ایده‎‌های دکوراسیون منزل با رنگ آبی

دکوراسیون منزل با رنگ آبی

امروزه رنگ آبی تبدیل به رنگی خنثی در دکوراسیون داخلی منزل شده است. رنگ آبی را می‌توانید با رنگ‌های خاکستری، سفید و مشکی هماهنگ کنید تا در نهایت یک دکوراسیون منزل با رنگ آبی زیبا برای منزل‌تان به ارمغان بیاورید. در هر وسایلی می‌توانید رنگ آبی را استفاده کنید، مثلا بعضی از افراد فرش خود را به رنگ آبی انتخاب می‌کنند، برخی دیگر مبلمان و دیوار را. این بستگی به سلیقه شما دارد. در ادامه این مطلب از مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها، در مورد دکوراسیون منزل با رنگ آبی بحث‌هایی داشته باشیم. همراه ما باشید.

دکوراسیون منزل با رنگ آبی

در ادامه نکات و ایده‌های مربوط به دکوراسیون منزل با رنگ آبی را بررسی خواهیم کرد، قابل ذکر است که سبک هر دکوراسیونی با هم فرق دارد و شما باید سبک‌های مختلف دکوراسیون را نیز در نظر داشته باشید.

سبک کلاسیک

دکوراسیون منزل با رنگ ابی

شاید رنگ آبی را بیشتر در دکوراسیون کلاسیک مشاهده کنیم. معمولا دیوارِ خانه‌های کلاسیک به رنگ آبی می‌باشد. مثلا ایده بالا سبک یک خانه کلاسیک را به تصویر کشیده و دیوار آبی را همراه شومینه به کار برده است، همانطور که می‌بینید برای تزیین دیوار و روشن‌تر به نظر رسیدن دکوراسیون، از گل‌های سفید استفاده شده است. توجه به میزان نور نیز باید در انتخاب رنگ آبی موثر باشد.

دکور منزل به رنگ آبی

هنگامی که در دکوراسیون کلاسیک، برای تزیین کف منزل از چوب استفاده می‌کنید باید ادامه دکوراسیون را با در نظر گرفتن این موضوع انجام دهید و به ترکیب رنگ کلی دکوراسیون دقت نمایید. در ترکیب بالا دیوارهای منزل به رنگ آبی انتخاب شده، از آن جایی هم که آبی رنگ خنثی در دکوراسیون منزل می‌باشد با کف نیز هماهنگی لازم را برقرار کرده است. رنگ آبی پنجره‌های بزرگ این منزل را برجسته نموده، برای تکمیل این دکوراسیون به یک لوستر کاملا کلاسیک، نیاز می‌باشد.

دکوراسیون آبی منزل

بله، حتی یک حمام کلاسیک نیز می‌تواند دیوارهای آبی داشته باشد. بسیاری از حمام‌های کلاسیک دارای کاشی‌های تر و تمیز، آینه و … زیادی هستند، بنابراین واقعا فضای دیوار زیادی برای رنگ آبی وجود ندارد. پس می‌توانید دیوارهای حمام خانه خود را به رنگ آبی دربیاورید تا هم ساده دیده شود و در عین حال، شیک و زیبا. می‌توانید همراه رنگ آبی، سفید را نیز استفاده کنید زیرا ترکیب این دو عالی است.

دکور منزل آبی رنگ

پیدا کردن رنگ آبی در یک اتاق خواب کلاسیک، احتمالا تعجب‌آور نیست. اما اگر بخواهید دیگر عناصر اتاق خواب خود را عوض کنید، ضروری است. مبلمان کلاسیک معمولا دارای سایه‌ای از رنگ قهوه‌ای است که اغلب در کنار ملافه‌های بژ قرار دارد. دیوارهای آبی برخی از آن‎‌ها را به فضا اضافه می‌کنند، در حالی که این احساس را با هم می‌آمیزد.

اتاق خواب کودک به رنگ آبی

تعجب نکنید حتی ممکن است، اتاق خواب کودک هم به رنگ آبی باشد. مثلا می‌توانید دیوارهای اتاق خواب کودک خود را به رنگ آبی انتخاب کنید، همچنین فرش و مبل هم می‌تواند به رنگ آبی باشد. این رنگ برای اتاق خواب حالت دوستانه و آرامش بخش ایجاد می‌کند که برای کودک بسیار خوشایند است.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

مطلب پیشنهادی برای شما:

بوفه تزیینی منزل، دکوراسیون خانه شما را زیباتر خواهد کرد

[/box]

دکوراسیون منزل با رنگ آبی به سبک قرن بیست و یکم

دکوراسیون منزل به رنگ آبی

این سبک طبیعتاً روشن‌تر و شادتر از سبک کلاسیک می‌باشد. همراه با رنگ آبی، رنگ‌های زرد، نارنجی، سبز و قرمز و … را می‌توانید در دکوراسیون منزل خود به کار ببرید. ترکیب رنگ آبی با رنگ‌های شاد باعث روشن‌تر و شادتر به نظر رسیدن دکوراسیون خواهد شد و رنگ آبی باعث آرام شدن فضای منزل می‌شود.

