آموزش دلبری از همسر در دوران نامزدی

دوران نامزدی و آموزش دلبری از همسر

برای داشتن رابطه مناسب در دوران نامزدی و لذت بردن از این دوران باید سعی کنید رفتار مناسب و درست با همسرتان داشته باشید و به قولی دل او را ببرید. در این مطلب از مجله دخترانه صورتی‌ها، آیین همسرداری و آموزش دلبری از همسر در دوران نامزدی را برای شما بیان می‌کنیم. امیدواریم برایتان مفید باشد و بهترین رابطه را در دوران نامزدی داشته باشید.

آموزش دلبری از همسر در دوران نامزدی

آموزش دلبری از همسر در دوران نامزدی
در کل زندگی زنان دلبری از آقایان نقش مهمی دارد. یک خانم باید روش دلبری را چه قبل از ازدواج چه بعد از ازدواج بلد باشد به خصوص دلبری برای نامزد. لازم است هر خانمی بتواند قلب همسر و نامزد خود را به دست آورد و همیشه از آن خود کند تا سایه فرد دیگری در رابطه نیوفتد و زندگی بی‌ذوق و تکراری نشود. برای این کار باید آقایان را شناخت و از تمایلات آنان آگاه شد.

این نکته را همیشه به خاطر بسپارید که خواسته‌ها و ویژگی‌های زنان و مردان با هم کاملا متفاوت است. باید این تفاوت را قبول کرد و به تفاوت‌ها احترام گذاشت. شما اگر عاشق مردی هستید نمی‌توانید با غر زدن، عصبانیت و … دل او را به دست آورید یک خانم باید ظرافت داشته باشد و بداند در دوران نامزدی و بعد از ازدواج باید چگونه با همسر خود رفتار کند. با ما همراه باشید و آموزش دلبری از همسر در دوران نامزدی و دلبری برای نامزد را یاد بگیرید.

آموزش دلبری از همسر و نامزد

آموزش دلبری از همسر و نامزد

دلبری برای نامزد و همسر کاری است که باعث افزایش عشقو علاقه بین شما و نامزدتان خواهد شد. برای دلبری کردن از نامزد و همسرتان می‌توانید این کارها را انجام دهید.

برای دلبری از مردان بازیگوش و شوخ طبع باشید

به افرادی که در آستانه ازدواج و در دوران نامزدی قرار دارند و می‌خواهند که مورد پسند و علاقه نامزد خود قرار بگیرند توصیه می‌شود که سعی کنند بیشتر بازیگوش، شاد و شوخ باشند تا این که جدی و باهوش و نکته سنج به نظر برسند.
بر اساس جدیدترین پژوهش‌ها زنان شاد، بازیگوش و شوخ طبع بیشتر مورد علاقه نامزدهای خود قرار می‌گیرند و ازدواج‌های موفق‌تری خواهند داشت و در عوض زنان عبوس، جدی و باهوش موفقیت کمی در پیدا کردن جفت برای ازدواج دارند.پس برای دلبری از مردان لازم است شوخ طبع و بامزه باشید و برای نامزد خود همیشه لبخند به لب داشته باشید.

به مردان بیش از حد و افراطی توجه نکنید

در زندگی زناشویی به خصوص دوران نامزدی برای این که بتوانید عشق و محبت یک مرد را برای همیشه از آن خود کنید، باید شما هم از او عشق دریافت کنید. بسیاری از زنان تصور می‌کنند برای دلبری از مردان باید هر چه بیشتر به یک مرد توجه کنند و نیازهای کوچک و بزرگ او را برآورده کنند اما مردها وقتی بیشتر از آن چه به شما می‌دهند از شما دریافت کنند، دلزده می‌شوند.
برخلاف تصور زنان، توجه خیلی زیاد نه تنها باعث افزایش علاقه مردان به زنان نمی‌شود بلکه نتیجه عکس دارد و احساسات عاشقانه آن‌ها را از بین می‌برد. مردها به واسطه قوی‌تر دانستن خود بیشتر دوست دارند تامین کننده باشند تا گیرنده و می‌خواهند آن‌ها باشند که نیازهای زن را تامین می‌کنند.

