دعای روز ششم ماه رمضان

دعای روز ششم ماه رمضان

رمضان، ماه میهمانی خدا است و روزه گرفتن در این این ماه برای همه مسلمانان واجب. خداوند در این ماه سفره برکت و رحمت خود را بر روی همه روزه داران باز می‌کند و همه مسلمانان و روزه دارن سعی می‌کنند با انجام اعمال مثبت و عبادت سهم بیشتری از این سفره رحمت خدا ببرند. یکی از کا‌هایی که روزه‌داران در این ماه انجام می‌دهند خواندن دعاهای مخصوص ماه مبارک رمضان می‌باشد. برای هر روز از ماه مبارک رمضان یک دعا وجود دارد (دعای روزهای ماه رمضان) که اکثر روزه داران این دعاها را در روز مخصوص خودش می‌خوانند.
مجله بانوان صورتی‌ها در ماه مبارک رمضان هر روز دعای مخصوص همان روز را برای شما آماده خواهد کرد هم به صورت متنی همراه با معنی آن و هم به صورتی فایل صوتی. در ادامه شما دعای روز ششم ماه رمضان را خواهید خواند.

دعای روز ششم ماه رمضان به همراه ترجمه

دعای روز ششم ماه رمضان
اللَّهُمَّ لا تَخْذُلْنِی فِیهِ لِتَعَرُّضِ مَعْصِیَتِکَ وَ لا تَضْرِبْنِی بِسِیَاطِ نَقِمَتِکَ وَ زَحْزِحْنِی فِیهِ مِنْ مُوجِبَاتِ سَخَطِکَ بِمَنِّکَ وَ أَیَادِیکَ یَا مُنْتَهَى رَغْبَهِ الرَّاغِبِینَ

خدایا مرا در این ماه به خاطر نزدیک شدن به نافرمانیت وامگذار ، و با تازیانه‌های انتقامت عذاب مکن ، و از موجبات خشمت دورم بدار ، به فضل و عطاهایت ، ای نهایت دلبستگی دل شدگان.

فایل تصویری دعای روز ششم ماه رمضان


دانلود دعای روز ششم ماه رمضاندعای روز ششم ماه رمضان

1 دیدگاه برای “دعای روز ششم ماه رمضان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.