دکوراسیون شیک و مدرن مبلمان منزل – سری دوم

تصاویر دکوراسیون مدرن منزل

همانطور که در سری قبل نکات حرفه‌ای چیدمان منزل و جدیدترین دکوراسیون مبلمان منزل – سری اول  را مشاهده کردید در این مقاله نیز به ادامه‌ی آن می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

نکات حرفه‌ای چیدمان مبل

تقارن

چیدمان متقارن برای اتاق‌های رسمی بسیار خوب عمل می‌کند و چیدمان غیر متقارن احساس غیر رسمی‌تری به اتاق می‌دهد

ترافیک

به جریان عبور و مرور در اتاق توجه کنید که معمولا مسیر بین درها است. در صورت امکان این مسیر را با قطعات بزرگ مبلمان مسدود نکنید. اجازه دهید این مسیر حداقل بین نیم متر تا یک متر و ۲۰ سانتی متر عرض ، خالی از هر گونه قطعات بزرگ مبلمان و تا ۶۰ سانتی متر عرض، خالی از قطعات کوچکتر باشد.

سعی کنید که مسیر ترافیک به سمت جایگاه‌های نشتن هدایت شوند نه به سمت وسط آن! اگر ترافیک به سمت وسط اتاق تقسیم می‌شوند به جای یک محدوده بزرگ برای نشستن ، دو محدوده کوچک ایجاد کنید.

تنوع

اندازه مبلمان در سراسر اتاق باید مختلف باشد، به طوری که چشمتان هنگام بررسی اتاق بالا و پایین برود. با قرار دادن یک آیتم مبلمانی بزرگ یا بلند در یک طرف و قرار دادن یک مبلمان با قد و اندازه مشابه در طرف دیگر تعادل برقرار کنید (و یا می‌توانید از یک اثر هنری برای نمایش این توازن در جهت دیگر اتاق استفاده کنید). به گزارش پرشین وی از قرار دادن دو قطعه هم اندازه در کنار یکدیگر خودداری کنید

ادامه نکات در سری بعدی مقاله ، حالا از گالری تصاویر دکوراسیون منزل لذت ببرید …

جدیدترین دکوراسیون مبلمان

دکوراسیون مبلمان

دکوراسیون شیک مبلمان

دکوراسیون مبلمان منزل

سرویس مبلمان منزل

دکوراسیون منزل

تزئین منزل

دکوراسیون مدرن خانه

سرویس مبلمان شیک و مدرن

دکوراسیون جدید و مدرن

دکوراسیون داخلی خانه

دکوراسیون مدرن مبلمان خانه

دکوراسیون شیک منزل

دکوراسیون شیک و جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.