دکوراسیون داخلی شیک و جذاب منزل – سری اول

دکوراسیون داخلی شیک و جذاب منزل - سری اول

نکاتی در مورد دکوراسیون داخلی منزل

 انتخاب رنگ دیوارها:

انتخاب رنگ مناسب در طراحی داخلی منزل برای فضای آپارتمانی به خصوص آپارتمان‌های با متراژ کم بسیار مهم است. رنگ‌ها از نظر درخشندگی و شفافیت انواع مختلف دارند که بهترین انتخاب، انتخاب رنگ‌های روشن با درخشندگی و شفافیت زیاد است.

اصولا انتخاب رنگ‌های روشن در طراحی داخلی منزل باعث می‌شوند که فضا بزرگ‌تر به نظر آید و هر چه شفافیت و درخشندگی آن بیشتر باشد به دلیل انعکاس نور فضا زنده‌تر به نظر می‌آید.

یکی از رنگ‌های مناسب برای طراحی داخلی آپارتمان رنگ استخوانی روشن است، که علاوه بر داشتن شفافیت و روشنی با بیشتر رنگ‌های وسایل منزل همنشینی دارد و کمپوزیسیون مناسبی را ایجاد می‌نماید. جهت ایجاد تنوع در رنگ می‌توانید در قسمت دیوار اپن آشپزخانه از مصالح سنگی با رنگ‌های متنوع استفاده نمایید.

انتخاب کفپوش:

یکی دیگر از موادری که در طراحی داخلی منزل باید به آن توجه کنید کفپوش است.برای پوشش کف آپارتمان از مصالح گوناگونی می‌توان بهره گرفت. (از جمله سرامیک‌ها ، پارکت‌های طرح چوب ، موکت و …) اگر قصد تعویض کفپوش ساختمان را داشته باشید، در صورت استفاده از سرامیک می‌بایست در انتخاب رنگ آن دقت زیادی شود، زیرا استفاده از رنگ‌های تیره در کف، فضا را فشرده‌تر نشان می‌دهد.

معمولا استفاده از رنگ‌های بسیار روشن در طراحی داخلی منزل برای کفپوش مثل رنگ سفید نیز معایبی به همراه دارند، یکی از معایب آن یکدست شدن فضا است که جهت برطرف کردن یکدستی آن می‌توان از یک قالیچه در زیر میز مبل استفاده کرد. یا اینکه در میان سرامیک‌ها طرح‌هایی با رنگ‌های متفاوت را به کار گرفت.در صورت استفاده از پارکت نیز می‌بایست نکات گفته شده را رعایت نمود و رنگ‌های روشن طرح چوب راانتخاب کرد.

ادامه دارد…

نمونه‌هایی از دکوراسیون داخلی منزل را مشاهده می‌کنید.با صورتی‌ها همراه باشید.

دکوراسیون داخلی منزل

دکوراسیون داخلی منزل

دکوراسیون شیک و جذاب

دکوراسیون داخلی منزل

چیدمان منزل

دکوراسیون داخلی منزل

دکوراسیون داخلی شیک و جذاب منزل

دکوراسیون داخلی منزل

دکوراسیون شیک داخلی

دکوراسیون داخلی منزل

دکوراسیون جدید داخلی

دکوراسیون داخلی منزل

دکوراسیون داخلی ۲۰۱۶

دکوراسیون داخلی منزل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.