زیاد خرج نکنید

هدیه دادن خیلی خوب است اما باید حد و اندازه داشته باشد. اول باید او برای شما کادو بخرد، اولین کادو و دومی و سومی را که خرید شما هم دست به جیب شوید و کتاب، خودکار یا خودنویسی با یک شاخه گلبخرید. روز تولدش را هم لطفا منفجر نکنید. یک تبریک ساده با یک کادوی کوچک کافی و مناسب است. اگر برای دلبری از مردان به آن‌ها بی‌جهت و بدون دلیل هدیه بدهید در واقع همه توجه و انرژی خود را برای او صرف کرده‌اید. این معنای خوبی ندارد. در این حالت بیش از اندازه توجه نشان داده‌اید.

به دنیای متفاوت مردها احترام بگذارید

مردها هم مانند خانم‌ها برای خودشان دنیای خیلی متفاوتی دارند. اگر مثلا با دوستانشان زمین فوتبال اجاره کرده‌اند و قرار است یک بازی جانانه و روکم‌کنی برگزار کنند، سریع برای خودتان برنامه نچینید. اگر قرار است او به شما و برنامه‌هایتان احترام بگذارد شما هم باید با لبخند ساک فوتبال را دستش بدهید و برایش آرزوی موفقیت کنید این نوعی روش دلبری است.

دوران نامزدی ، دلبری از همسر

رفتار صحیح در دوران نامزدی به منظور دلبری برای نامزد

دلبری کردن از نامزد و همسر اصول رفتاری خاصی دارد. با ادامه مطلب همراه ما باشید.

کمی تاخیر هم بد نیست

اگر نامزدتان به شما پیامک زد سعی کنید، سریع از جایتان نپرید و بلافاصله جوابش را ندهید. اینطوری فکر می‌کند شما بیکار نشسته بودید تا او یک پیامک بزند و از جا بپرید. پیامک که رسید خیلی آرام آن را بخوانید. چند نفس عمیق بکشید و بعد از چند دقیقه؛ برای مثال بین پنج تا هفت دقیقه جواب بدهید. نگران نباشید، هیچ موقع اتفاق بدی نمی‌افتد. بگذارید کمی هم او منتظر شما بماند.

اگر جواب پیامک‌هایش را ضربتی و درجا بگیرد، از شور و هیجان می‌افتد و دیگر محال است با اشتیاق روز اول برایتان پیامک‌های عاشقانه بزند. نترسید؛ برای دلبری از مردان لازم است گاهی آن‌ها را منتظر بگذارید.

غر زدن ممنوع

بعضی رفتارها اعصاب و روان آدم‌ها را کاملا به هم می‌ریزد. مردها از غر زدن و نق شنیدن بدشان می‌آید، حاضرند نصف عمرشان را بدهند و هیچ وقت شاهد غر زدن کسی نباشند چه برسد به این که نامزدشان مدام کنار گوش‌شان چیزهایی بگوید که سعی در نشنیدنش دارند. غر زدن در مسیر برعکس از دلبری قرار دارد.

اگر موضوعی ناراحت‌تان کرده با زبان آرام و بدون غرغر بیان کنید، اینطوری هم زودتر نتیجه می‌گیرید و هم انگ یک زن غرغرو به شما نمی‌زنند. حواستان باشد، مردها اصلا به ادامه زندگی با یک فرد غرغرو اشتیاقی ندارند و سعی می‌کنند از اینجور افراد فاصله بگیرند و دور شوند.

بعضاً برای پرداخت دُنگ خود اصرار کنید!

اجازه ندهید همیشه تمام هزینه‌ها را او پرداخت کند! مثل هزینه کافی شاپ ، رستوران یا سینما و …؛ هر از گاهی اصرار کنید که قصد پرداخت دُنگ خود را دارید. با این کار هم ذهنیت او را بهتر خواهید کرد که شخصیت وابسته و کوچک ندارید، همچنین ثابت می‌کنید که او را برای اسپانسرینگ خود نمی‌خواهید…!

برای کمتر شدن هزینه‌ها می‌توانید به طور مثال، با هم در خیابان یا فضای سبز قدم بزنید، به کتابخانه بروید، پیک نیک بروید و لحظه‌های شادی را رقم بزنید.

لطفا نظر خود را در مورد آموزش دلبری از همسر در دوران نامزدی برای ما کامنت کنید.

