دکوراسیون داخلی شیک و جذاب منزل – سری سوم

دکوراسیون داخلی شیک و جذاب منزل – سری سوم

نحوه چیدمان مبلمان در هال و پذیرایی

چیدمان مبلمان مدرن و شیک در حال و پذیرایی تاثیر بسیار زیادی در زیبایی خانه شما دارد از آنجا که در اکثر خانه‌های ایرانی از مبلمان مدرن و زیبا در حال و پذیرایی استفاده می‌شود و نیز چیدمان مبلمان در زیبایی و لوکس به نظر رسیدن خانه شما بسیار اهمیت دارد

نحوه چیدمان مبلمان باید بر اساس ابعاد هال و پذیرایی و متناسب با دکوراسیون داخلی منزل و نیز روحیات اعضای خانواده صورت گیرد در گام اول باید انتظارات از مبلمان و فضای هال و پذیرایی خانه خود را بدانید که آیا شما قصد دارید مبلمانتان را برای ایجاد محیطی صمیمی و دوستانه بچینید و یا می‌خواهید محیطی رسمی و لوکس را در محیط منزل خود تجربه کنید.

در گام بعد باید بدانید که چسباندن و تکیه دادن مبلمان به دیوار هیچگاه نمی‌تواند ایده جالبی باشد رعایت فاصله مناسب مبلمان با دیوار از ضرورت‌های چیدمان مبلمان به سبک دوستانه و رسمی است زیرا باعث بزرگتر به نظر رسیدن هال و پذیرایی و نیز ایجاد فضایی صمیمی‌تر است.
نکته‌ای که هیچگاه نباید در چیدمان مبل‌های منزل آن را از یاد ببرید ایجاد نورپردازی مناسب در محل قرار گیری مبلمان است چرا که مبلمان در کانون توجه است و معمولا پذیرای تمام مهمانان شماست.
تفاوت در میان مدل‌های مبلمان شما نباید بسیار چشم گیر باشد، در صورتی که از مبل‌های متفاوت استفاده می‌کنید به هارمونی محیط توجه نمایید
هرگز نقش کوسن‌ها را در زیبایی مبلمان خود نادیده نگیرید. با انتخاب و طراحی کوسن‌هایی متناسب با مبلمان و فرش مورد استفاده، زیبایی خیره کننده‌ای به محیط اطراف ببخشید
از فاصله زیاد در میان مبل‌ها بپرهیزید اگر دارای هال و پذیرایی بزرگی هستید و نمی‌توانید با مبل‌های خود فضای آن را پر کنید می‌توانید از میز نهار خوری برای پر کردن قسمتی از فضای هال و پذیرایی خود استفاده کنید.

چیدمان مبلمان به صورت دایره‌ای و گرد در جلوی تلویزیون می‌توان تمام مخاطبین را راضی نگه دارد به شرط آن که فضای مناسبی برای رفت و آمد در نظر بگیرید.
همانطور که در سری قبلی” دکوراسیون داخلی شیک و جذاب منزل ” مدل‌های شیکی ار دکوراسیون داخلی منزل را تماشا کردید در این مقاله نیز مدل‌های جدیدتری را مشاهده می‌کنید.

دکوراسیون داخلی جدید منزل

دکوراسیون داخلی شیک و جذاب منزل

دکوراسیون شیک و جدید خانه

دکوراسیون داخلی منزل

دکوراسیون خانه

دکوراسیون داخلی خانه

تزئیین منرل

دکوراسیون داخلی منزل

جدبدترین دکوراسیون داخلی خانه

دکوراسیون داخلی منزل

 

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی منزل

 

طراحی دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی منزل

دکوراسیون داخل خانه

دکوراسیون داخلی منزل

 

دکوراسیون داخلی شیک و جذاب منزل

دکوراسیون داخلی منزل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.