشه.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

مطلب پیشنهادی برای شما:

دیالوگ های قابل تامل از فیلم مغزهای کوچک زنگ زده

[/box]

دیالوگ های ماندگار فیلم پل چوبی

دیالوگ های ماندگار فیلم پل چوبی

وقتی کسی هنوز تو ذهنت تموم نشده به زور نمی‌شه تمومش کرد.

دیالوگ فیلم پل چوبی

دیالوگ فیلم پل چوبی

همیشه باید جلو بری، تو جاده‌ی یه طرفه حتی اگه بخوای هم اجازه برگشت نداری. اما هنوزم میشه برای اونایی که میان از تصویرِ پشت و کوه و تونل و پیچ تند قصه گفت.

دیالوگ ماندگار پل چوبی

دیالوگ ماندگار پل چوبی

گاهی اوقات از هر مسیری که بری، باز تهش برمیگردی سر همون خونه اول! می‌خوای در بری اما یه نیروی غیبی برت میگردونه تو همون معرکه!

دیالوگ های فیلم پل چوبی را مشاهده کرده و خواندید. اگر شما نیز این فیلم را دیده‌اید لطفا نظرات خودتان را در مورد آن در قسمت کامنت برای ما و دیگر کاربران مجله بیان کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.