دکوراسیون منزل جدید 2019

هنگامی که شما می‌خواهید سبک mid-century را برای دکوراسیون منزل خود انتخاب کنید، اغلب با مبلمان وسایل جالب مواجه خواهید شد. بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید، این است که دیوارهایتان را آبی رنگ کنید و نگران انتخاب رنگ‌های دیگر برای تکمیل دکوراسیون نباشید. حتی یک لوستر آبی روشن نیز می‌تواند ترکیبی باشد که اتاق ناهارخوری شما را کامل می‌کند.

دکور حمام به رنگ آبی

آیا می‌شود سبک mid-century را در حمام پیاده نمود؟  سوال جالبی است. در جواب این سوال باید بگوییم که بله می‌توانیم این سبک را در حمام نیز به کار ببریم. می‌توانید قسمت یا حتی کل دیوارهای حمام را به رنگ آبی انتخاب نمایید و همیشه احساس تازگی و سرزندگی را در حمام تجربه کنید. همچنین برای زیبایی بیشتر می‌توانید گیاهان و گلدان‌هایی که در محیط مرطوب رشد می‌کنند را داخل حمام قرار دهید. فقط دقت کنید که برای تکمیل این سبک به حمام بزرگ‌تری نیاز خواهید داشت.

دکوراسیون اتاق خواب آبی

اتاق خواب باید آرامش‌بخش باشد تا شما به راحتی بتوانید خستگی یک روز کاری را از بین برده و به آرامش و راحتی کامل برسید. بنابراین باید نسبت به انتخاب سبک و رنگ برای اتاق خواب حساسیت به خرج دهید. اگر می‌خواهید سبک mid-century را در اتاق خواب پیاده کنید، بهتر است ابتدا نمونه‌هایی از سبک دکوراسیون منزل به رنگ آبی را ببینید و سپس دکوراسیون مورد علاقه را انتخاب نمایید.

فقط این امر را به خاطر بسپارید که اتاق شما باید نور و تناسب رنگ ملایمی داشته باشد، نه کاملا روشن و نه کاملا تیره. مثلا می‌توانید دیوارهای اتاق خواب را به رنگ آبی انتخاب کنید و بقیه وسایل را به رنگ سفید و کمی هم رنگ قرمز به کار ببرید تا از حالت خنثی خارج شود.

اتاق خواب کودک پسر

شاید برایتان سوال پیش آید که آیا می‌توان اتاق خواب کودکان را با سبک mid-century انتخاب کرد یا نه؟ بله شما می‌توانید دکوراسیون اتاق خواب کودک خود را نیز با سبک mid-century انتخاب نمایید. فقط باید چند نقطه را به خاطر بسپارید، مثلا اولین نکته مهم این است که کودک به محیط شاد و آرام بخش نیاز دارد و ما باید رنگ آبی را با رنگ‌های شاد ترکیب کنیم. مثلا اگر دیوارهای اتاق خواب کودک را به رنگ آبی ملایمی انتخاب کردید، باید اکسسوری و وسایل تزیینی اتاق خواب را به رنگ‌های شاد انتخاب نمایید تا تعادل مورد نظر حفظ گردد و اتاق خواب از حالت خنثی خارج شود.

دکوراسیون به رنگ آبی با سبک مدرن منزل

دکوراسیون اسپرت منزل 97

آیا می‌توانید اتاق نشیمن را به سبک مدرن و رنگ آبی تصور کنید؟ رنگ آبی در دکوراسیون به سبک مدرن، عالی دیده خواهد شد بنابراین شما می‌توانید رنگ آبی را در دکوراسیون مدرن منزل خودتان به کار گیرید اما چگونه؟ مثلا می‌توانید این رنگ را در دیوار منزل استفاده کنید با این تفاوت که با رنگ روشنی مانند سفید یا آبی کم رنگ با حالت خاصی ترکیب کنید. حتی می‎توانید نوعی سایه با رنگ آبی در دیوار منزل‌تان استفاده نمایید.

سبک مدرن منزل

اگر می‌خواهید سبک مدرن را در دکوراسیون خود ایجاد نمایید، بهتر است ترکیب رنگ‎های دیگر و همچنین سایه را فراموش نکنید، همانطور که می‌دانید آبی رنگ خنثی می‌باشد و برای شاد کردن آن باید از رنگ‌هایی مانند زرد، قرمز و … استفاده کنید. همچنین سعی نمایید، از وسایل خاص و مدرن استفاده نمایید تا ترکیب دکوراسیون منزل با رنگ آبی حالت کلی مدرن دیده شود.

سبک مدرن منزل 97

امروزه دکوراسیون حمام نیز برای اعضای خانواده، اهمیت زیادی دارد. حمام‌های مدرن امروزی باید سبک خاصی داشته باشند، مثلا اگر می‌خواهید سبک مدرنی داشته باشید، باید وسایل اسپرت را برای حمام انتخاب کنید. مثلا می‌توانید از کاشی‌های رنگارنگ را به همراه رنگ آبی برای دیوارهای حمام انتخاب کنید، مثلا سنک مرمر زیبا را می‌توانید در حمام استفاده نمایید.

دکوراسیون داخلی منزل

وقتی صحبت از اتاق خواب مدرن می‌شود باید ویژگی‌های خاصی داشته باشد. شما می‌توانید با حداقل مبلمان و وسایل، یک فضای مدرن ایجاد کنید که مایه آرامش شما است. در همین جهت می‌توانید دیوارهای اتاق خواب خود را رنگ آمیزی کنید.

اتاق خواب مدرن 2019

برای دکور یک قسمت از خانه نیز می‌توانید رنگ آبی را استفاده کنید، رنگ آبی آرامش بخش می‌باشد و به همین دلیل دکوراسیون منزل با رنگ آبی عالی است. همچنین می‌توانید سایه‌هایی از رنگ آبی را انتخاب کنید.

سبک شگفت انگیز به رنگ آبی

دکوراسیون منزل به رنگ روشن

برای داشتن دکوراسیون منزل با رنگ آبی با سبک مدرن می‌توانید، رنگ آبی ملایم را انتخاب نمایید، با این دکوراسیون، میز و مبل به رنگ قهوه‌ای و کرمی عالی دیده خواهد شد. همچنین قرار دادن گلدان‌های رنگارنگ باعث زیباتر دیده شدن دکوراسیون خواهد شد.

دکوراسیون داخلی منزل به رنگ آبی

شما می‌توانید، دیوارهای اتاق ناهارخوری را نیز به رنگ آبی انتخاب کنید، انتخاب تناژ آبی بستگی به سلیقه شخصی شما دارد. همچنین می‌توانید صندلی‌های میز ناهارخوری را نیز به رنگ آبی انتخاب کنید.

دکور آبی منزل

حمام خود را نیز به سبک جالبی انتخاب نمایید. می‌توانید رنگ آبی را با رنگ نقره‌ای مخلوط نموده و دکوراسیون منحصر به فردی داشته باشید. قرار دادن گلدان نیز می‌تواند سبک حمام شما را جالب و زیباتر نشان دهد.

اتاق خواب رنگ آبی

اتاق خواب خود را نیز می‌توانید به رنگ آبی بسیار ملایم انتخاب نمایید، رنگ آبی آرامش بخش است و به کار بردن آن در اتاق خواب باعث آرامش شما خواهد شد. هنگامی که اتاق خواب را به رنگ آبی انتخاب می‌کنید، باید برخی از پارامترها را برای داشتنِ سبک جالب و شگفت انگیز رعایت نمایید.

اتاق خواب رنگ آبی

برای داشتن طرح عالی دکوراسیون اتاق خواب بچه، می‌توانید رنگ آبی را انتخاب نمایید و اتاق را با سبک خاصی طراحی نموده و وسایل منزل را با توجه به آن انتخاب کنید. ترکیب رنگ سفید با رنگ آبی برای اتاق خواب بسیار عالی است. فقط سعی کنید وسایلی را انتخاب نمایید که برای بچه‌ها سرگرم کننده و جالب باشد. شما نیز می‌توانید دکوراسیون منزل با رنگ آبی را انتخاب کنید. فقط باید نکات بیان شده را رعایت کنید.

ممنون که با دکوراسیون منزل با رنگ آبی همراه ما بودید، لینک منبع:

homedit

2 دیدگاه برای “ایده‎‌های دکوراسیون منزل با رنگ آبی

  1. tina---jon گفته:

    واقعا همه قشنگ و عالی بودن مرررسسیی ازتون من فک نمیکردم آبی میتونه انقد زیبا باشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.