خرید عطر و ادکلن اورجینال
دیالوگ های سوپرنچرال

دیالوگ‌های ماندگار سوپرنچرال

سوپرنچرال (SuperNatural) یا فراطبیعی، یک سریال تلویزیونی در ژانر درام محصول کشور آمریکا است. در این بخش از دیالوگ‌های ماندگار، دیالوگ های سوپرنچرال را به صورت عکس نوشته مشاهده می‌کنید.

دیالوگ‌های ماندگار سوپرنچرال

دیالوگهای ماندگار سوپرنچرال

صورتی‌ها: سریال سوپرنچرال به کارگردانی اریک کرپیک در سیزده فصل در فواصل سال‌های ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۸ ساخته شده است و فصل چهاردم آن نیز در حال تولید است و در ۲۰ مهر ۹۷ پخش خواهد شد. این سریال با بازیگری جرد پادالکی در نقش سم وینچستر، و جنسن اکلس در نقش دین وینچستر، برادرانی که در سراسر کشور آمریکا شیاطین و دیگر شکل‌هایی از موجودات ماوراطبیعی را شکار می‌کنند که اغلب مردم اعتقادی به وجود آن‌ها ندارند.

سریال، ابتدا کار خود را در ونکوور کانادا آغاز کرد. قسمت اول مجموعه به نام آغاز در تاریخ ۱۳ سپتامبر ۲۰۰۵ پخش شد و میزان بینندگان این قسمت، در حدود ۵٫۶۷ میلیون نفر تخمین زده شد. با رتبه‌بندی‌ها و میانگین بینندگان بالای چهار قسمت اول فصل، دابلیو بی تصمیم گرفت که مجموعه را تا یک فصل کامل ادامه دهد. کریپک شخصا مجموعه را برای سه فصل برنامه‌ریزی کرده بود اما بعد از آن تصمیم به انتشارش تا پنج فصل گرفت. در ۱۳ فوریه سال ۲۰۱۴، سی‌دابلیو مجموعه را برای فصل دهم تمدید کرد. هم‌چنین تهیه‌کنندگان سریال، از قطعی شدن حضور میشا کالینز و مارک شپرد به‌عنوان بازیگران اصلی این فصل خبر دادند. این مجموعه در حال پخش فصل سیزدهم آن است، و در ژانویه سال ۲۰۱۸ (میلادی)، سی دابلیو آن را برای فصل چهاردهم تمدید کرد.

داستان این مجموعه تلویزیونی، برگرفته‌شده از فولکلور و افسانه‌های محلی، و بررسی پاگانیسم و اساطیر مسیحی است. شیاطین دشمنان اصلی شخصیت‌های اصلی سریال در سراسر این مجموعه را تشکیل می‌دهند.

مطلب پیشنهادی برای شما:

دیالوگ و جملات زیبای مهران مدیری

دیالوگ های سوپرنچرال

دیالوگ های سوپرنچرال

واقعا به خدا ایمان داری؟ چون اون میتونه ارامش بخش باشه.
ایمان دارم یه خدایی هست ولی مطمئن نیستم که اون هنوز به ما ایمان داره یا نه.

دیالوگ های سوپرنچرال

هر تصمیمی می‌گیری، بگیر. ولی یا باتمام وجود پاش بمون، یا کاملاً بیخیال شو! دودل بودن، آدمو نابود میکنه.

دیالوگ های سریال سوپرنچرال

دیالوگ های سریال سوپرنچرال

ما آینده خودمان را می سازیم

دیالوگ های سریال سوپرنچرال

مهم نیست چی هستی، تنها کاری که می کنی مهم است. این انتخاب تو است

دیالوگ ماندگار سریال سوپرنچرال

دیالوگ ماندگار سریال سوپرنچرال

من الان به این نتیجه رسیدم که هیچ مسیر درستی وجود ندارد. افراد فقط تلاش می‌کنند بهترین کار را در دنیای انجام دهند که بد بودن خیلی آسونه!

در این بخش از دیالوگ های ماندگار سریال‌های خارجی، دیالوگ های سریال سوپرنچرال را به صورت عکس نوشته مشاهده کردید. امیدواریم از این بخش از صورتی‌ها لذت برده باشید. ممنون از همراهی‌‌تان.