فیسبوک توییتر گوگل + تلگرام کلوب

امتیاز شما به مطلب

دوست داشتم: 175
دوست نداشتم: 71
 
مطالب جالب و مرتبط

44 دیدگاه در “دوران نامزدی و آموزش دلبری از همسر

خب من اگه دیر جواب بدم نگران میشه یا دلخور میشه چیکا کنم

حتماتأخیرت تو ج دادن خیلیه ک دلخور یانگران میشه دیه:|||😛

قانعش کن بگو شاید نتونستن اون موقع ج بدم بعدم بگو همیشه ک گوشی دستم نیس پس دلخوری نگران شدنت یکم بی منطقیه (باهاش مهربون بحرف)

آخه چرا اصرار کنم‌؟بابام پول تو جیبی بهم میده دیگهَ😜

غر زدن یکی از دلایل اصلی سردی مردا نسبت به زن ها است.

نکات جالب ومفیدی بود ودقیقا برعکس تفکرات دخترهادردوران نامزدی،،، درود خیلی عالی بود

خوب وقتی دیر جواب میده خیلی ناراحت میشم به اونم میگم

از نظر شما اشتباه میکنم ؟؟

بچه ها به نظر شما چشم عسلی قشنگتره یا طوسی؟
من میخوام لنز طوسی بگیرم چشمامم عسلیه
یکی میگه زشت میشی یکی میگه ناناز میشی بابام که میگه شکل گرگ میشی!!!!!!!
چیکار کنم به نظر شما؟

رنگ طبیعی چشمت بهتره
اینجوری
نامزدت خودتو میخواد
من همون السا نورا هستم

به نظرم پانیذ چشم عسلی چشات قشنگه ولی چشای گرگم قشنگه من عاشق گرگم

پانیذجون به نظر من هیچی شکل و قیافه خود آدم نمیشه الان چشای من رنگیه ولی من خودم عسلی و مشکی دوس دارم

منم مث ایدام عااااشق چشای سیاهم معصومیت خاصی توشونع مهشرن

paniz khanom chesha khodt khobn n lnz

من چشام ابیه ولی فقط خورشید بهشون میتابه انگار میخوان از حدقه بیان بیرون میگن خوشکلن چشام (تعریف از خود نباشه)ولی خودم عتشق چشای سیاهم

من که عاشقشم.عشقموبهش ابراز میکنم البته به اندازه.موقع روابط جنسی هم خیلی پایه ام

میگمااااا بد نیست دیگه از صفحه اول ورشون دارید اینا رو دیگه یه چیز جدید بزارید خب

واای دلم براش کللللی تنگ شده اونم دوسم داره ۳سال پیش بهم گف و امسال هر وقت میرفتم مدرسه صب پا میشد تا منو ببینه از مدرسه هم بر میگشتم میومد ولی خیلی بهش بی محلی میکردم حتی با اینکه میدونستم ته دلم دوسش دارم یه بارم نگاش نکردم ولی وقتی دور میشد به خودم جرعت میدادم نگاش کنم نمیدونم اسمش چیه لجباز بودنمه یا غرورم نمیدونم ولی نمیخواستم بدونه دوسش دارم حتی روزای اخر که به حسم بهش پی برمم به لجبازیم ادامه دادم تا اینکه تو جمعه ۲اسفند گفتم فردا میرم بهش میگم که دوسش دارم ولی از روز بعدش مدرسه ها رو تعطیل کردن واسه این کرونای لعنتی خلاصه که اگه میون حرفام چرت و پرت گفتم بدرجید با هیچکسی نمیتونستم درد دل کنم اومدم اینجا پناه اوردم داشتم میترکیدم لطفا بدجید فدااتون

بمییرم T_° حتما حکمتی توشه که اینجوریه عزیزم

قصد ندارین پستای ویترین رو عوض کنید؟

یاااخود خدا عاقا بیاین از ویترین اینارو ورشون داریییید اهه

بابا اینارو وردارین از ویترین دیههههه
تکراری شدن خیلییی

خوب بود ولی من اصلا اینجوری نیستم ولی سعی میکنم اینجوری باشم امیدوارم

سلام نامزدم باهم قهره نمی‌دونم چرا جوابمو نمیده کاریم نکردم ای خدا

سلام کسی نیس انگار آخه من هرچی میگم کسی کامنت نمیزاره؟؟؟؟؟؟

میشه مطلب بزارید دلبری از پشت گوشی چی باید گفت ممنون ملسی

آره راست میگی نفسم مهراب باید بزارن

آره بزارین از پشت گوشی چی باید گفت لطفاااا

فاطمه هستم ۱۵ ساله از شیراز

منم سویل اواخر ۱۶ سالگی از اذربایجان

منم رانیا هسدم اوایل۱۵سالگی ساکن روستاعی به اسم فتح که ۲۰کیلومتری شوش دانیال هستش •_•

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *